Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλεποντας στιγμιοτυπα απο τον αγωνα,γιατι δεν τον ειδα ολον,νομιζω οτι αν ειχε παιξει πιο εξυπνα,πιο ενεργητικα καποιες φορες,θα μπορουσε την ισοπαλια τουλαχιστον.Εχασε 2 μεγαλες ευκαιριες,ειδικα στο τελος με τον Μελμπεργκ στο φαουλ,αν επιανε ο Σουηδος την κεφαλια λιγο πιο σωστα ηταν σιγουρο γκολ.Δεν ειδα τιποτε το σπουδαιο απο την Γερμανικη ομαδα,θεωρω τον Ολυμπιακο αρκετα ανωτερο συνολικα,εκτος ισως απο την φυσικη κατασταση που δεν ειναι ο αποφασιστικος παραγοντας σε τετοιους αγωνες.

 

Τα τελευταια χρονια παιζουν αρκετα καλα στην Ευρωπη και ειδικα στην τελευταια θητεια του Λεμονη,ειχαν παει εξαιρετικα.Κανει βηματα μπροστα ο Ολυμπιακος σε αυτον τον τομεα,παιρνει καλυτερους παικτες απο παλια,παιζει πιο ποιοτικα αυτα τα βλεπω,δεν σημαινει οτι επειδη ειμαι Παναθηναικος θα εθελοτυφλω παντοντε κατα του αιωνιου αντιπαλου.Ειμαι πρωτα φιλαθλος και μου αρεσει η αληθεια,οπως εγω την αντιλαμβανομαι,μπορει να κανω λαθος βεβαια,αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.Επισης σαν καλος παιχτης του στοιχηματος που προσπαθω να ειμαι,προσπαθω να ειμαι αντικειμενικος γιατι θεωρω τον Ολυμπιακο πολυ καλη ομαδα για να πονταρεις σε αυτην ,αλλες φορες υπερ,αλλες κατα αναλογως τον αντιπαλο.Σπανια με εχει απογοητευσει σε αυτην την παραμετρο,ενω ο Παναθηναικος ,αν και ομαδα μου ειναι εντελως απροβλεπτος στοιχηματικα μεχρι την προ Φερειρα εποχη.

Ακριβώς έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κοσταντσο βασικος!!!! γιατι ρε?????? γιατι?!!!!!

Μα και με την Ντορτμουντ για βασικος πηγαινε, αλλα ζητησε να μην αγωνιστει απτον Βαλβερδε γιαυτο ειδες τον μικρο στη θεση του.

Δεν υπηρξε ποτε μεχρι στιγμης επιλογη του Βαλβερδε για αλλαγη βασικου τερματοφυλακα αποτι φαινεται, so μην εκπλησεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το φαουλ πανω στον τζιμπουρ δεν ηταν 2η κιτρινη?

ελπιζω να μαστε σοβαροι μεχρι το τελος

 

edit. επιτελους ενα αριστερο χαφ... χωρις να κανει κατι σπουδαιο, ειναι χαφ

επισης...ποσο μας ελειψε ο τορο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...