Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειπαμε, καθ'οτι Ολυμπιακος ειναι δυσκολο να το καταλαβεις ;-)

ρε παιδες ποιον κοροιδευετε?πριν κατι μηνες δεν κραζατε τους παντες που εχουν σχεση με την ομαδαρα σας?

μηπως κοροιδευετε τον εαυτο σας?λεω εγω τωρα...

αλλα που να καταλαβω...ειμαι Ολυμπιακος :-D

ειναι 2 παναθηναικοι που μπαινουν εδω κ βαζουν θετικη ψηφος ο ενας στον αλλον :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες ποιον κοροιδευετε?πριν κατι μηνες δεν κραζατε τους παντες που εχουν σχεση με την ομαδαρα σας?

μηπως κοροιδευετε τον εαυτο σας?λεω εγω τωρα...

αλλα που να καταλαβω...ειμαι Ολυμπιακος :-D

ειναι 2 παναθηναικοι που μπαινουν εδω κ βαζουν θετικη ψηφος ο ενας στον αλλον :mrgreen:

 

εμ ειδες που δεν διαβαζεις καλα αυτα που γραφουν οι αλλοι;

 

οι Παναθηναικοι κραζουν και εκραζαν τον Τζιγγερ. Κανένας δεν λεει οτι εχουμε υπερομαδα, απλα ολοι βλεπουν οτι αυτοι η ομαδα παιζει επιτελους μπαλα.

 

το να κερδισεις τον διαλυμενο Παοκ δεν αποτελει κανενα μεγαλο κατόρθωμα.

 

οι Παναθηναικοι βλεπαν μπαλα και μπασκετ (και οχι μπαλα Ή μπασκετ οπως επιμενεις) και το ιδιο κανουν και τωρα.

καλη η προσπαθεια να μας πεισεις οτι δεν ειναι ετσι αλλα... δεν πειθεις.

 

 

το "καθ'οτι Ολυμπιακος" δεν το γραψα μειωτικά για τη νοημοσυνη σου, αλλά για το γεγονός οτι οι οπαδοι του Ολυμπιακου ασχολουνται μονο με το ποδοσφαιρο αδιαφορόντας κατά πολυ για τα υπολοιπα αθληματα.

για τις θετικες ψηφους εγω δεν ασχολουμαι ουτε με το αν βαζουν ουτε να βαλω, αν σε χαλαει κατι μπορεις να κανεις αναφορα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σε χαλαει κατι μπορεις να κανεις αναφορα :)

καλα πλακα με κανεις?

καποιοι φιλοι σου τα κανουν αυτα εγω ποτε...δεν ειναι του στυλ μου.

καληνυχτα κ καλη συνεχεια στην ομαδαρα σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω γω; γιατι γρινιαζεις για τις θετικες ψηφους; αν θεωρεις οτι καταχραζεται το συστημα αξιολογησης αναφερε το, εγω μαζι σου, σου ειπα δεν ασχολουμαι ετσι κι αλλιως.

 

τους φιλους μου δεν τους ξερεις οποτε καλο ειναι να μην τους ξανα αναφερεις. ετσι κι αλλιως δεν ειναι και κανενας στο ινσομνια.

 

καληνυχτα και καλη τυχη στην ομαδουλα σας... θα την χρειαστειτε σιγουρα αν κρινω απο τις φετινες σας εμφανισεις :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω ροδάνι η γλώσσα τους. Σαν τα σαλιγκαράκια που βγαίνουν μόλις βρέξει. :-D

Δεν πειράζει καλύτερα έτσι από το να έχει τελειώσει το πρωτάθλημα από τον Νοέμβρη.

Κάτσε μην γίνει και καμιά στραβή και έρθει ο Τσακας με τίποτα Ροναλντινιους και Σικαμπαλες τα Χριστούγεννα και ψαχνόμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω ροδάνι η γλώσσα τους. Σαν τα σαλιγκαράκια που βγαίνουν μόλις βρέξει. :-D

 

αυτο ξαναπεστο..

 

 

τους φιλους μου δεν τους ξερεις οποτε καλο ειναι να μην τους ξανα αναφερεις. ετσι κι αλλιως δεν ειναι και κανενας στο ινσομνια.

 

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Μικα ηρεμα παλικαρι πολυ προσωπικα τα παιρνεις...οταν λεω φιλοι δεν εννοω τους πραγματικους σου φιλους βρε αγορι,σοβαρεψου!

ελα τον Δεκεμβρη κ τα ξαναλεμε!

κοιταω τα αθλητικα σημερα κ βλεπω στο derby -Πρωταθλημα θα παρουμε-

στην Πρασινη-χαζεψε ολη η Ελλαδα-

καλα οι αεκτζηδες εχουν ξεφυγει 3διαστατη αεκαρα,τον πατησε σαν σκουληκι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειαζεται να ερθω τον Δεκεμβρη, εγω εδω γυρω ειμαι κι οταν εχω ομαδα και οταν δεν εχω.

απλα επισημανα οτι εγραψες κατι για το μπασκετ που δεν ισχυει.

ας το ληξουμε γιατι κουρασαμε τον gchris7 :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tilemax, και τα υπολοιπα γαβρακια,σαν συνφορουμιτικη στοιχηματικη αλληλεγγυη,και σαν δικη μου ερωτηση για την γνωμη σας συναμα. Ενας ξενος book (Expekt)εχει ειδικο στοιχημα να κερδισει ο Ολυμπιακος και στα δυο ημιχρονα με αποδοση 27! Ενταξει ειναι δυσκολο,αλλα θεωρω την αποδοση τρελλη! Δεν αξιζει να πονταρουμε εστω κατι λιγα εδω?Το σκεφτομαι σοβαρα.

 

 

Θα διαβασω την αποψη σας το βραδυ τωρα φευγω για την δουλεια,με τον τονο οπου θελετε. :devil: Επισης εχει αλλο ενα ειδικο στοιχημα το να σκοραρει απλα ο Θρυλος,εστω και μια φορα,με αποδοση 2.00!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας ξενος book (Expekt)εχει ειδικο στοιχημα να κερδισει ο Ολυμπιακος και στα δυο ημιχρονα με αποδοση 27!

Προφανως εννοεις και ΤΑ δυο ημιχρονα

Κοινως 0-1/0-2, ενω το 0-1/1-2 δεν σε πληρωνει

Γιατι χλωμο να δινει τοσο στο ΗΤ/ΤΕΛ (οπου σε πληρωνει το 0-1/1-2)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι τι κάνεις αύριο. Βάζεις Μεγιερι που είναι εντελώς άπειρος και τον καις, η βάζεις Κοσταντζο...

Όπως και να έχει νομίζω πως θα είναι δύσκολο βράδυ. :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι τι κάνεις αύριο. Βάζεις Μεγιερι που είναι εντελώς άπειρος και τον καις, η βάζεις Κοσταντζο...

Όπως και να έχει νομίζω πως θα είναι δύσκολο βράδυ. :fear:

 

Ο Μεγιερι οσα και να φαει δε θα του πει κανεις τιποτα γιατι δεν εχει ξαναπαιξει

Αν ομως μπει ο τροχονομος και κανει γκελες θα φαει το σκοταδι και αυτον και τον Βαλβιδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...