Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν περιγράφω άλλο. Είναι ένα σουτ τηλεφώνημα

 

λολ, οκ.

 

 

Εγω. Σου κανω η πρεπει να γραφω σε εφημεριδα?

 

Φυσικά και μου κάνεις.

Άρα εσύ πιστεύεις ότι η ξανθη έδωσε το ματς. οκ.

Να βάλω και τον midi μέσα?

@kirileman. Στη φαση του 1ου γκολ παρατηρησε την κινηση του αμυντικου πισω απτον Παντελιτς. Απο την αρχη της φασης ως το τελειωμα της.

Η φαση της κοκκινης του παιχτη της Ξανθης δεν υπαρχει στο βιντεο.

Στο 2ο γκολ παρατηρησε τους παιχτες του ΟΣΦΠ απο το πεναλτι ως τη μικρη περιοχη και πες μου ποσοι μαρκαρονται. Ασχετα αν το γκολ γινεται σε αλλο σημειο της μικρης περιοχης στο οποιο ο Μελμπεργκ επισης ειναι αμαρκαριστος.

Ειμαστε οκ?

Slimdata εσένα δεν σε βάζω γιατί δεν πιστευεις οτι η Ξανθη εκατσε να χάσει. Έχεις δίκιο πάντως τελικά, άντε τώρα να πείσεις τον anubis και τον midi να μην είναι καχύποπτοι.

 

Ρε τι τραβάμε εδώ μέσα. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 2ο γκολ παρατηρησε τους παιχτες του ΟΣΦΠ απο το πεναλτι ως τη μικρη περιοχη και πες μου ποσοι μαρκαρονται. Ασχετα αν το γκολ γινεται σε αλλο σημειο της μικρης περιοχης στο οποιο ο Μελμπεργκ επισης ειναι αμαρκαριστος.

επειδή παίζω μπάλα και ειμαι αμυντικος, στα τελευταία λεπτά του αγώνα, με τεράστια κουραση και να δεχεσαι συνεχεια επιθεσεις μπορεις ευκολα να τα χασεις και να εχεις θολωσει για το που πρεπει να μαρκαρεις.

δεν παει να πει ομως πως υποστηριζω ότι δεν ηταν στημενο (που δεν το νομιζω αλλα ποτε δεν ξερεις...). δυστυχως με αυτα που γινονται ειναι λογικο να ειμαστε καχυποπτοι.

παντως ηταν ωραιο ματσακι για γηπεδο, αν και το nova hd το έδειχνε με πολυ καλη εικόνα ειδικα να εχεις και μεγαλη τηλεοραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω να βρίσκει δίχτυα φέτος ο Μιραλάς έχει χαλάσει η ψυχολογία του,

ψιλοκολοφαρδα κερδίσαμε και ας λέει ο Πάντελιτς κερδίσαμε με την καρδιά,

Πρώτο παιχνίδι που βλέπω σε hd , εντυπώσεις καλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην περιμένεις να βάλει πάλι 15 γκολ. Φέτος θα είναι διαφορετικός ο ρόλος του μιας και θα παίζει στα άκρα.

Ας κάνουμε όμως λίγη υπομονή, ακόμα δεν αρχίσαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδια μη προδικαζουμε απο το πρωτο ματς. Αλλωστε ισχυει αυτο που λει ο φιλος παραπανω, οτι φετος θα παιξει πιο πολλα παιχνιδια στα ακρα.

 

Παιρνουμε λεει Μονχε για 2 χρονια και Ζαραδουκα για 3. Για τον Αργεντινο δεν ειμαι σιγουρη, αν και ειχε καλη παρουσια στον Βολο. Τον Ζαραδουκα ομως τον ηθελα πολυ γιατι ειναι Ελληνας, σε πολυ καλη ηλικια και φαινεται καλος παιχτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τo 100% του Γεστε θα ειναι κανα 60λεπτο το πολυ...

Για μενα δε γινεται μεγαλη ομαδα να περιμενει να παρει 1,5 ημιχρονο απο ενα παιχτη για να εχει ποιοτητα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...