Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το 2ο γκολ δεν υπηρχε. Απο που περασε η μπαλα?? :whistle: Αυτος ο τερματοφυλακας σας τι εκανε εκει την σημαδουρα?

Ειπαμε ,τοι δεν παει ακριβως πανω του ή στο κεντρο ,γραφει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παραλιγο και τριτο..Μεγαλυτερο τροχονομο απο το μαρκανο δεν εχω ξαναδει..Εν τω μεταξυ ανεβαζει το Μελμπεργκ και κανουνε παρτυ..Ας ανεβαζει μαρκανο αφου ετσι θελει να αμυνθει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΤΣΙ ρε γαυροι

παρτε το Χ και στειλτε με ταμειο

 

 

Να το παιδί του Βαλβίδα!

 

Μόλις έβαλα 20 € στο διπλό!

 

κακως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2-1

Εγω αν και αρσεναλ με τον γαυρο ειμαι σημερα μπας και φυγει ο μαλακας ο βενγκερ..

Το ματς ο γαυρος το περνει σημερα αν θελει ..Πολλα κενα η αρσεναλ ,πολλα λαθοι,η μιση ομαδα τους ειναι τα δευτερα τους.Αυτο που πρεπει να κανει ειναι να παιξει ΑΜΥΝΑ,ολοι πισω και στην κοντρα θα το βαλει,σιγουρα./Πολλα λαθοι η αρσεναλ δεν εχει κεντρο τιποτα.Τωρα πρεπει να το κανει πριν κουραστουν..Καθε κοντρα του γαυρου μυριζει γκολ.Το θεμα ειναι να μην φαει αλλα ,γαιτι θα βαλει σιγουρα και αλλο γκολ ο ολυμπιακος ,στανταρ,μην φαει μονο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως παίζει η Άρσεναλ άνετα τρώει 4~5 γκολάκια.

Ρε συ ,αυτο δεν ειναι αρσεναλ,ο γαυρος απλα δεν το πιστευει ακομα.Σονγκ παιζει στο κεντρο της αμυνας [που ειναι ολο το κεντρο της αρσεναλ],φαμπρεγκας εχει φυγει,νασκρι το ιδιο,και εχει εξω van persie και wielsier.Με λιγα λογια τους 2 κεντροους του τους εχει εξω [σονκγ και whilsire].Για αυτο ειμαι με τον γαυρο σημερα.Γιατι ο βενγκερ θεωρει οτι ειναι κανα κωλοχανειο ο γαυρος και παιζει οτι νανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως παίζει η Άρσεναλ άνετα τρώει 4~5 γκολάκια.

Ρε συ ,αυτο δεν ειναι αρσεναλ,ο γαυρος απλα δεν το πιστευει ακομα.Σονγκ παιζει στο κεντρο της αμυνας [που ειναι ολο το κεντρο της αρσεναλ],φαμπρεγκας εχει φυγει,νασκρι το ιδιο,και εχει εξω van persie και wielsier.Με λιγα λογια τους 2 κεντροους του τους εχει εξω [σονκγ και whilsire].Για αυτο ειμαι με τον γαυρο σημερα.Γιατι ο βενγκερ θεωρει οτι ειναι κανα κωλοχανειο ο γαυρος και παιζει οτι νανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...