Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως αν βαλει τον αργο μαρκανο στοπερ και μπροστα του Μοντεστο - Ορμπαιθ προβλεπω ο Götze να κανει παρτυ.

 

Δεν είναι αργός ο Μαρκανο. Μια χαρά γρήγορος είναι.

Και για να μην παρεξηγηθώ, Αβρααμ - Μελμπεργκ θεωρώ πως δεν πρέπει να τους κουνάει κανείς από την εντεκάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν είναι αργός ο Μαρκανο. Μια χαρά γρήγορος είναι.

Και για να μην παρεξηγηθώ, Αβρααμ - Μελμπεργκ θεωρώ πως δεν πρέπει να τους κουνάει κανείς από την εντεκάδα.

 

Εστω δεν πρεπει να παιζει τελευταιο στοπερ στην αμυνα..οταν γινεται αυτο ο αντιπαλος κανει παρτυ..πχ αρσεναλ

Οταν εβαλε το Μελμπεργκ στο β υπηρχαν κενα αλλα η αμυνα ηταν καλυτερη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μαρκάνο είναι ένα από τα μεγαλύτερα ανέκδοτα που πέρασαν ποτέ από την ομάδα.

 

Τον έκανε γιο γιο στις κεφαλιές ο Λυμπερόπουλος προχθές, μιλάμε για τραγικά πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τις αρετες του Μαρκανο μου φαινεται μονο ο gchris7 και ο Βαλβερδε τις βλεπουν.

 

Για ποιες αρετές μιλάς φίλτατε Mika? Ότι δεν είναι αργός? Ε τι να κάνουμε τώρα, αφού δεν είναι, με το ζόρι δηλαδή? λολ

Δεν νομίζω ότι είπα κάτι άλλο για τις αρετές του Μαρκανο. Mπροστά σε Μελμπεργκ και Αβρααμ δεν πιάνει μια.

 

Better now? Θες καμιά άλλη διευκρίνηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιες αρετές μιλάς φίλτατε Mika? Ότι δεν είναι αργός? Ε τι να κάνουμε τώρα, αφού δεν είναι, με το ζόρι δηλαδή? λολ

Δεν νομίζω ότι είπα κάτι άλλο για τις αρετές του Μαρκανο. Mπροστά σε Μελμπεργκ kai Αβρααμ δεν πιάνει μια o Markano.

 

Better now? Θες καμιά άλλη διευκρίνηση?

 

Αργός σε ταχύτητα δεν είναι, στις αντιδράσεις του όμως είναι και αυτό μας κοστίζει συνεχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αργός σε ταχύτητα δεν είναι, στις αντιδράσεις του όμως είναι και αυτό μας κοστίζει συνεχώς.

 

Δεν θέλω να το παίξω δικηγόρος του Μαρκανο. Ούτε εγώ τον πολύ γουστάρω. Θεωρώ ότι είναι άπειρος και λίγος ακόμα για να παίζει στον Ολυμπιακό πόσο μάλλον όταν έχεις Μελμπεργκ και Αβρααμ.

Για να μην λέμε όμως ότι να ναι και ανακρίβειες, αυτό που λες για αργές αντιδράσεις που ακριβώς το είδες? Υπάρχει κάποιο γκολ που να οφείλετε σε αργή αντίδραση του Μαρκανο? Ακόμα και τα γκολ της Αρσεναλ οφείλονται σε τραγικά λάθη κυρίως λόγο απειρίας.

Όλα τα άλλα γκολ που έχει δεχθεί ο Ολυμπιακος είναι είτε πνίξιμο από τον Κοσταντζο η μπάσιμο από τα δεξιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβες; σε αυτους ο σμελτσερ λεει εχει κανει κανονικες τις τελευταιες (πληθυντικος αρα σιγουρα παραπανω απο μια) προπονησεις, δεν θα παιξει καθως κρινεται ανετοιμος. εμας ο μανιατης εβγαλε μολις τη σημερινη και ειναι ετοιμος λενε! ειμαστε λιγο για τα πανηγυρια μηπως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα, ας το αφησω γιατι θα γυρισω παλι στα ιδια...ο ιδιος προπονητης που βλεπει οτι ο μαρκανο αξιζει να ειναι μονιμα βασικος. τεσπα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά ρε παιδί μου δεν μας πιάνεις από πουθενά.

 

Αν βάλει Μανιατη θα λένε γιατί τον έβαλε αφού είναι ανέτοιμος

Αν βάλει Αβρααμ δεξιά θα λένε γιατί δεν έβαλε τον Μανιατη

Αν βάλει Μακουν θα λένε γιατί τον έβαλε ενώ ενώ δεν έχει παιχνίδια στα πόδια του

Αν βάλει Μοντεστο θα λένε γιατί δεν έβαλε Μακουν

 

Εγώ σου λέω και να κερδίσει ο Ολυμπιακος κάποιοι θα βγουν και θα κλαίγονται που έβαλε Αβρααμ δεξιά και Μαρκανο άμυνα.

 

Τρέλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μιση ομαδα που κατεβαινουμε δεν εχουμε και πολυ τυχη παντως.

Εχει να φαει πολυ κραξιμο ο Βαλβερδε την Τεταρτη το βραδυ.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

chris...εγω τα λεω πολυ απλα.. μελμπεργκ αβρααμ στη θεση τους (μαρκανο τον πεουλο..να καθαριζει κανα παγκο η κανα καθισμα στην εξεδρα), μοντεστο στη θεση του πισω δεξια, ο μακουν που κανει προπονησεις με την ομαδα απο οταν ηρθε (χωρια ποσες ακομα ειχε κανει πριν)...ε αποκλειεται να ειναι λιγοτερο ετοιμος απο το μανιατη που ελειπε 1 μηνα και εκανε μολις μια προπονηση. λεω κατι τοσο περιεργο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...