Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε σεις, την παλευετε στο λιμανι?

Γινεται χαλασμος κοσμου στη χωρα και βρηκε ο Μαρινακης τωρα οτι επιτηδες ο Σαντος πηρε παικτες του Ολυμπιακου στην Εθνικη για να κουραστουν για το ντερμπυ ενω θα ξεκουρασει τα βασικα εργαλεια του Παναθηναικου (Κουινσι,Λετο, Ζεκα, Σιμαο, Μπουμσονγκ ολοι κανονικα ειναι για Εθνικη Ελλαδος)

Βεβαια αν δεν τους καλουσε "Α, ου, πηρε τους πρασινους, να η πρασινη ΕΠΟ"

 

Τι συνδρομο καταδιωξης ειναι αυτο?

Πραγματικα απολο τον Παναθηναικο ΕΝΑΣ Ελληνας υπαρχει με σημασια για την ομαδα, ο Κατσουρανης, και αυτος παιζει 90' και στα φιλικα, ελεος δλδ

 

Τα 'παμε και στο άλλο thread. Μην διαβάζεται ότι σας πλασάρουν τα ΜΜΕ. Παίζει τρελή παραπληροφόρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ιωση ο Τορο την τυχη μου πια μ αυτη τη κωλοεθνικη!!!!!!!!

 

Μαρινάκης mode on;

 

 

Άσε που μπορεί να τον ανάγκασε η ΠΑΕ να το παίξει άρρωστος. Πράγμα που δεν θέλω καθόλου να είναι αλήθεια.

 

 

 

Ρε σεις, την παλευετε στο λιμανι?

Γινεται χαλασμος κοσμου στη χωρα και βρηκε ο Μαρινακης τωρα οτι επιτηδες ο Σαντος πηρε παικτες του Ολυμπιακου στην Εθνικη για να κουραστουν για το ντερμπυ ενω θα ξεκουρασει τα βασικα εργαλεια του Παναθηναικου (Κουινσι,Λετο, Ζεκα, Σιμαο, Μπουμσονγκ ολοι κανονικα ειναι για Εθνικη Ελλαδος)

Βεβαια αν δεν τους καλουσε "Α, ου, πηρε τους πρασινους, να η πρασινη ΕΠΟ"

 

Τι συνδρομο καταδιωξης ειναι αυτο?

Πραγματικα απολο τον Παναθηναικο ΕΝΑΣ Ελληνας υπαρχει με σημασια για την ομαδα, ο Κατσουρανης, και αυτος παιζει 90' και στα φιλικα, ελεος δλδ

 

Εν το μεταξύ επιβεβαιώνεται από όλες τις μεριές, δεν είναι ράδιο αρβύλα που πήγαν να περάσουν προς τα έξω μόλις κατάλαβαν οι άλλοι στην Π.Α.Ε. τι είπε ο μπουλκούκος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω έχετε ορεξούλες για μανούρα σήμερα.

Καλό είναι αυτό, είχε πέσει πολύ ηρεμία και καθωσπρεπισμός τελευταία. Έρχεται και το ντέρμπι...

Άντε να ανάψουν λίγο τα αίματα. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκοραρει μια φορα ανα χρονο αλλα βαζει ενα καλο που το θυμασαι μεχρι το επομενο... :-D

 

Το πρώτο του γκολ δεν ήταν με κεφαλιά σε κενή εστία? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω έχετε ορεξούλες για μανούρα σήμερα.

 

Όχι, ορεξούλα θα είχα αν χαρακτήριζα τον Ο.Σ.Φ.Π. κωλοσφπ. Αλλά για την Εθνική στα @@ μας. Η κακή Εθνική και ο κακός προπονητής της που θέλουν το κακό των εταιριών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιωση ο Τορο την τυχη μου πια μ αυτη τη κωλοεθνικη!!!!!!!!

Ναι διοτι ως γνωστον ο κοσμος κολλαει ιωσεις συμετεχοντας στην Εθνικη.

 

Στο μεταξυ αυτη η υποθεση με την Εθνικη εχει πολλη πλακα. Οι γαυροι λενε οτι τους κουρασαν τους παιχτες τους πριν το ντερμπι (σε ενα παιχνιδι που ηταν 1 βδομαδα πριν, δηλαδη ικανοτατο διαστημα ξεκουρασης).

 

Και εγω ως Παναθηναικος με την ιδια "λογικη", ετσι για να σας δειξω οτι οταν καποιος θελει να κλαφτει και να κυνηγησει φαντασματα θα βρει 100 λογους, ερχομαι και λεω οτι ο Σαντος βαζει παραπανω παιχτες του γαυρου να αγωνιστουν στα ματς της Εθνικης με αποτελεσμα να εχουν αγωνες στα ποδια τους πριν το ντερμπι σε αντιθεση με τους δικους μας που θα προερχονται απο διακοπη 14 ημερων. Ου Εθνικη, ου Σαντος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δημοσιογράφος της εφημερίδας ΦΩΣ, Σάκης Θεοδοσιάδης, δέχθηκε επίθεση και ξυλοκοπήθηκε άγρια από 10 χούλιγκανς στον Τάφο του Ινδού, στο παιχνίδι Παναθηναϊκός - Εσπερίδες, για την Α1 μπάσκετ γυναικών!

Ο δημοσιογράφος βρισκόταν κοντά στην στατιστική υπηρεσία του γηπέδου όταν 10 άτομα με κουκούλες και κράνη τον πλησίασαν και μετά από λίγο άρχισαν να τον γρονθοκοπούν για περισσότερο από τρία λεπτά, με αποτέλεσμα να τον ρίξουν αιμόφυρτο στο έδαφος.

Οι άνθρωποι του Παναθηναϊκού έκαναν ό,τι περνούσε από το χέρι τους για να σταματήσουν τους χούλιγκαν οι οποίοι αφού έδρασαν, έφυγαν ανενόχλητοι από το γήπεδο.

Στην συνέχεια ο Σάκης Θεοδοσιάδης μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο όπου και του παρασχέθηκαν οι πρώτες βοήθειες, ενώ διαπιστώθηκε ότι δεν υπήρχε κάποιος σοβαρός κίνδυνος καθώς είχε υποστεί μόνο μώλωπες και κακώσεις.

Να σημειωθεί πως δεν υπήρχε παρουσία αστυνομικής δύναμης στο γήπεδο, αφού η επίθεση έγινε μετά το τέλος του ματς και ο Τάφος του Ινδού είχε σχεδόν αδειάσει

 

Πηγή: http://www.sport.gr/default.asp?pid=4&aid=110739

 

Θέλω να σχολιάσω και κάτι για τα εισιτήρια ή μάλλον για τις τιμές των εισιτηρίων.Οκ ξεσκίστηκε το χέρι μου να βαράει F5 μέχρι να κλείσω δύο εισιτήρια των 60€ αλλά οι τιμές είναι απαραδεκτες.Δεν γίνεται να πληρώνεις 25€ το εισιτήριο στο πέταλο για έναν αγώνα πρωταθλήματος ή 50€ στην 18 ακόμα και αν αυτός ο αγώνας είναι Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχισε τις πιπες κι ο Φουστερ

 

"Σαν το Καραϊσκάκη πουθενά!"

 

Έχω αγωνιστεί σε γήπεδα τόσο σπουδαία όπως το «Σαντιάγο Μπερναμπέου» ή το «Καμπ Νόου», αλλά ούτε καν αυτά μπορούν να συγκριθούν με την ατμόσφαιρα που επικρατεί στο «Γ. Καραϊσκάκης», ειδικά όταν φιλοξενούμενος είναι ο «αιώνιος» αντίπαλος.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...