Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Kαι συ επισης.

Ολοι πετατε τις μπαρουφες εντυπωσιασμου και μετα ουτε ξαναθυμαστε τι λεγατε....

Κι αμα κατσει μια στο εκατομμυριο μετα λετε οτι εχετε και ατομο απο μεσα...

 

Καλά, το να μιλάει κανείς μαζί σου, είναι σα να μιλάει σε βάζελο, δηλαδή σε άμπαλο.

 

Γιατί αν ήξερε από μπάλα, δεν θα ήταν βάζελος, απλά.

 

I rest my case.

 

-Ππππροοοο, Πππροοοο.

-Προπονητής; Ο Λεμονής θα είναι πάλι φίλε!

 

Ανακουφίστηκες? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, το να μιλάει κανείς μαζί σου, είναι σα να μιλάει σε βάζελο, δηλαδή σε άμπαλο.

 

Γιατί αν ήξερε από μπάλα, δεν θα ήταν βάζελος, απλά.

 

I rest my case.

 

 

Γνωστη η τακτικη...

Οταν ξεμενεις απο επιχειρηματα το γυρνας αλλου ...

Ο,τι να ναι πραγματικα ...

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.onsports....atia-sto-Faliro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωστη η τακτικη...

Οταν ξεμενεις απο επιχειρηματα το γυρνας αλλου ...

Ο,τι να ναι πραγματικα ...

 

Καθόλου δεν ξεμένω από επιχειρήματα. Όταν βλέπω ανθρώπους να υποστηρίζουν ότι αν έμενε 10 χρόνια ο Βαλβέρδε θα γινόμασταν ομαδάρα, μόνο βάζελους θα μπορούσα να τους αποκαλέσω.

 

Αν έμενε 10 χρόνια ο Βάσκος στην ομάδα λοιπόν, θα παίζαμε με τερματοφύλακα τον Κοστάντζο, με αμυντικό χαφ Μιραλάς, 10αρι τον Ντιόγκο με σύστημα 3-4-2-1 και κορυφή της επίθεσης τον Μαρκάνο.

 

Ας κερδίσει πρώτα αυτό το άμοιρο αεκάκι και μετά να συζητήσουμε και τα επόμενα 10 χρόνια. Στα χρόνια του Βαλβέρδε οι Έλληνες παίχτες χρησιμεύουν για κώνοι στην προπόνηση. Έλεος με τη Βαλβερδολαγνεία σας. Είπαμε να μην τους διώχνουμε σαν τα πουκάμισα, αλλά όχι και να τους φερόμαστε όπως στη γκόμενα μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωστη η τακτικη...

Οταν ξεμενεις απο επιχειρηματα το γυρνας αλλου ...

Ο,τι να ναι πραγματικα ...

Τί επιχειρήματα να σου δώσει για μια πρόβλεψη που κάνει; Ο χρόνος θα δείξει. Περίμενε να διαψευστεί να του την πεις.

 

Ας κερδίσει πρώτα αυτό το άμοιρο αεκάκι

Άουτς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθόλου δεν ξεμένω από επιχειρήματα. Όταν βλέπω ανθρώπους να υποστηρίζουν ότι αν έμενε 10 χρόνια ο Βαλβέρδε θα γινόμασταν ομαδάρα, μόνο βάζελους θα μπορούσα να τους αποκαλέσω.

 

Αν έμενε 10 χρόνια ο Βάσκος στην ομάδα λοιπόν, θα παίζαμε με τερματοφύλακα τον Κοστάντζο, με αμυντικό χαφ Μιραλάς, 10αρι τον Ντιόγκο με σύστημα 3-4-2-1 και κορυφή της επίθεσης τον Μαρκάνο.

 

Ας κερδίσει πρώτα αυτό το άμοιρο αεκάκι και μετά να συζητήσουμε και τα επόμενα 10 χρόνια. Στα χρόνια του Βαλβέρδε οι Έλληνες παίχτες χρησιμεύουν για κώνοι στην προπόνηση. Έλεος με τη Βαλβερδολαγνεία σας. Είπαμε να μην τους διώχνουμε σαν τα πουκάμισα, αλλά όχι και να τους φερόμαστε όπως στη γκόμενα μας.

 

Ξερεις κανταρια μπαλας ...

Τι να σου πω.Αν αυτο ειδες στα παιχνδια με Αρσεναλ και Παοκ τοτε μιλαμε εισαι μεγαλη μπαλαδοφατσα...

 

Παραιτουμαι.

Εχεις δικιο...

 

Τί επιχειρήματα να σου δώσει για μια πρόβλεψη που κάνει; Ο χρόνος θα δείξει. Περίμενε να διαψευστεί να του την πεις.

 

 

Καλα ποιος θα θυμαται τι ειπε ο Erwdios στο thread του Ολυμπιακου μετα απο 7-8 μηνες ??

Πλακα μου κανεις ?:P

 

Αλλα κανονικα θα πρεπει να το κρατησω και να του το πεταξω τον Μαιο να γελαμε ολοι ....

Τεσπα δε συνεχιζω αλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι καλά που έχουμε τον Βαλβέρδε στον πάγκο, και όχι τον κάθε Μουρίνιο του καναμπέεεε. (δεν πάει μόνο για τον Ερωδιό, αλλά για όλους τους γαύρους προπονητοφάγους).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι καλά που έχουμε τον Βαλβέρδε στον πάγκο, και όχι τον κάθε Μουρίνιο του καναμπέεεε. (δεν πάει μόνο για τον Ερωδιό, αλλά για όλους τους γαύρους προπονητοφάγους).

 

Εγώ το έχω ξαναπεί, ότι στα στραβά θα τον κράζω και στα καλά θα τον δοξάζω. Μέχρι τώρα τα στραβά του είναι περισσότερα από τα καλά του, εξού και το κράξιμο και αυτό φάνηκε στην Ευρώπη, γιατί στην Ελλάδα τα έχουμε πει, με 2 φάσεις παίρνεις ένα ντέρμπι, όπως αποδείχθηκε και χθες.

 

Και δεν ανήκω στην κατηγορία των προπονητοφάγων, εγώ δεν έχω πει ποτέ να φύγει. Αντιθέτως, θέλω να μείνει για να τον κράζω :-D

 

Από την άλλη όμως, δεν είπα ποτέ ότι θα τον παντρευτώ κιόλας, όπως θέλουν κάποιοι. Στην τελική περαστικός είναι, ελπίζω να φύγει με ακόμη έναν τίτλο στις αποσκευές του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το έχω ξαναπεί, ότι στα στραβά θα τον κράζω και στα καλά θα τον δοξάζω. Μέχρι τώρα τα στραβά του είναι περισσότερα από τα καλά του, εξού και το κράξιμο και αυτό φάνηκε στην Ευρώπη, γιατί στην Ελλάδα τα έχουμε πει, με 2 φάσεις παίρνεις ένα ντέρμπι, όπως αποδείχθηκε και χθες.

 

Ειπα δεν ασχολουμαι αλλο αλλα αυτο το τελευταιο ηταν εξοργιστικο.

 

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 2 ΦΑΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ???

ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΧΗ ΜΠΑΛΑΣ 60-70% ΚΑΙ ΠΝΙΞΗΜΟ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΜΥΤΙΣΕ ΠΟΤΕ.

ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ ΒΑΛΒΕΡΔΕ ΕΙΧΑΝ ΕΝΑ ΠΛΑΝΟ ΚΑΙ ΒΑΣΗ ΑΥΤΟΥ Ο ΠΑΟΚ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΙΧΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗ ΜΠΑΛΑ...

ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΧΕ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΑΝΕΒΑΖΕ ΡΥΘΜΟ ΟΠΟΤΕ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΗΤΑΝ Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ...

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Ο ΒΑΣΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΤΑΚΤΙΚΗ.

 

Αυτο θα το καταλαβετε ποτε εσεις που το παιζετε προπονηταραδες και με τη μια κραζετε καθε προπονητη ???

Μπορεις να διαβασεις και αυτο εδω μπας και το πιασεις καλυτερα ...

http://www.onsports.gr/Opinion/Th-Kaisarhs/item/121935-Mia-matia-sto-Faliro

 

Και δε λεω γω οτι ο Βαλβερδε δε κανει λαθη.Αλλα κανει και δουλεια ο τυπος.

Μη λεμε τα μισα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλαθλοι με απόψεις σαν και τις δικές σου ευθύνονται για την κατάντια του ελληνικού ποδοσφαίρου. Ελπίζω κάποια μέρα να το καταλάβεις αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλαθλοι με απόψεις σαν και τις δικές σου ευθύνονται για την κατάντια του ελληνικού ποδοσφαίρου. Ελπίζω κάποια μέρα να το καταλάβεις αυτό.

 

Τωρα αυτο που πηγαινε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...