Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο 69 τι έγινε και σταμάτησε το ματς. Δεν είχα ήχο στο διάστημα αυτό.

Βρισιες υποτιθεται. Δεν ακουσα τι λεγανε αλλα δεν εχω δει για βρισιες να γινεται διακοπη τοσα λεπτα.

 

Μεχρι τη στιγμη που εβαλε το 2ο γκολ ο ΟΣΦΠ ηταν καλος. Μετα ψοφησαν και οι 22 παιχτες λες και πατησαν κανα κουμπακι ολοι μαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαρεμαρα ....

3 πασες δε μπορουσαν να αλλαξουν..

Νικη μεν αλλα δε μ αρεσε η ομαδα ...

Κανονικα με τοση κατοχη επρεπε να καναμε ουσιωδης φασεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρισιες υποτιθεται. Δεν ακουσα τι λεγανε αλλα δεν εχω δει για βρισιες να γινεται διακοπη τοσα λεπτα.

 

Οκ, απλά εφάρμοσε τον νέο κανονισμό/οδηγία δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορμπαιθ παλι απο τους καλυτερους αν οχι ο καλυτερος του γηπεδου

οσοι δεν το βλεπουν ακομη δωρο τα παρακατω

 

%CE%B3%CF%85%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CE%B1.jpg

πολυ καλος αλλα στο τελος εδιωχνε την μπαλα οπου ναναι

παντως σε σχεση με τον αμπαλο που μας εφυγε ειναι αστερι

ο μακουν ομως δεν εχει δειξει κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το ακινητο κατω απο το τερμα τι θα γινει; ποσα παιχνιδια πια πρεπει να μας καψει για να φαει παγκο; δεν κανει το παιδι. φαινεται. με την αρσεναλ ειχε ευθυνη, με τον ΠΑΟΚ το ιδιο, στα φιλικα δεν ενεπνεε εμπιστοσυνη, ε πως να το κανουμε. οσο καλοπροαιρετος και να θελει να ειναι καποιος, δεν μπορει να τα παραβλεψει τα παραπανω. 5 επισημα παιχνιδια και σχεδον σε ολα εχει ευθυνη σε καποιο τερμα.

 

αφου για παρτη μας η θεση δε λεγεται του τερματοφυλακα αλλα του τερματο-αφυλακτου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=y0_JOAT37L4

 

Αφιερωμένο στον Κοστάντζο.

 

Αγκαλιαζόμασταν και φιλιόμασταν στο γήπεδο κάθε φορά που μπλόκαρε. Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα, ειλικρινά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ανθρωπος ειναι ο χειροτερος τερματφυλακας που εχω δει εγω προσωπικα ...

Ουτε τα βασικα δε ξερει ...

 

Και αυτος ο Τζεμπουρ ακουνητος ειναι γαμωτην τρελα μου..

Μιση ωρα να παρει τη μπαλα αλλη μιση να κανει το πρωτο βημα και αλλο τοσο να δωσει την πασα ...

Ελεος ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορει ναναι τοσο χαλια κι αυτος. Νομιζω οτι η ψυχολογια του ειναι οχι 0 αλλα -100% λογω και των αποδοκιμασιων απτη πρωτη στιγμη. Ηρθαν και τα λαθη ε καηκε. Δεν ξερω, στις προηγουμενες του ομαδες εκανε τα ιδια λαθη? Φαινεται παντως οτι δεν πιστευει στον εαυτο του. Ακομα και σε φαινομενικα ευκολες φασεις ηταν διστακτικος και αργος. Το καλυτερο ειναι να φαει παγκο καμια 5 αγωνιστηκες μπας και πεισμωσει λιγο για να παιξει πιο αποφασισμενος οταν ξαναμπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα η ομάδα έπαιξε μπαλάρα. Πολύ καλή κυκλοφορία. Να δω τώρα τι λένε αυτοί που έσυραν τα εξ'αμάξης στον Βαλβέρδε. Ξεκάθαρα ο άνθρωπος έχει κάνει φοβερή δουλειά. Ο Ορμπάιθ που τον έβγαζαν στην αρχή παλτό, αλάνθαστος στις πάσες. Και ο Μιραλάς πάλι μπαλάρα έπαιξε. Για τον Κοστάτζο τα λόγια είναι περιττά............

 

//Στάνταρ τον Μιραλάς τον έβγαλε επείτηδες στο 90 για να δει αντίδραση :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ανθρωπος ειναι ο χειροτερος τερματφυλακας που εχω δει εγω προσωπικα ...

 

Sorry αλλα δε θα μπορουσα να μη πεταχτω.

 

Λεμμενς? :lol: :lol:

 

Μπραβο στην ομαδα για τη νικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαρεμαρα ....

3 πασες δε μπορουσαν να αλλαξουν..

Νικη μεν αλλα δε μ αρεσε η ομαδα ...

Κανονικα με τοση κατοχη επρεπε να καναμε ουσιωδης φασεις...

 

Εμμ πως να το κάνουμε, πιστεύω πως όταν σταματήσεις να βλέπεις πολύ Μπαρτσελονα θα σου αρέσει. :lol: :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκάθαρα στα 2 τελευταία ματς η ομάδα έχει πιάσει πολύ καλό ρυθμό και φαίνεται δουλεμένη. Αυτό που μου αρέσει είναι ότι οι παίχτες πάνε πρώτοι πάνω στην μπάλα. Από το ματς με την Μαρσέιγ βλέπω τρομερή βελτίωση. Μακάρι να συνεχίσουν έτσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...