Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και δεν είμαι Olympique de Pirée, εύχομαι ο Βαλβέρδε να πάει καλά, όχι επειδή με νοιάζει, αλλά επειδή δεν θέλω να σταματήσω να βλέπω την ξανθιά μεταφράστρια του γαύρου. Ή το πολύ πολύ θέλω να φέρνετε μόνο Ισπανούς παίκτες και προπονητές για να μη μείνει άνεργο το κορίτσι :mrgreen:

4ce913d17c0e02f3ecc8ef2e2476c85f_L.jpg?1290932310?1290932310?1290932310

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αυτο πως σας φαινεται;

 

Την απίθανη γιόμα να πνίγεις, αν θες σαν τον Καρνέζη να γίνεις :lol:

 

:lol: :lol:

 

χαχαχαχαχαχα !! Έγραψε λέμε!!

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=GaLVCRMpMjs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν είμαι Olympique de Pirée, εύχομαι ο Βαλβέρδε να πάει καλά, όχι επειδή με νοιάζει, αλλά επειδή δεν θέλω να σταματήσω να βλέπω την ξανθιά μεταφράστρια του γαύρου. Ή το πολύ πολύ θέλω να φέρνετε μόνο Ισπανούς παίκτες και προπονητές για να μη μείνει άνεργο το κορίτσι :mrgreen:

4ce913d17c0e02f3ecc8ef2e2476c85f_L.jpg?1290932310?1290932310?1290932310

 

thumbs up για την μεταφραστρια, δεν χανω συνεντευξη του βαλ/φουστερ/ριερα και περιμενω και χαβιτο το καλοκαιρι χοχοχο

 

Εχουμε κανενα φβ???

:-D :-D :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

«Φεύγει το καλοκαίρι ο Ρόμενταλ»

 

Στο καλο αλλωστε δεν τον ειδαμε και ποτε

Ας παρει μαζι και 5-6 αλλους περιπατητες

 

http://www.sport-fm.gr/article/456881

Ειπε και κατι σωστο

 

Οταν παιρνουν παικτες να κοιτανε και ποιος ειναι φιλοτιμος και δουλευταρας (Μοντεστο Μελμπεργκ)

Καποτε πρεπει να μαθουμε να ψωνιζουμε και οχι να κουβαλαμε το καθε κουμασι με ενα καραβι λεφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα..πως καταφεραμε να βγαλουμε το επι χρονια βασικο δεξι εξτρεμ της εθνικης τους, πολυβραβευμενο τα τελευταια χρονια (και πολυ καλο παικτη και κατα την προσωπικη μου αποψη)...περιπατητη, αμπαλο κτλ... μπραβο μας! αν εμεις δεν καταφεραμε να τον αξιοποιησουμε οπως μπορει να παιζει, πιστευω δεν φταιει ο παιχτης!

 

οπως επισης πιστευω οτι δεν φταιει ο ρομενταλ αν ο ντουντου και ο ουρταδο παιζουν ενα παιχνιδι και ειναι τραυματιες για τα επομενα 10!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Βαλε μια επεξηγηση τουλαχιστον να ξερει ο κοσμος για το τι προκειται να διαβασει ....

Εισαι και Mod δλδ οι αλλοι τι να πουν....

 

 

 

Παιζει παντου ο Ολυμπιακος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ρομενταλ απλα δε κανει για το ελληνικο πρωταθλημα οπου οι περισσοτερες ομαδες παιζουν ταμπουρι. Θα ταν χρησιμος μονο για την ευρωπη, αλλα δε μπορεις τετοιον παιχτη να τον πληρωνεις για λιγα παιχνιδια.

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίθεση στην παράσταση για τον ΠΑΟΚ!

 

Ωρε καφριλα ....

Γιατι δε τους μαζευουν μου λετε .. ??

Τους βλεπουν καθε μερα στα γηπεδα ..

Ειναι μπροστα τους και τους αφηνουν να κυκλοφορουν ωραιοι ....

Ε-Λ-Ε-Ο-Σ .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ρομενταλ απλα δε κανει για το ελληνικο πρωταθλημα οπου οι περισσοτερες ομαδες παιζουν ταμπουρι. Θα ταν χρησιμος μονο για την ευρωπη, αλλα δε μπορεις τετοιον παιχτη να τον πληρωνεις για λιγα παιχνιδια.

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

πρωτον δεν παιζουν ολες οι ομαδες ταμπουρι, υπαρχουν ακομα και μικρες ομαδες που παιζουν μια χαρα μπαλα.

 

απο εκει και περα...και παλι δεν φταιει ο παιχτης που εμεις περισυ βγηκαμε 5 και στην ευρωπη αποκλειστηκαμε πριν μπει καν φθινοπωρο! ας φροντισουμε να ειμαστε καθε χρονο ευρωπη και να προχωραμε εστω μεχρι τα μακρυμανικα και θα δεις αν θες τετοιο παιχτη η οχι. στο κατω κατω δεν εχει και τρελη διαφορα με τον γκαλετι σαν στυλ παιχνιδιου!

 

χωρια που και σαν κορμι εχει ενα αλφα μποι να παρει καμια κεφαλια. θελω να μας δω σε φαση με φετφα, ζαιρι και μιραλας μπροστα, ιμπαγασα λιγο παραπισω, ποιο πρωτο μποι θα παρει καμια κεφαλια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίθεση στην παράσταση για τον ΠΑΟΚ!

 

Ωρε καφριλα ....

Γιατι δε τους μαζευουν μου λετε .. ??

Τους βλεπουν καθε μερα στα γηπεδα ..

Ειναι μπροστα τους και τους αφηνουν να κυκλοφορουν ωραιοι ....

Ε-Λ-Ε-Ο-Σ .....

 

Όλα τα περίμενα, αλλά αυτό ειλικρινά δεν μπορούσα να το φανταστώ! Τι να πεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλη ιεροσυλία αδερφέ.

 

Οντως

 

Ο Γκαλετι ηταν ο ποιοτικοτερος παιχτης του πρωταθληματος και την τεχνικη του ο Δανος δε τη βλεπει ουτε στον υπνο του.

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Οσο για τους καφρους...τα χουμε πει δεκαδες φορες

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...