Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πλασματικο σκορ, κοιμηθηκε ο Θεος και πηραν οι αλλοι βαθμο.

 

Καλυτερη ομαδα εχουμε, λιγο την επιπολαιοτητα να προσεξουμε και θα το παρουμε

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλασματικο σκορ, κοιμηθηκε ο Θεος και πηραν οι αλλοι βαθμο.

 

Καλυτερη ομαδα εχουμε, λιγο την επιπολαιοτητα να προσεξουμε και θα το παρουμε

 

android.png

 

Νομίζω πως έχεις άδικο. Ο Ο.Σ.Φ.Π. έπαιξε όπως πάντα. Ο Παναθηναϊκός δεν ήταν καθόλου καλός σε σύγκριση με άλλα παιχνίδια του φέτος. Αν και όποτε πίεζε σωστά στο κέντρο...

 

Καλύτερους παίκτες μπορεί να έχετε, ναι. Καλύτερη ομάδα... Μένει να το αποδείξετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ιμπαγάσα γιατί; Αφού προληπτικά δεν έμεινε εκτός; Οι γιατροί λένε είναι οκ.

 

Καλά, όλοι έξω έχετε βγει (σας μένουν φράγκα; :P :P :P ); Θα πούμε καμιά κουβέντα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εισοδος του Αμπντουν ηταν τρελλη εμνευση, τελειωσε το ματς. Αντε να μη πω ρε βαλβερδε!!

 

Που εχω αδικο καλε?? καλυτεροι δεν ημαστε σημερα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι ποτε δυνατον, μολις ακουσα στο σπορφμ και για Ορμπαιθ, αμφιβολος με τη Μαρσειγ.

 

Firewalker εχω την εντυπωση οτι δε θα παιξει ο Ιμπα στη Γαλλια, μακαρι να βγω ψευτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εισοδος του Αμπντουν ηταν τρελλη εμνευση, τελειωσε το ματς. Αντε να μη πω ρε βαλβερδε!!

 

Που εχω αδικο καλε?? καλυτεροι δεν ημαστε σημερα??

 

Ναι, καλύτεροι ήσαστε σήμερα. Αυτό ομως δεν κάνει κάποια ομάδα γενικά καλύτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, δίκαιο αποτέλεσμα αλλά μπορούσαμε και νίκη. Φάνηκε πολύ η απουσία του Ιμπαγάσα και μέχρι να ισορροπήσουμε το κέντρο ο ΠΑΟ προηγήθηκε. Είναι επιτακτική ανάγκη να πάρουμε ένα δημιουργικό χάφ και έναν ακραίο παίκτη, δεν βγάζεις χρονιά αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι μαγική εικόνα το αποτέλεσμα. Έπρεπε να είχαμε κερδίσει άνετα αλλά δεν μας ήθελε.

Πρώτη φορά τον βλέπω φέτος τον παναθηναϊκό και μου φάνηκε λίγος. Λες και παιζαμε με μικρή ομάδα ήταν.

Ότι έκανε από ατομικές αυτός ο Κουινσι. Λουλουα στα καλά του μου θύμισε. Πολύ καλός και Καπινος πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγική εικόνα δεν τη λές. Γιατί αν γινόταν το 2-0 θα είχε τελειώσει το πρωτάθλημα απο σήμερα. Ναί, αυτό εννοώ για τα άκρα έναν παίκτη τύπου Κουϊνσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο καπινο ηταν ο καλυτερος του παο σημερα. Οσο για μας...ελεγα οτι ηταν τρελλη απωλεια ο Ιμπαγασα, αλλα μεσα στο ματς τραυματιστηκε κι ο Μακουν. Που ηταν ως εκεινη την ωρα καταπληκτικος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι ποτε δυνατον, μολις ακουσα στο σπορφμ και για Ορμπαιθ, αμφιβολος με τη Μαρσειγ.

 

Μη μου πεις οτι στεναχωρηθηκες τωρα :P

 

Μαυρα τα εβαψα που του εκοψε του Βαλβερδε και τον αλλαξε στο Β ημιχρονο, ηταν ο αντιστοιχος δικος μας Κλειτον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έκανε εκεί στο τέλος ο Καπίνο...

 

Ο Μέγιερ έκανε και αυτός μερικά λαθάκια.

 

Οι πυρσοί γιατί πετάχτηκαν στο τέλος μέσα; Έγινε τίποτε; Προς τον Καπίνο που δεν έπαιζε με την μία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μου πεις οτι στεναχωρηθηκες τωρα :P

Δε ξερω κατα ποσο εχεις δει τον ολυμπιακο φετος μιντι, αλλα ο ορμπαιθ ειναι αρκετα καλος παιχτης, μη κοιτας απο σημερα που ηταν κακος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...