Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και αυτο να μην εμπαινε ολο και κατι αλλο θα αρπαζανε.....στο κατω κατω δεν ειναι το σημερινο μονο, χρονια το ιδιο εργο βλεπουμε....πρασινοι -κιτρινοι -Μαυροι ενας αχταρμας.....αλληλο...γλεντιουνται....μπας και παρει καμια κουπα ο βαζελος...... :P

Αυτο που ειπα ηταν σαρκασμος,μαλλον δεν το καταλαβες.

ΑΑΑ αν περασετε εσεις απο την τουμπα ετσι οπως παιζετε ,γραφτε μου..Εγω με ισοπαλια στο καραισκακι μια χαρα ειμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ελελιξη το φιλικο...Παοκ-Παο προς το παρον 0-1.......(Απορω οι αλλοι πανω γιατι γεμιζουν την τούμπα με τον Βαζελο... :blink: )

 

ποναει πολυ που παιζει μπαλα ο Παο ε; δεν πειραζει θα το συνηθισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποναει πολυ που παιζει μπαλα ο Παο ε; δεν πειραζει θα το συνηθισεις.

 

Τι έγινε? Τώρα έχει ενδιαφέρων το πρωτάθλημα? Τώρα βλέπεις μπάλα ε?

Έχετε γέλιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gchris7

δεν καταλαβαινω προς τι το γελιο;

 

απο πουθενα στο ποστ μου δεν προκυπτει οτι εγινε το πρωταθλημα ενδιαφερον. Επισης μπαλα βλεπω ανεξαρτητως του αν το πρωταθλημα μας ειναι καθαρο ή ελεγχεται απο τον καθε παράγοντα.

 

Γελιο εχει ο ομοιδεατης σου που θεωρει φιλικο το ματς επειδη κερδισαμε τον διαλυμενο Παοκ (οπως φυσικα και εσεις τις προαλλες).

 

Κομοριας , ειναι λιγο δυσκολο να καταλαβεις καθοτι Ολυμπιακος, αλλά τον Παναθηναικο τον αγαπαμε σαν συλλογο, οχι σαν ομαδα ποδοσφαιρου. ναι και μπασκετ, και γυναικειο μπασκετ και ενα σωρο αλλα αθληματα που εσεις σνομπαρετε εμεις τα ακολουθουμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περυσι θυμαμαι οτι ηταν ολοι φιλοι του μπασκετ...

Kαι φετος ειμαστε φιλοι του μπασκετ και θα παραμεινουμε τοσο στα ευκολα οσο και στα δυσκολα διπλα στην θρυλικοτερη Ελληνικη ομαδα, σε αντιθεση με καποιους καποιους που περυσι τετοια εποχη βγαζανε γλωσσα στο μπασκετ και εφετος ξεχασαν οτι εχουν μπασκετικο τμημα επειδη οι προεδροι τους μειωσανε το μπατζετ και δε τους παιρνουν γλυφιτζουρι (aka ΚλειζοΤσιλντροΒονΟυειφεροΣπανουληδες).

 

 

Κατα τ'αλλα, το πρωταθλημα ποδοσφαιρου παραμενει βρωμικο, παραμενει αναξιο, παραμενει εξεφτελυσμενο και μηδενικο ως διοργανωση, ειτε το σηκωσει ο Φερειρα με τους παικτες του, ειτε ο Μαρινακης. Ο ΠΑΟ επισης θα παραμενει διοικητικα διαλυμενος, εκτος αν εχει αλλαξει κατι μεχρι τοτε, και γενικως το Μαιο τα ιδια σκ@τ@ θα ειναι ολα, με τη διαφορα οτι μια εκ των 2-3 ομαδων θα εχει προσθεσει λιγο στο ανουσιο εγχωριο γοητρο της. Η μονη του αξια ειναι να ηδονιζονται μερικοι ανευ λογου και αιτιας και μερικοι αλλοι να κουβεντιαζουν στα πλαισια της καζουρας, αν αυτη εχει νοημα. Πχ περυσι ουτε η καζουρα δεν ειχε νοημα, περαν των fb groups "Κι εγω καλυπτα τον Κατσουρανη".

 

Κομοριας , ειναι λιγο δυσκολο να καταλαβεις καθοτι Ολυμπιακος, αλλά τον Παναθηναικο τον αγαπαμε σαν συλλογο, οχι σαν ομαδα ποδοσφαιρου. ναι και μπασκετ, και γυναικειο μπασκετ και ενα σωρο αλλα αθληματα που εσεις σνομπαρετε εμεις τα ακολουθουμε :)

Ποιος στο πε αυτο? Δε θυμασαι περυσι εδω περα γυρω στο Μαιο το τι γινοταν με τα κυπελλα μπασκετ, τα βολλει, τα πολο και τα πινγκ πονγκ? Οπου διαβαζανε για τιτλο στο redplanet, θυμοντουσαν οτι εχουν και τμημα στο αντιστοιχο αθλημα και γινοντουσαν και οπαδοι 1 εβδομαδας. Φανατικοι ομως, οχι αστεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα καλα απτο μυαλο μου το εβγαλα :-D

 

 

 

Κομοριας , ειναι λιγο δυσκολο να καταλαβεις καθοτι Ολυμπιακος, αλλά τον Παναθηναικο τον αγαπαμε σαν συλλογο, οχι σαν ομαδα ποδοσφαιρου. ναι και μπασκετ, και γυναικειο μπασκετ και ενα σωρο αλλα αθληματα που εσεις σνομπαρετε εμεις τα ακολουθουμε :)

τι λες ρε γιγαντα??? μπραβο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποναει πολυ που παιζει μπαλα ο Παο ε; δεν πειραζει θα το συνηθισεις.

τι να ποναει ? πλακα με.... κανεις? το φιλικο????????

Περι συνηθειων αστο καλυτερα σε γαβρο μιλας.....αυτα στα συναιτερακια Παοκ και Αεκ....εχουν χορτασει αυτοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιδεα δεν εχω αν ηταν φιλικο και δε με νοιαζει κιολας. Κατα τη γνωμη μου ο παο ηταν ανωτερος. απλα θα θελα να δω αναλυσεις τυπου ¨τυχαιο που τα φαγε ο χαλκιας" ή "γιατι ανοιξε ετσι το τειχος στο φαουλ". Να σαν αυτες τις λεπτομερεις που κατα καιρους εμφανιζονται εδω.

 

αλλα να πω την αληθεια, καλυτερα ειναι να πιστευουν οτι εχουν ομαδαρα και να ρθουν με αερα στο Ναο. Γιατι εδω στην Ελλαδα μετα απο μια νικη τους κανουμε θεους και μετα απο 1 ηττα τους λεμε για τα μπαζα. Κι εμεις δεν παιξαμε καλα χτες αλλα κερδισαμε τη ντορτμουντ και παιξαμε καλα με τον πανιωνιο. Και στην αρχη χασαμε με κακη εμφανιση απ τη Μαρσειγ, αλλα παιξαμε πολυ καλα στην Αγγλια. Σκαμπανεβασματα στην αποδοση ολοι μπορει να εχουν. Ο παναθηναικος φαινεται να εχει δουλεμενη ομαδα κι αυτο ειναι καλο για να μην εφησυχαζουν κι οι δικοι μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε με τον παο γτ το γηπεδο ειναι εκκλησια κ με μας γινετε 3ος παγκοσμιος?? Περιεργα πραγματα ε..

 

Γιατι σε εχει αχτι ολη η Ελλαδα ξερεις η να το αναλυσουμε και αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...