Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

O φετινος Παοκ ειναι ο χειροτερος της δεκαετιας ?

Το οτι τον καναμε να φαινεται ετσι δε σου περασε απο το μυαλο ?

 

Χαλαρά ο πιο ψόφιος ΠΑΟΚ της δεκαετίας. Τώρα το αν τον κάναμε εμείς να φαίνεται έτσι δεν μου πέρασε απ' το μυαλό και πώς να μου περάσει άλλωστε όταν κάνω καθυστερήσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως παραιτούμε.

Εγω πάντως με αυτά που διαβάζω στις τελευταίες σελίδες θα με κάνετε να σιχτιρίζω την ώρα και την στιγμή που στο 95 δεν βρέθηκε κανένας Caipirinha (ναι ναι εκεί στο τρομερό διώξιμο του Χολέβα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντως με αυτά που διαβάζω στις τελευταίες σελίδες θα με κάνετε να σιχτιρίζω την ώρα και την στιγμή που στο 95 δεν βρέθηκε κανένας Caipirinha (ναι ναι εκεί στο τρομερό διώξιμο του Χολέβα)

 

Και τι θ αλλαζε με αυτο ?Η εικονα του παιχνιδιου ηταν μια.

Το να εμπαινε ενα γκολ στο τελευταιο λεπτο δε θα αλαζε την εικονα που εδειξε ο Ολυμπιακος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι θ αλλαζε με αυτο ?Η εικονα του παιχνιδιου ηταν μια.

Το να εμπαινε ενα γκολ στο τελευταιο λεπτο δε θα αλαζε την εικονα που εδειξε ο Ολυμπιακος.

θα χτυπήσουμε χαρωπά τα δυο μας χεράκια για την εικόνα που έδειξε ο Ολυμπιακός.το αποτέλεσμα δεν θα μας απασχολούσε.Είμαστε large τύποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα χτυπήσουμε χαρωπά τα δυο μας χεράκια για την εικόνα που έδειξε ο Ολυμπιακός.το αποτέλεσμα δεν θα μας απασχολούσε.Είμαστε large τύποι.

 

Ναι ρε Dropsreef η ομαδα εδειξε σε 2 παιχνιδια ενα πολυ καλο προσωπο και συ θα κατσεις να ασχοληθεις αν φαγαμε ενα γκολ απο τον Παοκ τυχαια στο 95' απο λαθος του Χολεβα...

Λογικη τωρα κι αυτη...

 

Αν θες να τα χωσεις στο Βαλβιδα χωστα αλλα οχι με αυτες τις αστειες δικιολογιες ...:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωδιε, μαλλον τα μπερδευεις, ο καλυτερος παοκ της δεκαετιας εχει εμφανιστει φετος.

 

στο οτι το παιχνιδι με τον ολυμπιακο ηταν χωμα, μπορεις να το παρεις με διαφορετικες οπτικες γωνιες.

 

εσυ π.χ. λες οτι ηταν το ταξιδι και ο κοντρερας.

 

ο αλλος λεει οτι ηταν ο ολυμπιακος που τον επνιξε στο pressing, και εχωντας τους γκαρσια σαλπι τελειος ξεκουραστους.

 

για μενα η αληθεια ειναι στην μεση, αλλα τεινει στην αναποδη πλευρα. ο παοκ οντως ειναι ο καλυτερος των τελευταιων χρονων, ομαδα με πλανο και χαρακτηρα. ισως ηταν κουρασμενοι καποιοι παικτες, αλλα σιγουρα το ασφυκτικο πρεσσινγκ και η καλη κυκλοφορια της ομαδας συνεβαλαν σε αυτη την εικονα.

 

με την δικια σου απολυτη θεση, κονιορτοποιεις οσα καλα επρεπε να δεις στον αγωνα. την σωστη αμυντικη λειτουργια με τον παοκ να κανει 1 φαση σε ολο τον αγωνα (οχι το γκολ, αυτη την φαση την εκανε ο κοσταντσο), σαλπι/βιερινια/γκαρσια ανυπαρκτοι μια και χολεμπας/τορο/ορμπαιθ τους κρεμασαν τα δελτια και τον παοκ να κλεινεται στο μισο γηπεδο για να κρατησει το.. 2-1 μια και δεν μπορουσε να κανει απολυτος τπτ..

 

φαντασου οτι αυτα που σου γραφω, μου τα ειπε ο συγκατοικος μου τρελος παοκτζης που ηταν απογοητευμενος απο αυτον τον αγωνα.. ο οποιος παρεπιμπτοντως, ΜΙΣΕΙ τον βαλβερδε.............. ρε μηπως εισαι παοκτζης??? :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ αστεία δικαιολογία θα ήταν το 2-2 στο 95 μέσα στον Πειραιά. Σίγουρα θα είχαν ξεκαρδιστεί οι παοκτζήδες.

 

 

Τι δε καταλαβαινεις ? Η ομαδα επαιξε πολυ καλα σε δυο ματς και εδωσε ελπιδες για κατι καλυτερο και τωρα μου λες πως αν εμπαινε ενα γκολ στο 95 απο λαθος του Χολεβα θα τ αλλαζε ολα τα προηγουμενα.

Αυτο ειναι το αστειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας έχει δικαίωμα να μη γουστάρει το Βαλβέρδε και τον οποιονδήποτε. Είναι καλό που ο Βαλβέρδε δεν έχει μυθοποιηθεί από τους γαύρους, συνεπώς και να φύγει δεν τρέχει κάστανο. Αλλά, επιμένω ότι σήμερα δε βλέπω σοβαρό λόγο να γκρινιάζουμε για τον προπονητή της ομάδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δε καταλαβαινεις ? Η ομαδα επαιξε πολυ καλα σε δυο ματς και εδωσε ελπιδες για κατι καλυτερο και τωρα μου λες πως αν εμπαινε ενα γκολ στο 95 απο λαθος του Χολεβα θα τ αλλαζε ολα τα προηγουμενα.

Αυτο ειναι το αστειο.

 

Δεν καταλαβαίνω γιατί να αρκούμαι σε κάτι λιγότερο από αυτό που μπορώ να έχω από αυτούς τους παίχτες και αυτή την ομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας έχει δικαίωμα να μη γουστάρει το Βαλβέρδε και τον οποιονδήποτε. Είναι καλό που ο Βαλβέρδε δεν έχει μυθοποιηθεί από τους γαύρους, συνεπώς και να φύγει δεν τρέχει κάστανο. Αλλά, επιμένω ότι σήμερα δε βλέπω σοβαρό λόγο να γκρινιάζουμε για τον προπονητή της ομάδας.

 

Αυτο ειναι στο αιμα του καθε γαυρου που σεβεται τον εαυτο του....

Δε μπορεις να το βγαλεις απο μεσα.

ΠΑΝΤΑ πρεπει να γκρινιαζουν για τον προπονητη.

Στη γωνια τον περιμενουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας έχει δικαίωμα να μη γουστάρει το Βαλβέρδε και τον οποιονδήποτε. Είναι καλό που ο Βαλβέρδε δεν έχει μυθοποιηθεί από τους γαύρους, συνεπώς και να φύγει δεν τρέχει κάστανο. Αλλά, επιμένω ότι σήμερα δε βλέπω σοβαρό λόγο να γκρινιάζουμε για τον προπονητή της ομάδας.

 

Δεν γκρινιάζω για τον Βαλβέρδε ως πρόσωπο. Η όλη συζήτηση ξεκίνησε όταν εγώ είπα ότι δεν τον θέλω για μια δεκαετία στην ομάδα για κάποια κολλήματα που δείχνει να έχει.

 

Αλλά θα επιμένω να λέω ότι ως προπονητής είναι σχετικά άτολμος και αυτό μας έχει κοστίσει σε Ευρώπη και στα ντέρμπι. Το περσινό 1-0 στο ΟΑΚΑ που γίνεται 2-1 είναι με δική του ευθύνη, όπως και το σίγουρο διπλό στον ηρακλή που έγινε άσος δαγκωτό.

 

Τεσπα, νύσταξα. Στον vlachaquito θα απαντήσω domani. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε Dropsreef η ομαδα εδειξε σε 2 παιχνιδια ενα πολυ καλο προσωπο και συ θα κατσεις να ασχοληθεις αν φαγαμε ενα γκολ απο τον Παοκ τυχαια στο 95' απο λαθος του Χολεβα...

Λογικη τωρα κι αυτη...

 

Αν θες να τα χωσεις στο Βαλβιδα χωστα αλλα οχι με αυτες τις αστειες δικιολογιες ...:-)

Εγω θέλω στα υπόλοιπα 30 παιχνίδια να παίζουμε ωραία μπαλίτσα και στο 95 να ισοφαριζόμαστε.Δεν πιστεύω να σε χαλάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...