Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε σεις αυτος ο Μακουν ειναι 1.60 και παιρνει ολες τις κεφαλιες! :-D

 

Δεν ειναι τιποτα σπουδαιο ο Ολυμπιακος σημερα, αλλα μου φαινεται σωστα στημενος και αν ειναι προσεκτικος θα το παρει σχετικα ανετα το ματς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις αυτος ο Μακουν ειναι 1.60 και παιρνει ολες τις κεφαλιες! :-D

 

Δεν ειναι τιποτα σπουδαιο ο Ολυμπιακος σημερα, αλλα μου φαινεται σωστα στημενος και αν ειναι προσεκτικος θα το παρει σχετικα ανετα το ματς.

 

O Μακουν μ αρεσει πολυ.Ειναι παντου στο κεντρο.

Παντα στην καριερα του επαιρνε παρα πολλες κεφαλιες παρα το υψος του.Εχει βαλει και πολλα γκολ ετσι.

 

Παιζουμε πολυ καλα αλλα μονοι μας τρωμε φασεις.

Ολο απο μαλακιες δικιες μας κλεβουν οι Γερμανοι και βγαινουν στην αντεπιθεση.

Αν τις κοψουν αυτες τις μαλακιες ειναι για να τους ριχνουμε χαλαρα για 3-4 γκολ σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις αυτος ο Μακουν ειναι 1.60 και παιρνει ολες τις κεφαλιες! :-D

 

Δεν ειναι τιποτα σπουδαιο ο Ολυμπιακος σημερα, αλλα μου φαινεται σωστα στημενος και αν ειναι προσεκτικος θα το παρει σχετικα ανετα το ματς.

Βασικά διαφωνώ, απλά είναι και οι δυο τους όσα πάνε και όσα έρθουν. Θα μπορούσε να είναι εύκολα 1-2. Όποιος βάλει τα περισσότερα θα κερδίσει, που θα 'λεγε και ο Γκώνιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά διαφωνώ, απλά είναι και οι δυο τους όσα πάνε και όσα έρθουν. Θα μπορούσε να είναι εύκολα 1-2. Όποιος βάλει τα περισσότερα θα κερδίσει, που θα 'λεγε και ο Γκώνιας.

 

http://www.youtube.com/watch?v=FNCZ2yycQ8Y

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Παλια κερδιζε οποιος εβαζε λιγοτερα ...:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τέτοιες άμυνες και τον Κοστετσο στο τέρμα το παιχνιδάκι μπορεί να έρθει από 4-1 μέχρι 2-5 :P

 

android.png

 

ακριβως, ροντεο παιχνιδι. θα μπορουσε καλλιστα να ειναι 3-1 η 2-4.. αν σφιξει λιγο στην αμυνα ο ολυμπιακος κατι μπορει να γινει, αλλιως θα γινουν κιαλλα γκολ..

 

θελει σιγουρα αλλαγη για να χτυπησουν αιφνιδιασμο, ποιος ειναι ο καταλληλοτερος?? φετφα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ιδιο κι εσυ...τι ωρα και ποια μερα; :mrgreen:

Πωπω τι μου ειπε...Κανονικα τωρα θα σε προκαλουσα σε μονο για τα ματια της Μαριλενας απτο Α2, αλλα τελος παντων θα ξεφυγω απτα ευφυολογηματα του γυμνασιου...

 

 

Anyway, ωραιο παιχνιδι, ο ΟΣΦΠ παρουσιαζεται οπως θα πρεπε να ειναι απεναντι στην απειρη Ντορτμουντ. Αν δεν οπισθοχωρησετε πατε για 3ο ανετα. Αν μαζευτειτε πισω και κανουν παιχνιδι αυτοι, θα καρδιοχτυπησετε.

Ωραιο γκολακι ο Αλγερινος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...