Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά, αγώνες chl βρίσκεις εύκολα στο ιντερνετ σε πολύ καλή ποιότητα και με σοβαρούς εκφωνητές. Βέβαια το ERT HD είναι άλλη φάση αλλά δεν θα τα βάψουμε και μαύρα. Εδώ ακόμα βλέπουμε στο παρακμιακό mega με 4:3 αναλυση... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ έχω συνδέσει το pc με 42' tv οπότε είμαι εξασφαλισμένος σε αυτό τον τομέα. :P

Σε Αγώνες CHL πάντως βρίσκεις εύκολα streams σε HD ποιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω πιασει σε hd, και στην οθοναρα του imac ειναι σουπερ

 

αλλα θα μαι μεσα οποτε.. :mrgreen:

 

Σε ποια θύρα βρήκες?

 

Πλάκα πλάκα πρέπει να έχουν ξεμείνει λίγα των 100+ στα vip. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο στο εξωτερικό θα μεταδοθεί ζωντανά η αναμέτρηση ανάμεσα στον Ολυμπιακό και την Ντόρτμουντ, που θα διεξαχθεί την Τετάρτη (19/10, 21:45) στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» για την 3η αγωνιστική των ομίλων του Champions League.

 

Αυτό ξεκαθάρισε ο πρόεδρος της ΠΟΣΠΕΡΤ, Παναγιώτης Καλφαγιάννης, μιλώντας στον Sentra 103,3. «Για αυτή την ώρα η απόφαση είναι να γίνει η παραγωγή, για να μην υποστεί η Ελλάδα και η ΕΡΤ κυρώσεις και χλεύη και το σήμα να σταλεί μόνο στο εξωτερικό, ενώ στην Ελλάδα αν θέλουν να παιχθεί μαγνητοσκοπημένο το παιχνίδι την επόμενη μέρα», ανέφερε χαρακτηριστικά.

 

 

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10532&subid=2&pubid=128809135

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μέσα θα είμαι, αλλά ο Καλφαγιάννης και το σινάφι του να βάλουν καλά στο μυαλό τους ότι η ΕΡΤ δεν είναι μαγαζάκι τους και θα φάνε το ξύλο της αρκούδας αν δεν το δείξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποφασιζομεν και Διατάσσομεν.Κλείνουμε το μπακάλικο της γειτονιάς γιατί έτσι γουστάρουμε ρε αδερφέ

 

Πάντως απο την θύρα 17 μια χαρά ορατότητα έχουμε :ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...