Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφού εσύ είπες οτι δεν θα ξανασχοληθείς; Τί, κατάλαβες την πατάτα που είπες; Πάντως το περίμενα απο εσένα να διαστρεβλώσεις τα λεγόμενα μου απο ένα άσχετο θέμα. Όπως περιμένω και την επόμενη κωλοτούμπα σου γύρω στον Δεκέμβρη αν ο ομάδα και ο Άντιτς "ρολάρουν".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναί, όποτε δεν μας συμφέρει, "δεν ξανασχολούμαι με το μπασκετάκι", "δεν ξαναπατάω στο ΣΕΦ", "γαμώ τους Αγγελόπουλους" κτλ. Αφήστε τους πραγματικούς μπασκετόφιλους να ασχολούνται λοιπόν, τι να τους κάνεις τους εχθρούς με τέτοιους οπαδούς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού εσύ είπες οτι δεν θα ξανασχοληθείς; Τί, κατάλαβες την πατάτα που είπες; Πάντως το περίμενα απο εσένα να διαστρεβλώσεις τα λεγόμενα μου απο ένα άσχετο θέμα. Όπως περιμένω και την επόμενη κωλοτούμπα σου γύρω στον Δεκέμβρη αν ο ομάδα και ο Άντιτς "ρολάρουν".

 

Η φράση "ούτε έξω από το ΣΕΦ" προφανώς δεν γίνεται εύκολα αντιληπτή ε?

 

Το να μην γουστάρω μία ομάδα με Σπανούλη - Άντιτς δεν είναι δικαίωμα μου?

 

Καλή η κωλοτούμπα πάντως για τα λεγόμενα σου πάνω στο θέμα της συμφωνίας.

 

Anyway, ΑΝ η ομάδα δεν ρολλάρει, θα ήθελα μια φωτογραφία με τα μούτρα σου, να την κάνω avatar.

 

Λήξις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί, όποτε δεν μας συμφέρει, "δεν ξανασχολούμαι με το μπασκετάκι", "δεν ξαναπατάω στο ΣΕΦ", "γαμώ τους Αγγελόπουλους" κτλ. Αφήστε τους πραγματικούς μπασκετόφιλους να ασχολούνται λοιπόν, τι να τους κάνεις τους εχθρούς με τέτοιους οπαδούς;

 

Δεν έχει να κάνει με το τι μας συμφέρει η όχι. Δεν υπάρχει σαν άθλημα το μπάσκετ, πως να το κάνουμε τώρα, δεν βλέπεται έτσι όπως το έχουν κάνει. Ολόκληρο ευρωπαϊκό είχε φέτος και δεν ασχολήθηκε κανείς, νίκαγε η Ελλάδα και δεν έμπαινε ούτε στα ψιλά των εφημερίδων...

Καλά κάνεις βέβαια εσύ που σου αρέσει και ασχολείσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να μην γουστάρω μία ομάδα με Σπανούλη - Άντιτς δεν είναι δικαίωμα μου?

 

Εσύ πέρσυ δεν ήσουν που γούσταρες τον Σπανούλη; Τώρα τί έγινε;

 

Anyway, ΑΝ η ομάδα δεν ρολλάρει, θα ήθελα μια φωτογραφία με τα μούτρα σου, να την κάνω avatar.

 

Λήξις.

 

Και να μην ρολάρει όμως, δεν θα έχω πεί εξ' αρχής οτι "δεν πατάω ΣΕΦ", και "δεν ξανασχολούμαι".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ πέρσυ δεν ήσουν που γούσταρες τον Σπανούλη; Τώρα τί έγινε;

 

Πότε ακριβώς? Όταν έλεγα ότι θα πάει ΟΑΚΑ και θα είναι χεσμένος?

 

Μήπως πήρα το μέρος του απέναντι σε έναν βάζελο που έχει εμπάθεια απέναντι του, επειδή ήταν παίχτης του Ολυμπιακού και μόνο?

 

 

Συνέχισε, με διασκεδάζεις.

 

Και να μην ρολάρει όμως, δεν θα έχω πεί εξ' αρχής οτι "δεν πατάω ΣΕΦ", και "δεν ξανασχολούμαι".

 

Πού έγραψα εγώ ότι δεν ξανασχολούμαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και από που προκύπτει το "δεν ξανασχολούμαι" στις παραπάνω φράσεις?

 

Ούτε έξω από το ΣΕΦ φέτος = δεν πατάω γήπεδο

 

Δεν γουστάρω τον Ολυμπιακό με τέτοιους τύπους = ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΆΡΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολόκληρο ευρωπαϊκό είχε φέτος και δεν ασχολήθηκε κανείς, νίκαγε η Ελλάδα και δεν έμπαινε ούτε στα ψιλά των εφημερίδων...

Μια παρατηρηση:

Ο πρωταθλητης και ο γαυρος (οπως και η πρασινη και ο γκοτζος κλπ) αφενος δεν ειναι επαρκες δειγμα εφημεριδων, αφεταιρου δεν ανηκουν καν στην κατηγορια των εφημεριδων.

 

Για τις υπολοιπες εφημεριδες (και οχι φυλλαδες), αθλητικες και πολιτικες, δεν ισχυει αυτο που γραφεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια παρατηρηση:

Ο πρωταθλητης και ο γαυρος (οπως και η πρασινη και ο γκοτζος κλπ) αφενος δεν ειναι επαρκες δειγμα εφημεριδων, αφεταιρου δεν ανηκουν καν στην κατηγορια των εφημεριδων.

 

Για τις υπολοιπες εφημεριδες (και οχι φυλλαδες), αθλητικες και πολιτικες, δεν ισχυει αυτο που γραφεις.

 

Για τις "αντικειμενικές" μιλάω. Δεύτερο και τρίτο θέμα το έβαζαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τις "αντικειμενικές" μιλάω. Δεύτερο και τρίτο θέμα το έβαζαν.

 

Αλλο δευτερο θεμα κι αλλο δεν το γραφανε ουτε στα ψιλα τους γραμματα. Να καταλαβαινουμε και τι γραφουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...