Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για έναν οπαδό, του προσφέρει μεγάλη χαρά να νικάει τον αιώνιο

Για ένα οπαδό του προσφέρει τρελή χαρά να κερδιζει τον αλλαζόνα-υπερόπτη αιώνιο. DKNI με τις υγείες σου (btw το DKNI ειναι μούφα DKNY?...κατι σαν abibas?). Περιμένω να μας πεις πως σου φάνηκε :D.

 

Θα ξαναμπεί με ψευδώνυμο Perrier για τη χώνεψη. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μου φάνηκε το πιο άμπαλο ντέρμπι από την εποχή του ματς κυπέλλου στο Σπόρτιγκ, που ήταν και οι δύο κάτω από τους 50 πόντους. Εντάξει, συναρπαστικό, αλλά αν είναι βλέπω και ματς τοπικού. Χάλι μαύρο.

 

Επί της ουσίας, ο ΠΑΟ πλήρωσε την πλήρη εξάρτησή του από τον Διαμαντίδη. Αν σε κάποιο σοβαρό ματς δεν μπορεί ο ΔΔ, για οποιοδήποτε λόγο, δεν έχει ελπίδα. Ο ΟΣΦΠ δεν ήταν καν καλός σήμερα και τον κέρδισε στο ΟΑΚΑ. Με Διαμαντίδη καλό, κάνουμε άλλη κουβέντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μου φάνηκε το πιο άμπαλο ντέρμπι από την εποχή του ματς κυπέλλου στο Σπόρτιγκ, που ήταν και οι δύο κάτω από τους 50 πόντους. Εντάξει, συναρπαστικό, αλλά αν είναι βλέπω και ματς τοπικού. Χάλι μαύρο.

 

Επί της ουσίας, ο ΠΑΟ πλήρωσε την πλήρη εξάρτησή του από τον Διαμαντίδη. Αν σε κάποιο σοβαρό ματς δεν μπορεί ο ΔΔ, για οποιοδήποτε λόγο, δεν έχει ελπίδα. Ο ΟΣΦΠ δεν ήταν καν καλός σήμερα και τον κέρδισε στο ΟΑΚΑ. Με Διαμαντίδη καλό, κάνουμε άλλη κουβέντα.

 

Διαφωνώ. Το μπάσκετ που παίχτηκε ήταν υψηλότατου επιπέδου οχι μόνο σε επίπεδο παικτών αλλά και προπονητών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα, έλα :lol:

 

 

Δικαια νικη μην τρελενεσαι.Ανυπαρκτοι εμεις αλλα και εσεις.Απλα εμεις πιο πολυ..

 

 

Μπραβο ρε Σπαν τους το κλεισες το σπιτι!!!!

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

 

Χτιζω σπιτι μαυτο που πες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικαια νικη μην τρελενεσαι.Ανυπαρκτοι εμεις αλλα και εσεις.Απλα εμεις πιο πολυ..

 

Σαν γρήγορα δεν γύρισες? Είχες φύγει από το ημίχρονο? :P

 

Το έβλεπες! Το έπαιξες? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν γρήγορα δεν γύρισες? Είχες φύγει από το ημίχρονο? :P

 

Το έβλεπες! Το έπαιξες? :lol:

 

 

χαχααχ απο κατω μενω!

 

κουβα αλλα νταξει κοντρα στην ομαδα δεν πας ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μου φάνηκε το πιο άμπαλο ντέρμπι από την εποχή του ματς κυπέλλου στο Σπόρτιγκ, που ήταν και οι δύο κάτω από τους 50 πόντους. Εντάξει, συναρπαστικό, αλλά αν είναι βλέπω και ματς τοπικού. Χάλι μαύρο.

 

Επί της ουσίας, ο ΠΑΟ πλήρωσε την πλήρη εξάρτησή του από τον Διαμαντίδη. Αν σε κάποιο σοβαρό ματς δεν μπορεί ο ΔΔ, για οποιοδήποτε λόγο, δεν έχει ελπίδα. Ο ΟΣΦΠ δεν ήταν καν καλός σήμερα και τον κέρδισε στο ΟΑΚΑ. Με Διαμαντίδη καλό, κάνουμε άλλη κουβέντα.

Δωσε στον Γιαννακη την περυσινη ομαδα, αλλα με τα σημερινα ποσοστα στα τριποντα. Αν δεν τρωγαμε 20 στο κεφαλι, εγω δεν θα ξαναεβλεπα μπασκετ στη ζωη μου. Με τη σημερινη ομαδα (δηλ χωρις Τσιλι/Κλειζα/Σοφο), δεν το συζηταμε καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχααχ απο κατω μενω!

 

κουβα αλλα νταξει κοντρα στην ομαδα δεν πας ποτε.

Αντιθέτως, πάντα πας κόντρα στην ομάδα για να είσαι κερδισμένος ό,τι και αν συμβεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...