Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 κερδη του ολυμπιακου σημερα. πρωτον ο μεγερι, δευτερον οτι μπορει να σταθει και στην μασσαλια και στο λιμανι με την αρσεναλ και να βγει τριτος.

 

Γενικα φετος, αν εξαιρεσεις το πρωτο ματς (με μοναδικη ευθυνη τα φυντανια του ελληνικου ποδοσφαιρου) εχει θετικες παρουσιες σε ολους τους αγωνες. αν συνεχισει θα περασει ουεφα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τράβηξε ο Ιμπαγασα δυστυχώς. Πάρα πολλά λάθη, πιο πολλά και από τον Αμπντουν.

Στο πρώτο ημίχρονο τους παίζαμε στα ίσια πάντως μετά το γκολ, αλλά έβαλε το χεράκι του ο διαιτητής. Το δεύτερο δεν βλεπόταν. Η ομάδα θέλει αντι-ιμπαγασα και έναν παιχταρά στα άκρα. Αυτός ο σάπιος ο Γεστε ζει?

Ο Μεγιερι στην αρχή μπήκε και δεν ήξερε που παν τα τέσσερα αλλά μετά έστρωσε. Δεν είχε και ιδιαίτερη πίεση βέβαια αλλά έκανε θετική εμφάνιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γεστε λογικα συντομα θα μπει σε φουλ ρυθμους και μας εχει λειψει παρα πολυ. Το μονο ποιοτικο αριστερο εξτρεμ , και μπορει να παιξει και ως αντι ιμπαγασα.

 

Δεν ηταν συνεχεια αρνητικος ο Αριελ. Στο β τα φτυσε, κ ηταν λογικο

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι ηδονιζομαι(νιωθω ηδονη δηλαδη) και το απολαμβανω απιστευτα να κλαιγονται οι Ολυμπιακοι για κακη διαιτησια.

Ετσι πρεπει. Ο,τι κανετε στο Ελληνικο πρωταθλημα και οτι κανατε πολυ εντονα παλιοτερα βασικα για καμια 10ρια χρονια και γελουσατε με την κλαψα των αλλων που κλαιγομασταν οτι μας αδικει η διαιτησια, ετσι γελαω και εγω τωρα(οχι με την ηττα αλλά με την αδικια). :-D :-D :-D

 

Παροτι βεβαια και στα 2 εκτός εδρας ματς με Αρσεναλ και Ντορτμουντ δεν ηταν ανωτεροι οι αντιπαλοι, δεν παιξαν καλυτερα δηλαδη απο τον Ολυμπιακο. Βεβαια υπαρχει η διαφορά φανελας ή η κλαση μερικων παικτων για αυτο και οι ηττες.

 

 

για μενα μεγαλυτερη ντροπη (και συνάμα αστειο) για τους γαυρους δεν ειναι οτι παραπονιουνται για την διαιτησια,αλλα για του οτι θεωρουν για τον "ευρωπαικο" τους ολυμπιακο,επιτυχια στο αν περασει στην ουεφα..

 

φανταζομαι οσα δεν φτανει η αλεπου.. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φετος ο Ολυμπιακος θα χασει την προκριση τσαμπα

γενικα εχω δει οτι παιζει καλη μπαλα και δεν του βγαινουν τα αποτελεσματα εκτος

του 3-1

 

χθες δεν επαιξε και τοσο καλα οσο με Αρσεναλ και κανονικα επρεπε να φαει ενα γκολ ακομα στο δοκαρι με την πατατα του Χολεμπας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μαγκες μου πριν κανει την χερουκλα ο Γερμανος δεν κανει ο οσφπ φαουλ στον τερματοφυλακα τους; ετσι μου φανηκε αλλα ημουν αυπνος οταν το βλεπα και δεν ειμαι σιγουρος.

 

και κατι ακομα; γιατι παιζετε με φανελες χωρις χορηγο στο ch league;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κατι ακομα; γιατι παιζετε με φανελες χωρις χορηγο στο ch league;

 

Γιατι απαγορεύονται στην Γερμανία οι διαφημίσεις στοιχηματικών εταιρειών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το να παίζεις αξιοπρεπώς χωρίς να ταμπουρώνεσαι και να χάνεις στο τσακ είναι επίτευγμα όπως και να πας στο uefa

 

οσο καλα και να παιξες,η ηττα παραμενει αποτυχια και οχι επιτευγμα.το να ισχυριζεσαι το αντιθετο ειναι και αυτο που συνοψιζει ολη την κακομοιρια του ελληνικου ποδοσφαιρου,οχι μονο του ολυμπιακου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο καλα και να παιξες,η ηττα παραμενει αποτυχια και οχι επιτευγμα.το να ισχυριζεσαι το αντιθετο ειναι και αυτο που συνοψιζει ολη την κακομοιρια του ελληνικου ποδοσφαιρου,οχι μονο του ολυμπιακου.

 

Η κατάντια, ποιου? Το ελληνικό ποδόσφαιρο είναι μια χαρά άθλιο όπως του αξίζει και όπως μας αξίζει.

Μάλλον εσύ έχεις υπερεκτιμήσει κάπως την κατάσταση του εγχώριου ποδοσφαίρου.

 

Τώρα θα το πω, δεν κρατιέμαι... Να βλέπω γαύρο να μιλάει για καναπέ και τίποτα άλλο

 

ρε μαγκες μου πριν κανει την χερουκλα ο Γερμανος δεν κανει ο οσφπ φαουλ στον τερματοφυλακα τους; ετσι μου φανηκε αλλα ημουν αυπνος οταν το βλεπα και δεν ειμαι σιγουρος.

 

Όχι ρε, κανένα φαουλ, αυτός πέφτει στην πλάτη του πάμε στοίχημα. Ο οποίος πάμε στοίχημα όμως δεν αφήνει τον αμυντικό να πηδήξει, κι αυτό στην ευχέρεια του ρεφερι να το σφυρίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο που το συμπερανες αυτο;

Φαντάζομαι από αυτό.

αλλα για του οτι θεωρουν για τον "ευρωπαικο" τους ολυμπιακο,επιτυχια στο αν περασει στην ουεφα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο που το συμπερανες αυτο;

 

Θέλεις αλήθεια απάντηση?

Τι να συγκρίνω δηλαδή?

 

Μπατζετ?

Χορηγίες?

Γήπεδα?

Προπονητήρια?

Νοοτροπία?

Οπαδούς?

Παράγοντες?

Αγωνιστικούς χώρους?

Επίπεδο αθλητών?

Πως κλωτσάνε το τόπι?

Ανταγωνισμός?

Εφημερίδες?

 

Τι? Τι να βρω που να μπορεί να συγκριθεί το ελληνικό ποδόσφαιρο με τα μεγάλα ευρωπαικά πρωταθλήματα ώστε ο αποκλεισμός από γαλλικές-ιταλικές-ισπανικές κτλ ομάδες είναι αποτυχία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...