Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ισονομία δεν σημαίνει να μην τιμωρείται κανείς. Σημαίνει να τιμωρούνται όλοι, εξίσου αυστηρά και σύμφωνα με τους νόμους. Φυσικά αυτό δεν είναι κάτι ειδικό που έχουν οι ΠΑΟΚτζήδες. Όλοι έτσι είναι. Σφυρίζουν αδιάφορα μέχρι να τιμωρηθούν αυτοί. Βγήκε κανείς στους δρόμους ή κανένας παράγοντας να φωνάξει όταν χαρίστηκαν τα χρέη σε ένα κάρο ομάδες; Όταν πέφτουν οι τιμωρίες; Όταν μειώνονται τα πρόστιμα; Όταν ξεχνάνε οι διαιτητές να γράψουν τα επεισόδια στο φύλλο αγώνος; Παραμύθια. Μόλις τους ακουμπήσει γίνονται όλοι υπέρμαχοι της ισονομίας. Στη συγκεκριμένη περίπτωση, που κάνετε τη σύγκριση με τις τιμωρίες του Παναθηναϊκού, αν τύχετε κι εσείς της ίδιας ατιμωρησίας, θα έχουν αδικηθεί όλες οι υπόλοιπες ομάδες. Εκεί δεν σας νοιάζει η ισονομία; Προφανώς όχι. Οπότε, εσείς που κραυγάζετε, βγείτε μαζί με τους ομοίους σας από όλες τις ομάδες και παραδεχτείτε: "εγώ θέλω να νικάει η ομάδα μου για να νιώθω ότι είμαι κάποιος και να νιώθω ανώτερος από τον γείτονα και δε με νοιάζει ο τρόπος που θα γίνει αυτό". Πείτε το να τελειώνουμε, να μην λέμε και μπαρούφες για ισονομίες και άλλες ηθικοπλαστικές φανφάρες.

 

Μια διευκρινιστική ερώτηση, πιστεύεις ότι οι ΠΑΟΚσήδες γκρινιάζουμε επειδή:

1) θα χάσουμε απ'τον οσφπ, ενώ αλλιώς σίγουρα θα κερδίζαμε ;;;

2) μας κοροϊδεύουν μπροστά στα μάτια μας ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισονομία δεν σημαίνει να μην τιμωρείται κανείς. Σημαίνει να τιμωρούνται όλοι, εξίσου αυστηρά και σύμφωνα με τους νόμους. Φυσικά αυτό δεν είναι κάτι ειδικό που έχουν οι ΠΑΟΚτζήδες. Όλοι έτσι είναι. Σφυρίζουν αδιάφορα μέχρι να τιμωρηθούν αυτοί. Βγήκε κανείς στους δρόμους ή κανένας παράγοντας να φωνάξει όταν χαρίστηκαν τα χρέη σε ένα κάρο ομάδες; Όταν πέφτουν οι τιμωρίες; Όταν μειώνονται τα πρόστιμα; Όταν ξεχνάνε οι διαιτητές να γράψουν τα επεισόδια στο φύλλο αγώνος; Παραμύθια. Μόλις τους ακουμπήσει γίνονται όλοι υπέρμαχοι της ισονομίας. Στη συγκεκριμένη περίπτωση, που κάνετε τη σύγκριση με τις τιμωρίες του Παναθηναϊκού, αν τύχετε κι εσείς της ίδιας ατιμωρησίας, θα έχουν αδικηθεί όλες οι υπόλοιπες ομάδες. Εκεί δεν σας νοιάζει η ισονομία; Προφανώς όχι. Οπότε, εσείς που κραυγάζετε, βγείτε μαζί με τους ομοίους σας από όλες τις ομάδες και παραδεχτείτε: "εγώ θέλω να νικάει η ομάδα μου για να νιώθω ότι είμαι κάποιος και να νιώθω ανώτερος από τον γείτονα και δε με νοιάζει ο τρόπος που θα γίνει αυτό". Πείτε το να τελειώνουμε, να μην λέμε και μπαρούφες για ισονομίες και άλλες ηθικοπλαστικές φανφάρες.

Γιατι να το πουμε αφου δεν θελουμε αυτο??

Εσυ λες οτι θελουμε αυτο, αλλά εισαι λαθος οποτε....

 

Εμεις θελουμε ισονομια.

Απο τη στιγμη που δεν υπαρχει θα διαμαρτυρομαστε. απο τι στιγμη που επαναλαμβανομενα δνε υπαρχει και υπαρχει το ακριβως αντιθετο, δηλαδη πληρης αδικια προς την πλευρα του Ολυμπιακου κυριως αλλά και του Παναθηναικου, τοτε το ποτηρι ξεχειλιζει με ακραιες αντιδρασεις. Οχι σιγα μην καθομαστε να μας π@@@νε και να λεμε εεεε δεν πειραζει εμεις ειμαστε καλοι ανθρωποι απλως θα φωναζουμε για ισονομια και ολα καλα ας μας πηδ@@νε θα τιμωρηθουν καποτε. Ναι καλα! Με αυτο το πλευρο να κοιμουνται αυτοι που θελουν αυτο.

Και να μας πη@@@νε και να ειμαστε προβατακια?

ΟΧΙ!

 

αν θελουνε να ειμαστε καλοι και ηθικοι κλπ, να μας σεβονται και να τηρουνε τους νομους ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ! ΙΣΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΙΣΟΤΗΤΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισονομία δεν σημαίνει να μην τιμωρείται κανείς. Σημαίνει να τιμωρούνται όλοι, εξίσου αυστηρά και σύμφωνα με τους νόμους. Φυσικά αυτό δεν είναι κάτι ειδικό που έχουν οι ΠΑΟΚτζήδες. Όλοι έτσι είναι. Σφυρίζουν αδιάφορα μέχρι να τιμωρηθούν αυτοί. Βγήκε κανείς στους δρόμους ή κανένας παράγοντας να φωνάξει όταν χαρίστηκαν τα χρέη σε ένα κάρο ομάδες; Όταν πέφτουν οι τιμωρίες; Όταν μειώνονται τα πρόστιμα; Όταν ξεχνάνε οι διαιτητές να γράψουν τα επεισόδια στο φύλλο αγώνος; Παραμύθια. Μόλις τους ακουμπήσει γίνονται όλοι υπέρμαχοι της ισονομίας. Στη συγκεκριμένη περίπτωση, που κάνετε τη σύγκριση με τις τιμωρίες του Παναθηναϊκού, αν τύχετε κι εσείς της ίδιας ατιμωρησίας, θα έχουν αδικηθεί όλες οι υπόλοιπες ομάδες. Εκεί δεν σας νοιάζει η ισονομία; Προφανώς όχι. Οπότε, εσείς που κραυγάζετε, βγείτε μαζί με τους ομοίους σας από όλες τις ομάδες και παραδεχτείτε: "εγώ θέλω να νικάει η ομάδα μου για να νιώθω ότι είμαι κάποιος και να νιώθω ανώτερος από τον γείτονα και δε με νοιάζει ο τρόπος που θα γίνει αυτό". Πείτε το να τελειώνουμε, να μην λέμε και μπαρούφες για ισονομίες και άλλες ηθικοπλαστικές φανφάρες.

 

 

εδώ ξαναγελάμε.

 

ΌΤΑΝ θα γίνουν αυτά υπέρ του ΠΑΟΚ τα ξανασυζητάμε. Μέχρι τότε έχουμε χρονια μπροστά μας. Ακόμα δεν έχει γίνει κάτι τέτοιο.

 

τα υπόλοιπα είναι "αλλα λόγια να αγαπιόμαστε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ξαναγράψω ακόμα μία φορά μπας και κατανοησουμε καποια πραγματα:

 

Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ και οχι ο Ολυμπιακός δημιούργησε το λεγόμενο με το δεδικασμένο....

 

Το μένος για τον συγκεκριμένο αγώνα απο που προέρχεται και ποιος ευθύνεται για αυτό.Τι στον λουτσο έχει κάνει ο Ολυμπιακός για την συγκεκριμένη τιμωρία ?

 

Αν η αθλητική δικαιοσύνη ελέγχεται απο τον Ολυμπιακό τότε δεν νομίζω να την χάριζε την ποινη στον Παναθηναϊκο.

 

Αν η αθλητική δικαιοσύνη ελέγχεται απο Αθηναίους που μισουν τους ΒορειοΕλλαδίτες πάλι δεν καταλαβαίνω που εμπλέκεται ο Ολυμπιακός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα που διαβαζουν τα ματια μου ειναι απιστευτα. Δεν θελω να τα χαρακτηρισω αλλιως γιατι θα φαω μπαν σιγουρα.

 

Το πολιτικο σκελος της κουβεντας (τα εργα παντου στην ελλαδα εκτος την θεσσαλονικη) τα αφηνω απ εξω..

 

Την δημιουργια της κοντρας επισης (επειδη εσπασε το σερυ ο ολυμπιακος. κακος ολυμπιακος, με ποιο δικαιωμα παει και κερδιζει στην τουμπα??)

 

Το οτι αυτη η εχθρα δεν ειναι με τον παο γιατι δεν εχει κανει τα ιδια (γκουχουγκουχουβαρδινογιαννηςγκουχουγκουχου) το προσπερναω.

 

Μια ερωτηση μονο. Οκ ολη η αδικια. Οκ ολο το κατεστημενο που χτυπαει αλυπητα την δαρμενη ομαδα του παοκ.

 

Ας μας πουνε τουλαχιστον οι φιλοι παοκτζηδες, τι εχασαν απο αυτη την αισχρη βοηθεια του κατεστημενου στον ολυμπιακο τα τελευταια χρονια. Τι στερησε απο τον παοκ ο ολυμπιακος με λιγα λογια. Τιτλους?? λεφτα?? παικτες?? τι?????????

 

Γιατι απο τα δικα μου αθωα ματια, να φωναζει ο παο, παει και ερχεται, η αεκ που εχασε ενα πρωταθλημα οκ. Ο παοκ?? γιατι η ανυπαρκτη μνημη μου λεει οτι μια χρονια ειχε την ευκαιρια να το παρει ο παοκ (περυσι) και το εχασε απο τον παναθηναικο, με τον ολυμπιακο πεμπτο και την απωλεια του τιτλου απο τον.. αρη...

 

 

Υ.Π. λογω πολλων φιλων παοκτζηδων, την ομαδα που συμπαθω περισσοτερο μετα τον εργοτελη ειναι τον παοκ. ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ομως την μιζερια.........................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πολιτικο σκελος της κουβεντας (τα εργα παντου στην ελλαδα εκτος την θεσσαλονικη) τα αφηνω απ εξω..

Ισως δεν ξερεις να διαβαζεις αλλά για κανε μου quote που ειπωθηκε αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ?

Ακριβως ομως ετσι, οχι με μετατροπη 180° οπως το εκανες εσυ, ετσι? ;)

Ανικανοτητα να δειξεις το ποστ σημαινει.....you know..... ;)

 

Την δημιουργια της κοντρας επισης (επειδη εσπασε το σερυ ο ολυμπιακος. κακος ολυμπιακος, με ποιο δικαιωμα παει και κερδιζει στην τουμπα??)

Για κανε ΑΚΡΙΒΕΣ copy paste στο ποστ που γραφτηκε αυτο. ;)

Ανικανοτητα να δειξεις το ποστ σημαινει.....you know..... ;)

 

Βλεπω πολυ ευκολα εδω περα ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΝΕΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣ τα λεγομενα του αλλου για να πειτε αυτο που θελετε.

 

 

Ας μας πουνε τουλαχιστον οι φιλοι παοκτζηδες, τι εχασαν απο αυτη την αισχρη βοηθεια του κατεστημενου στον ολυμπιακο τα τελευταια χρονια. Τι στερησε απο τον παοκ ο ολυμπιακος με λιγα λογια. Τιτλους?? λεφτα?? παικτες?? τι?????????

Βαθμους και νικες. Οχι μονο απο τον ΠΑΟΚ. Απο ολες τις αλλες ομαδες.

 

 

Θα το ξαναγράψω ακόμα μία φορά μπας και κατανοησουμε καποια πραγματα:

 

Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ και οχι ο Ολυμπιακός δημιούργησε το λεγόμενο με το δεδικασμένο....

 

Το μένος για τον συγκεκριμένο αγώνα απο που προέρχεται και ποιος ευθύνεται για αυτό.Τι στον λουτσο έχει κάνει ο Ολυμπιακός για την συγκεκριμένη τιμωρία ?

Το μενος δεν γεννηθηκε προφανως τωρα. Με αυτη την αποφαση δηλαδη. Μην κανουμε τους χαζους.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι του φανεί του Λωλοστεφανή...

Είπαμε, η έχθρα κρατάει από δεκαετία '70.

Θες να μιλήσουμε για χαμένους τίτλους; Θες να πούμε για τους 12 τελικούς κυπέλου που σχεδόν όλοι έγιναν στην Αθήνα; θες να πιάσουμε το πώς έσπασε το περίφημο σερί της Τούμπας; Να συζητήσουμε για το ποια ομάδα μάζεψε τα δισεκατομύρια απ' τη δημιουργία του Τσάμπιονς Λιγκ και έπειτα με το έτσι θέλω;

Απλά δεν γίνεται συζήτηση με άτομα που αγνοούν τα βασικά της Ελληνικής ποδοσφαιρικής ιστορίας ή σβήνουν απ΄τη μνήμη τους ότι δεν τους συμφέρει (κασέτες κανείς; )...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ξαναγράψω ακόμα μία φορά μπας και κατανοησουμε καποια πραγματα:

 

Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ και οχι ο Ολυμπιακός δημιούργησε το λεγόμενο με το δεδικασμένο....

 

Το μένος για τον συγκεκριμένο αγώνα απο που προέρχεται και ποιος ευθύνεται για αυτό.Τι στον λουτσο έχει κάνει ο Ολυμπιακός για την συγκεκριμένη τιμωρία ?

 

Αν η αθλητική δικαιοσύνη ελέγχεται απο τον Ολυμπιακό τότε δεν νομίζω να την χάριζε την ποινη στον Παναθηναϊκο.

 

Αν η αθλητική δικαιοσύνη ελέγχεται απο Αθηναίους που μισουν τους ΒορειοΕλλαδίτες πάλι δεν καταλαβαίνω που εμπλέκεται ο Ολυμπιακός

 

Δεν παραπονιέμαι που την χάρισε στον ΠΑΟ (ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΠΛΕΧΤΗΚΕΣ), παραπονιέμαι που ΔΕΝ την χάρισε ΚΑΙ σε μένα (ΕΔΩ ΕΙΧΕΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΜΠΛΕΧΤΗΚΕΣ)

Αυτό με τους Αθηναίους και τους ΒορειοΕλλαδίτες αηδία κατάντησε πια, έχει γίνει πιο γραφικό κι απ'το Πήλιο !

 

Την δημιουργια της κοντρας επισης (επειδη εσπασε το σερυ ο ολυμπιακος. κακος ολυμπιακος, με ποιο δικαιωμα παει και κερδιζει στην τουμπα??)

 

Τα μισά βλέπεις, είπα κερδίζει στην Τούμπα ΚΑΙ αρχίζει τα ωραία με τις διαιτησίες, να το θέσω αλλιώς κερδίζει ΑΔΙΚΑ στην Τούμπα (ΝΑΙ ΡΕ, με ποιο δικαίωμα έρχεσαι με το κοράκι να κερδίσεις, παίξε μπάλα και βάλε μου 5 γκολ και θα σου πω μπράβο -όπως έχω κάνει στο παρελθόν-)

 

Το οτι αυτη η εχθρα δεν ειναι με τον παο γιατι δεν εχει κανει τα ιδια (γκουχουγκουχουβαρδινογιαννηςγκουχουγκουχου) το προσπερναω.

 

προσπέρνα το, έτσι κι αλλιώς δεν έχεις να πεις και πολλά επ'αυτού...

 

Μια ερωτηση μονο. Οκ ολη η αδικια. Οκ ολο το κατεστημενο που χτυπαει αλυπητα την δαρμενη ομαδα του παοκ.

 

Ας μας πουνε τουλαχιστον οι φιλοι παοκτζηδες, τι εχασαν απο αυτη την αισχρη βοηθεια του κατεστημενου στον ολυμπιακο τα τελευταια χρονια. Τι στερησε απο τον παοκ ο ολυμπιακος με λιγα λογια. Τιτλους?? λεφτα?? παικτες?? τι?????????

 

 

Την χαρά να βλέπω την ομάδα μου να κερδίζει όταν παίζει μπάλα μου στέρησε ο ολυμπιακός με λίγα λόγια ! Και όχι μόνο στον ΠΑΟΚ φυσικά, όλο το πρωτάθλημα εσείς το κινείτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον πρώτο γύρο, 3-0 έληξε το ματσάκιον και δεν υπήρχε καμία διαιτητική εύνοια. Τους μισούς παοκτζήδες αν ρωτήσεις, θα σου πουν ότι το παιχνίδι το κέρδισε ο γαύρος με διαιτησία.

 

Δείτε λίγο πόση εμπάθεια κουβαλάτε σαν οπαδοί ρε γμωτο (δεν αφορά όλους) και μετά να μιλήσουμε και για ποδοσφαιρική ιστορία και για Τσαμπιονς Λιγκ και για Κούδες.

 

Σε λίγο θα βγει κι ο Ολυμπιακός Βόλου και θα κατηγορεί τον Κόκκαλη για διαφυγόντα κέρδη από τα έσοδα του Τσου Λου, ότι να'ναι ώρες, ώρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον πρώτο γύρο, 3-0 έληξε το ματσάκιον και δεν υπήρχε καμία διαιτητική εύνοια. Τους μισούς παοκτζήδες αν ρωτήσεις, θα σου πουν ότι το παιχνίδι το κέρδισε ο γαύρος με διαιτησία.

 

Δείτε λίγο πόση εμπάθεια κουβαλάτε σαν οπαδοί ρε γμωτο (δεν αφορά όλους) και μετά να μιλήσουμε και για ποδοσφαιρική ιστορία και για Τσαμπιονς Λιγκ και για Κούδες.

 

Σε λίγο θα βγει κι ο Ολυμπιακός Βόλου και θα κατηγορεί τον Κόκκαλη για διαφυγόντα κέρδη από τα έσοδα του Τσου Λου, ότι να'ναι ώρες, ώρες...

 

Όλοι οι οπαδοί είναι εμπαθείς και προκατειλλημένοι.. Λογικό είναι, γι'αυτό είναι οπαδοί και όχι φίλαθλοι...

Οι μισοί που λες θα σταθούν στην κόκκινη του Βιτόλο ναι (σαφώς και ήταν, αλλά ας μην τα θυμόμαστε και αυτά τώρα)...

Anyway, κουβέντα κάνουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον πρώτο γύρο, 3-0 έληξε το ματσάκιον και δεν υπήρχε καμία διαιτητική εύνοια. Τους μισούς παοκτζήδες αν ρωτήσεις, θα σου πουν ότι το παιχνίδι το κέρδισε ο γαύρος με διαιτησία.

Μπα. Δεν θα στο πουνε αυτο.

Γιατι το οριζεις οτι ετσι θα ειναι? Γιατι σε βολευει για να συνεχισεις την αποψη σου?

 

 

Δείτε λίγο πόση εμπάθεια κουβαλάτε σαν οπαδοί ρε γμωτο (δεν αφορά όλους) και μετά να μιλήσουμε και για ποδοσφαιρική ιστορία και για Τσαμπιονς Λιγκ και για Κούδες.

 

Σε λίγο θα βγει κι ο Ολυμπιακός Βόλου και θα κατηγορεί τον Κόκκαλη για διαφυγόντα κέρδη από τα έσοδα του Τσου Λου, ότι να'ναι ώρες, ώρες...

Κανενα σχολιο στα συγκεκριμενα πραγματα που ειπωθηκαν? Ή δεν συμφερει? Δεν μπορεις να αντικρουσεις δηλαδη τα συγκεκριμενα που ειπωθηκαν και το ριχνεις στις γενικοτητες? Μαλλον.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε BaneBane μην πωρώνεσαι.. Κουβέντα κάνουμε, και τα παιδιά εδώ δεν μας έχουν κάνει τίποτα.. Εγώ τουλάχιστον χαίρομαι που μερικοί φαίνεται να έχουν ανοιχτά τα μάτια τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα. Δεν θα στο πουνε αυτο.

Γιατι το οριζεις οτι ετσι θα ειναι? Γιατι σε βολευει για να συνεχισεις την αποψη σου?

 

Γιατί το λένε, δεν το έβγαλα απ' το μυαλό μου.

 

 

Κανενα σχολιο στα συγκεκριμενα πραγματα που ειπωθηκαν? Ή δεν συμφερει? Δεν μπορεις να αντικρουσεις δηλαδη τα συγκεκριμενα που ειπωθηκαν και το ριχνεις στις γενικοτητες? Μαλλον.....

 

Αδερφέ, εγώ γράφω απ' τη δουλειά, δεν μπορώ να παρακολουθήσω τα σεντόνια με τις ονειρώξεις σας εδώ μέσα. Ίσως να το κάνω, ίσως και να βαριέμαι να ασχοληθώ με άτομα που μου λένε ότι δεν είναι δίκαια η τιμωρία του ΠΑΟΚ γιατί δεν θα πουλάνε σανφυστικ :P οι Θεσσαλονικιοι απ' έξω από την Τούμπα...

 

Φίλε BaneBane μην πωρώνεσαι.. Κουβέντα κάνουμε, και τα παιδιά εδώ δεν μας έχουν κάνει τίποτα.. Εγώ τουλάχιστον χαίρομαι που μερικοί φαίνεται να έχουν ανοιχτά τα μάτια τους...

 

Γι' αυτό σ' αγαπάω. Πρέπει να καταλάβετε όλοι, ότι μιλάμε με βάση τα δικά μας βιώματα και τις δικές μας αντιλήψεις. Μόνο αν μετακομίσουμε ένα χρόνο οι μεν πάνω και βλέπουμε ΠΑΟΚ και οι μεν κάτω και βλέπετε Ολυμπιακό, μπορεί να αλλάξουμε άρδην άποψη τόσο για την πόλη όσο και για τη νοοτροπία.

 

Επιεδή όμως δεν πρόκειται να γίνει αυτό, καλό είναι να προσπαθήσουμε να αμβλύνουμε τις διαφορές, τουλάχιστον όσοι κάνουμε διάλογο εδώ μέσα, από το να προσπαθούμε να τις οξύνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικός του ο Μιραλάς!

 

 

Δικος μας μεχρι το 2014 ....

Η ρητρα παραμανει στα 4.2 και το συμβολαιο του περιπου 1εκ. ....

 

 

Ζηταει τα διπλα για να βαλουμε μεγαλυτερη ρητρα ... mad.png

Τουλαχιστον ακομα και να τον παρει καποιος θα εχουμε βγαλει 2εκ ζεστα ζεστα ....mrgreen.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως δεν ξερεις να διαβαζεις αλλά για κανε μου quote που ειπωθηκε αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ?

Ακριβως ομως ετσι, οχι με μετατροπη 180° οπως το εκανες εσυ, ετσι? ;)

Ανικανοτητα να δειξεις το ποστ σημαινει.....you know..... ;)

 

 

 

Γιατι ψεμματα ειναι? Το 99% των εργων εκει γινονται. Οσο για τα αθλητικα μην το συζητησουμε. Η αδικια της αδικιας ω αδικια εναντιων μας και υπερ σας....

 

 

Ομως εδω μιλαμε γινεται το φοβερο στην Αθηνα να γινονται τα ΠΑΝΤΑ! Και εδω ουτε καν τα ψιχουλα να μην υπαρχουν και να γινονται. Καλα δεν μιλαω για αλλες πολεις οπου εκει ειναι ξεγραμμενες τελειως.

 

Για πες...

 

Οσο για το οτι σου στερησε την χαρα να δεις την ομαδα σου να κερδιζει οποτε παιζει καλα, θες να μου πεις οτι τοσα χρονια επαιζες καλα και δεν σε αφηνε ο ολυμπιακος να κερδισεις??

 

Για το περυσι δεν θα μου πεις??? που δεν σε αφησε ο... αρης να κερδισεις??

 

Παντως, ολες αυτες τις θεωρειες τις εχω ακουσει τοσες μα τοσες φορες. Οπως εγραψα και μερικες σελιδες πριν, ολα αυτα γινονται παντα οταν δεν υπαρχει ομαδα. Περυσι μια χαρα εξαφανιστηκε η παραγκα του ολυμπιακου και ο παο το πηρε δικαια (φυσικα και το πηρε δικαια, χωρις ειρωνεια) ενω ο παοκ το εχασε απο τα χερια του και απο τον αρη. τις μικρες μεσα εξω τις ειχε για την πλακα του, για τον απλο λογο οτι επαιζε καλα.

 

Με λιγα λογια, οταν εχεις καλη ομαδα, και μπαινεις και βαζεις 3 μπαλακια, δεν παει να ειναι διαιτητης ο κοκκαλης, νικητης θα βγεις. Αλλα ολα αυτα συμφερουν τις απανταχου ανυπαρκτες διοικησεις (ξερεις δυστυχως καλυτερα απο ολους) σαν μια καλη δικαιολογικα για ελλειπη ομαδα και παντελωνιασμα εσοδων (δες αεκ π.χ.).

 

Υ.Γ. καπου ειπες οτι σου στερησε ο ολυμπιακος εξοδους απο τσαμπιονς και λεφτα κλπκλπ.. Περυσι που βγηκες, δεν ειδα να περνεις τρελα εσοδα.. Τι σε κανει να νομιζεις οτι τις αλλες χρονιες θα ηταν διαφορετικα τα πραγματα?? Ειχες καλυτερη ομαδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...