Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατι να ναι κανα 60λεπτο ρε συ? και για τον Ιμπαγασα τα ιδια δεν ελεγαν πολλοι? οτι ηρθε για ενσημα , και που να βγαλει χρονια κλπ? κι ο παιχτης ειναι θηριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο Ιμπαγασα βέβαια είχε έρθει από φουλ πρωτάθλημα στην Ισπανία, ενώ ο Γεστε ουσιαστικά για ένα χρόνο το είχε παρατήσει το άθλημα. Ξέρει πολύ μπάλα πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαλα ξερει οχι απλα πολυ.

Παρα πολυ.

 

Αλλα δε μιλαμε για το ελληνικο πρωταθλημα που ειναι της πλακας ...

Στο ελλαδισταν δε θα χει προβλημα...

Σου λεω για υψηλο επιπεδο...

Στην Ευρωπη ας πουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

«Έκλεισε» ο Άντιτς

 

http://www.sport-fm.gr/article/503193

Καλος για αντιΝιλσεν. Θα ριχνει και λιγο ξυλο στα πλειοφφ θα τσαμπουκαλευεται και θα τσαμπουκαλευει την κερκιδα, νταξει για 350.000ευρω δεν ειναι ασχημη περιπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλος για αντιΝιλσεν. Θα ριχνει και λιγο ξυλο στα πλειοφφ θα τσαμπουκαλευεται και θα τσαμπουκαλευει την κερκιδα, νταξει για 350.000ευρω δεν ειναι ασχημη περιπτωση.

 

Πεντάρι είναι βασικά, άσχετα το ότι παίζει και στο 4 λόγω σούτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τη φυγή του μπουρούση και του ρακοσυλλέκτη οι αγγελόπουλοι βρήκανε καινούριο κινούμενο στόχο για τα ματς του οακα

 

Όχι ότι το επικροτώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεντάρι είναι βασικά, άσχετα το ότι παίζει και στο 4 λόγω σούτ.

Παιζει και τις 2 θεσεις, και σε οσα ματς ετυχε να δω 4ρι τον εβλεπα κατα κυριο λογο. Περα απτην Εθνικη Σκοπιων δεν γνωριζω κατι για τον παιχτη αυτον περα απτη θητεια του στην τελειωμενη ΑΕΚ καποια χρονια πριν. Νομιζω πως οτι εχει να προσφερει στον ΟΣΦΠ θα το προσφερει με τη μεθοδο που ανεφερε ο Ερωδιος. Απο κει και περα ταγαρι ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπα ρε ελληναρά. Δεν πρόλαβα να ποστάρω την είδηση.

 

Την ήξερα την είδηση από πριν, αλλά ασχολήθηκα με τα στημένα του βάζελου και δεν πρόλαβα να την δημοσιεύσω.

 

Εγώ τον Ολυμπιακό δεν τον γουστάρω με τέτοιους τύπους στην ομάδα. Χάρισμα τους. Δικαίωμα μου? Σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, μην τολμήσεις λοιπόν να ασχοληθείς εδώ στο Insomnia με τον μπασκετικό Ολυμπιακό φέτος, αφού έκανε το τεράστιο λάθος να φέρει έναν σκοπιανό επαγγελματία να παίξει μπάσκετ. Δεν πειράζει, λίγοι και καλοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, μην τολμήσεις λοιπόν να ασχοληθείς εδώ στο Insomnia με τον μπασκετικό Ολυμπιακό φέτος, αφού έκανε το τεράστιο λάθος να φέρει έναν σκοπιανό επαγγελματία να παίξει μπάσκετ. Δεν πειράζει, λίγοι και καλοί.

 

Το αν θ' ασχοληθώ εγώ στο insomnia με τον μπασκετικό Ολυμπιακό, σίγουρα δεν θα μου το απαγορέψεις εσύ. Πολύ σίγουρα όμως.

 

Αν στο λίγοι και καλοί βάζεις και τα μούτρα σου μέσα, όπως τον Ιούνιο που υποστηρίζατε λίγοι και καλοί πάλι ότι σώθηκε η Ελλάδα με την τότε συμφωνία, τότε ξέρω τι να περιμένω από τον Μακεδόνα Άντιτς και τους Αγγελοφαπόπουλους.

 

PS Ο Ζήσης λείπει για να συμπληρωθεί το Medrano αν και ο Τέπιτς παίζει επίσης για τη θέση του clown.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...