Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός (preview)

 

 

 

Φουλ επιθεση με Τζεμπουρ στην ενδεκαδα ....

Το τρομοκρατικο χτυπημα θα γινει μεσα στον γηπεδο , οχι απ εξω ...grin.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχομαι σημερα τουλαχιστον να νικησει ο καλυτερος

 

Δεν εχω καλο προαισθημα μαργαρίτα...Ειδικα η απουσια του κοντρέρας θαναι καταλυτικη.Με αυτο το αμυντικο διδυμο αν ο βαλβερδε φανει εξυπνος θα περάσει αέρας απτη τουμπα.

Αν και παοκτσης,δεν εχω εμπιστοσύνη στο διδυμο αυτο.

Απ'οτι ακουω ο χαβος θα παραταξει μια ενδεκαδα...περιεργη.

Ποιός ξέρει...

 

Μακάρι να δουμε ενα 50ρισιο ματς στο θεμα διαιτησιας και ο,τι θελει ας γίνει.

 

Υ.Γ. εντελει ο μαρινακης ηθελε 3 εισαγγελεις,2000αστυνομικους και ενα ελικοπτερο για να μεταβει στο γηπεδο?

Υ.Γ.2. παρολο που οι περισστεροι ολυμπιακοι δεν τον εχετε σε εκτιμηση,ο παικτης που φοβαμαι περισσοτερο ειναι ο ζαϊρί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ένα πολύ δύσκολο παιχνίδι με το σκεπτικό ότι ο ΠΑΟΚ εκτός έδρας έκανε ότι μπορούσε για να παγώσει το ρυθμό και να διακόπτει το παιχνίδι. Σκεφτείτε σήμερα τι θα γίνεται που έχει και αποτέλεσμα υπέρ του. Ετοιμαστείτε για ένα ακόμα ματς σούπα όπως αυτά που απλόχερα προσφέρει φέτος ο ΠΑΟΚ στην Ελλάδα, αφού στην Ευρώπη κυριολεκτικά μεταμορφώνεται. Αυτό που με προβληματίζει ιδιαίτερα είναι η παρουσία του Νικοπολίδη στο τέρμα καθώς θεωρώ ότι είναι εκτός ρυθμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω καλο προαισθημα μαργαρίτα...Ειδικα η απουσια του κοντρέρας θαναι καταλυτικη.Με αυτο το αμυντικο διδυμο αν ο βαλβερδε φανει εξυπνος θα περάσει αέρας απτη τουμπα.

Αν και παοκτσης,δεν εχω εμπιστοσύνη στο διδυμο αυτο.

Απ'οτι ακουω ο χαβος θα παραταξει μια ενδεκαδα...περιεργη.

Ποιός ξέρει...

 

Μακάρι να δουμε ενα 50ρισιο ματς στο θεμα διαιτησιας και ο,τι θελει ας γίνει.

 

Υ.Γ. εντελει ο μαρινακης ηθελε 3 εισαγγελεις,2000αστυνομικους και ενα ελικοπτερο για να μεταβει στο γηπεδο?

Υ.Γ.2. παρολο που οι περισστεροι ολυμπιακοι δεν τον εχετε σε εκτιμηση,ο παικτης που φοβαμαι περισσοτερο ειναι ο ζαϊρί.

 

ρε εδω παιζουμε χωρις τερμα! ο αλλος ξεθαψε παλι τον Νικοπολιδη. Αυτος ο παιχτης εκτιθεται τζαμπα

επισης...τον Ζαιρι εγω τον παω πολυ

 

μαζευτηκαν λεει 500 οπαδοι σας κι η αστυνομια ριχνει χημικα για να τους συγκρατησει :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατωτερος των προσδοκιων σημερα ο Ολυμπιακος.Εχουμε να δουμε πολλα στα 3 ντερμπυ που απομενουν.

 

 

 

Κοκκινη ο Μιραλας.Δεν πειραζει να φαει λιγο παγκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο στον Βαλ που χαρισε την προκριση. κακη σημερα η ομαδα

 

Αυτοι στις κερκιδες που πεταξαν και το μπουκαλι στο κεφαλι του Κεβιν, ποιοι ειναι?? θα μας πειτε κυριε Ζαγορακη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει, που ξερεις :P

 

ενταξει μωρε ρητορικο ηταν.. απλα μιας που τελειωσε το ματς, το γραψα. Γιατι ωρα τωρα αναρρωτιεμαι ποιοι ειναι αυτοι :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει, που ξερεις :P

 

ενταξει μωρε ρητορικο ηταν.. απλα μιας που τελειωσε το ματς, το γραψα. Γιατι ωρα τωρα αναρρωτιεμαι ποιοι ειναι αυτοι :rolleyes:

 

Οι κερκίδες.

 

Επιασε τοπο η ευχη σου.

 

Πάλι χάρηκες με ξένα κόλυβα? :P

 

Δεν πειράζει, η ομάδα δεν ήταν σοβαρή, είχε και σε άσχημη βραδιά τα ατού της. Οι άλλοι κατέβηκαν με το πούλμαν μπροστά στο τέρμα.

 

Έπρεπε να καθαρίσουμε την πρόκριση στο Καραϊσκάκης, αλλά εκεί δεν ήθελε να μπει με τίποτα.

 

Πολλά λάθη ο Βαλβέρδε απόψε. Έπρεπε να είχε αφήσει Τζιμπούρ μέσα και να είχε βγάλει τον αρνητικότατο Μιραλάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιασε τοπο η ευχη σου.

 

ισχυει γιατι η ομαδα μου δε μου αρεσε. Συνολικα βεβαια δε θα τη χαρακτηριζα δικαιη προκριση, γιατι στο πρωτο ματς "επρεπε" να κερδισουμε εμεις.

 

Ας φερουν τον Λεμονη για τα ντερμπι.. Βαλ. δε το χεις με τιποτα :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει τον Βαλβερδε δεν θα τον μαθουμε τωρα, αλλα ειναι απαραδεκτο να κανεις 2 φασεις σε ολο το παιχνιδι οταν εχεις τετοιο υλικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περαστικά μας με γατάκια δεν παίρνονται προκρίσεις που ήταν ο Μιραλάς, ο Ζαϊρί ο Φετφατζίδης ανύπαρκτοι και δυστυχώς επιβεβαιώθηκαν οι φόβοι μου για τον Νικοπολίδη. Και μου αρέσει ότι μέχρι το μεσημερι ήμουνα έτοιμος να πάω στο Ναύπλιο, μια ώρα ταξίδι για να δω τις κότες. Πότε θα κερδίσουμε ντέρμπι ρε !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...