Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά από περιέργεια πιο πολύ γιατί βλέπω όλους τους παναθηναϊκούς να λένε ότι υπάρχει επιθετικό φάουλ. Εγώ πάντως live δεν πρόσεξα κάτι και δεν βρίσκω πουθενά τα highlights...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για τα υπόλοιπα παιδιά αλλά εγώ είπα αυτό

Όχι ρε, κανένα φαουλ, αυτός πέφτει στην πλάτη του πάμε στοίχημα. Ο οποίος πάμε στοίχημα όμως δεν αφήνει τον αμυντικό να πηδήξει, κι αυτό στην ευχέρεια του ρεφερι να το σφυρίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθεστε καποιοι Ολυμπιακοι και αναλυετε και τραβατε απτα μαλλια 1 φαση, που ενδεχομενως αδικηθηκατε αρκετα, ενδεχομενως και οχι, λες και εχει ερθει η συντελεια του κοσμου με αυτη τη φαση και λες και ειναι αυτονοητο οτι απαγορευεται η υποψια αδικιας του ΟΣΦΠ.

 

Στην ουσια τωρα. Πειτε ενας τι σεναρια παιζουνε για 2η/3η θεση.

 

 

Κερδιζουμε στη Γαλλια παμε 2οι, χανουμε παμε 4οι, ισοπαλια παμε 3οι.

 

Βεβαια για το πρωτο σεναριο θελουμε και καλο αποτελεσμα της Ντορτμουντ τελευταια αγωνιστικη στη γερμανια με τους γαλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βρήκα. Στο 2:39 φαίνεται ξεκαθαρα

 

http://www.caughtoffside.com/2011/11/01/borussia-dortmund-1-0-olympiakos-champions-league-highlights-video/

 

Αν αυτό είναι φάουλ εγώ είμαι βαζελος. <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βρήκα. Στο 2:39 φαίνεται ξεκαθαρα

 

http://www.caughtoff...ghlights-video/

 

Αν αυτό είναι φάουλ εγώ είμαι βαζελος. <_<

 

Γεια σου ρε βαζελακο ...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν ειστε και του πεταματου εφετος γιατι βλεπω οτι πολυ υποβαθμιζετε την ομαδα σας. Αλλο το οτι εφετος δεν θα ειστε ανταγωνιστικοι vs Ζοτς, κι αλλο οτι θα σας γλενταει η καθε αναρχη ομαδα, λεγε με Καχα πχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Caja ειχε 3/17 τριποντα btw, ειναι κριμα που δε κερδισαμε γιατι δε νομιζω να τους πετυχουμε παλι τοσο αστοχους.

 

 

Ασχετο, αυτη η Τσσκα μονο εμενα τρομαζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξε πολυ καλα ο ολυμπιακος. καλη αμυνα, ενω με εντυπωσιασε ο κατσιβελης που κλειδωσε τον πριτζιονι. Οπως ειπε και ο φιλτατος midi, η ομαδα δεν ειναι τοσο χαλια, αλλα οχι και να κοντραρει τις τοπ της ευρωπης.

 

Η τσσκα ειναι μακραν η καλυτερη ομαδα με τον κιριλενκο μεσα. χωρις αυτον, θα δειξει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Κατσιβελης ειχε παιξει πολυ καλα και κοντρα στους τουρκους. κορυφαιος απ οτι διαβασα ο Σπαν που εβαλε 3ποντο λιγο πριν τη ληξη, και τελικα μας εβαλαν καλαθι 2δευτερα πριν, ελεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Κατσίβελη, με ανησυχεί λίγο το ότι χρησιμοποιείται σαν τον Παπανικολάου. Δηλαδή μέσα, άμυνα σκυλίσια, ενέργεια κτλ. αλλά μπορεί να παίζει 25 λεπτά και να μην έχει σουτ. Μικροί είναι ακόμα και οι δύο, αλλά αν είναι τόσο μονοδιάστατες οι αρμοδιότητές τους μέσα στο ματς, δεν θα βελτιωθούν ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κατσίβελης έχει το θράσσος να πάρει καποιες προσπάθειες αλλά δεν συμμετέχει καθολου στο επιθετικό κομματι γιατί δεν τους έχουν δώσει ρόλο.

καλή η αμυνα αλλά καποιος πρέπει να βάλει και τη μπάλα στο καλάθι, δεν μπορουν όλοι οι Ελληνες παιχτες να αδιαφορουν για την επίθεση.

 

Σλουκας, Μαντζαρης, Κατσίβελης ειναι παιχτες που αγωνίζονται στην ίδια θέση, ενα μεγάλο ευχαριστώ στον οσφπ που έχει τους 2 από τους 3 να σαπίζουν στον πάγκο ή την εξέδρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα, 4 στοιχηματα στην ιδια θεση μονο ο μπασκετικος ολυμπιακος θα μπορουσε να το κανει. ( Κατσιβελης, Μαντζαρης, Σλουκας, Λουκας)

 

Το γαμωτο δεν ειναι οτι χασαμε με καλαθι στα τελευταια δευτερολεπτα, το γαμωτο ειναι οτι χασαμε απο step back και σουτ του ΠΡΙΤΖΙΟΝΙ στα τελευταια δευτερολεπτα. :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...