Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ερωδιέ, με αυτόν τον μάντζερ-μιζαδόρο-προπονητή, δε πάτε πουθενά. Δε μου γέμισε ποτέ το μάτι.

 

Διώξιμο. Να δείς που σήμερα θα πάρει κάνα Χ και αύριο "ΜΕΓΑΑΑΑΑΛΟΣ ΕΡΝΕΣΤΟ" κτλ κτλ κτλ.

 

Είναι κρίμα να έχετε πρόεδρο με φράγκα,αλλά προπονητή λαμόγιο και να του τα τρώει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα ξέρω φίλε kane. Άντε να ξυπνήσει ο γαύρος όμως και να δει ότι παίζουν τα βύσματα Μαρκάνο - ορμπάιθ, αντί των Αβραάμ - Μακούν σήμερα. Απίστευτα πράγματα.

 

Ο Τζιμπούρ έχει φτύσει συκώτια και ο άλλος μου βγάζει Μιραλάς. Δεν γίνονται αυτά, Π Ο Υ Θ Ε Ν Α.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς ένας ο αντωνίου κι ένας ο βαλβέρδε κάψανε π ο λ ύ χρήμα απο σας και το βαζελουά...

 

Λεφτά με ουρά,όχι αστεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγαλο κριμα σημερα, χασαμε σπουδαια ευκαιρια για καλο αποτελεσμα. Οι Αγγλοι με την τυχη και τη βοηθεια του Βαλβερδε, πηραν το ματς

 

Μπραβο στην ομαδα που επαιξε πολυ καλα μεσα στο Λονδινο κ αναγκασε τους Αγγλους να κανουν καθυστερησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λιγόψυχο προπονητή που βάζει τις μίζες του πάνω από την ομάδα δεν πας πουθενά στην Ευρώπη. Εξάλλου το δήλωσε, η Ευρώπη είναι εμπειρία για φέτος.

 

Του χρόνου που θα έχει φύγει μπορούμε να αναθεωρήσουμε το θέμα Ευρώπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με Αβραάμ δεν θα χάναμε. Αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Τώρα, αν η ομάδα κάνει τέτοιες εμφανίσεις και με τη Ντόρντμουντ μας βλέπω να χτυπάμε 6 βαθμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα, το χ ηταν τουλαχιστον αδικο για τον ολυμπιακο. αντε τωρα τρεχα νικησε την ντορτμουντ που ειναι και αυτη με το μαχαιρι στο λαιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...