Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Ντόρμουντ κυνηγάει πλέον τη 2η θέση ενώ εμείς την 3η... αλλά από την Μαρσέιγ αυτή τη φορά. Ένα πολύ καλό σενάριο θα ήταν Χ με Μαρσέιγ και διπλό με Άρσεναλ για να φτάσουμε τους 7 βαθμούς. 7 βαθμοί και ισοβαθμία με Ντόρτμουντ σημαίνει πρόκριση, ισοβαθμία με Μαρσέιγ σημαίνει αποκλεισμός. Κατά τη γνώμη μου, μας έχω για 6 βαθμούς max και 4η θέση. Το επόμενο ματς είναι όλα τα λεφτά από το οποίο θέλουμε νίκη και μόνο νίκη για να έχουμε ελπίδες.

 

3η θεση απο durtmund εγω πιστευω παιρνουμε. Αν χασει στο λονδινο, εμεις φερουμε Χ στη Γαλλια κ νικησουμε arsenal τοτε περναμε εμεις..

 

Με προλαβανε πολλοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο το να βαζει τον Χολεβα να παριστανει τον Τζολε καλυτερα να βαζει τον Χαβιτο τον Φετφα ή τον Τορο μπροστα και πισω του το Μανιατη

και προς θεου οχι ξανα τον Αμπντουν (θελει και τακουνακια τρομαρα του) μπροστα του ο Ζαιρι ηταν τερας σοβαροτητας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μόλις είδα την φάση, αν θέλει ο διαιτητής δίνει πέναλτι.

Κόκκινη ούτε μια στο εκατομμύριο...

 

Aν θελει ?:shifty:

 

Αμα του κα***σει δλδ ???

Αναλογα με ποιο πλευρο ξυπνησε ..

Τι αλλο θ ακουσουμε ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

298877_10150457099095185_117418060184_10888372_1306114714_n.jpg

 

Ναι, αν θέλει.

Να το μεταφράσω?

 

Από σένα να δω τι άλλο θ'ακούσουμε...

 

Μηπως να δωσει και καρτα στον Μελμπεργκ που του εριξε τη μπαλα στο υψωμενο χερι του ??

Ελεος...

Δες τη φωτο.

Τι παει να πει αν θελει το δινει?

 

Edit

Δε εννοω πως φταιει η διαιτησια που χασαμε.

Ουτε καν το Χ δεν αξιζαμε οπως παιξαμε..

Το πιο βαρετο ματς που εχω δει..

Χ με το ζορι ισως.Με πολυ ζορι ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αρχαίοι αιγύπτιοι με την απέραντη σοφία τους είπανε πως στο χέρι πρέπει να υπάρχει πρόθεση ώστε να τιμωρηθεί.

Στην προκειμένη περίπτωση, η μπάλα αλλάζει πορεία και καταλήγει στο χέρι του, ούτε μισό μέτρο πιο μπροστά.

Άρα, αν δεν είναι μάντης να ξέρει ότι ο λόκι θα την βρει ξώφαλτσα, πρόθεση δεν έχει. Καλά ως εδώ?

 

Κακώς όμως όπως οι περισσότεροι κουτοπόνηροι αμυντικοί, σηκώνει τα χεράκια όπου να'ναι.

 

Άρα? Αν θέλει ο διαιτητής τον τιμωρεί, μπορεί να το κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α και τα 2' καθυστερησεις του ρωσου ηταν πολυ καλη αποφαση, επισης!

 

Εγω παλι ηδονιζομαι(νιωθω ηδονη δηλαδη) και το απολαμβανω απιστευτα να κλαιγονται οι Ολυμπιακοι για κακη διαιτησια.

Ετσι πρεπει. Ο,τι κανετε στο Ελληνικο πρωταθλημα και οτι κανατε πολυ εντονα παλιοτερα βασικα για καμια 10ρια χρονια και γελουσατε με την κλαψα των αλλων που κλαιγομασταν οτι μας αδικει η διαιτησια, ετσι γελαω και εγω τωρα(οχι με την ηττα αλλά με την αδικια). :-D :-D :-D

 

Παροτι βεβαια και στα 2 εκτός εδρας ματς με Αρσεναλ και Ντορτμουντ δεν ηταν ανωτεροι οι αντιπαλοι, δεν παιξαν καλυτερα δηλαδη απο τον Ολυμπιακο. Βεβαια υπαρχει η διαφορά φανελας ή η κλαση μερικων παικτων για αυτο και οι ηττες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι ηδονιζομαι(νιωθω ηδονη δηλαδη) και το απολαμβανω απιστευτα να κλαιγονται οι Ολυμπιακοι για κακη διαιτησια.

Ετσι πρεπει. Ο,τι κανετε στο Ελληνικο πρωταθλημα και οτι κανατε πολυ εντονα παλιοτερα βασικα για καμια 10ρια χρονια και γελουσατε με την κλαψα των αλλων που κλαιγομασταν οτι μας αδικει η διαιτησια, ετσι γελαω και εγω τωρα(οχι με την ηττα αλλά με την αδικια). :-D :-D :-D

 

κοιτα παλικαρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...