Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα μπορούσα να δεχτώ οποιονδήποτε ισχυρισμό, αλλα ρε μαγκες οχι οτι τον έδωσε η Ξάνθη αυτον τον αγώνα. Γιατι?

 

Οταν πέφταν κατω ξεχνούσαν να σηκωθούν

Στην άμυνα ειχαν σκυλιάσει

Θα ηταν ευκολότερο να ειχε ισοφαρίσει ο Ολυμπιακός πιο νωρίς και να βάλει το 2ο γκολ προς το τέλος και οχι να τρέχει με τη ψυχή στο στόμα να πετύχει δυο μαζεμένα σε 8 λεπτά.

Αν, λεω γω, το δοκάρι και μεσα γινόταν δοκάρι και εξω, θα ειχε αλλη ευκαιρία ο Ολυμπιακός? Παπαρια δεν θα προλάβαινε να ξανακουμπησει τη μπαλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι περιμένεις να ακούσεις τώρα..? Ήταν αποδεδειγμένα παράρτημά σου για πολλά πολλά χρόνια. Προσπάθησαν χθες αλλά άντε να πείσεις τους καχύποπτους ότι δεν είναι πια.

Με τον ίδιο τρόπο που κι εμείς χάσαμε αρκετές φορές βαθμούς από τον οφη αλλά για όλους σας ήταν παναθηναικός β'. Κανω λάθος?

 

Εγώ προσωπικά δεν πιστεύω ότι έκατσε η ξάνθη να χάσει, γνώμη μου. Ο ρέφερις σας γλύτωσε σίγουρα μια κόκκινη στον μελμπεργκ, ακούω ότι ο μοντέστος έριξε και φάπα σε κάποιον στα επεισόδια. Αν ισχύει, δυο κόκκινες.

 

Σε ρωτάω όμως και απαντήσε μου ειλικρινά. Ξαναδες το γκολ της ισοφάρισης. Ο τυπάκος που μαρκάρει τον τζιμπουρ κάνει πίσω βήματα και τον αφήνει να φτάσει 3 μέτρα από την μικρή περιοχή. Την ίδια στιγμή στο δεύτερο δοκάρι δυο παίχτες σας είναι εντελώς αμαρκάριστοι. Απίστευτη αμυντική συμπεριφορά, συνολικά. Στην ομάδα μου στο ερασιτεχνικό αν το κάνουν αυτό οι αμυντικοί θα παίρνουν κάμψεις μέχρι την επόμενη αγωνιστική.... Δεν είναι περίεργο?

 

Ο καχύποπτος το λέει παράρτημα, κι άντε να του πεις ότι κάνει λάθος.

Εγώ απλά σου λέω ότι το επίπεδο των περισσότερων παικτών της σουπερλιγκας είναι για περιφερειακό πρωτάθλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Slimdata, δεν ξέρω αν το έχεις πάρει χαμπάρι αλλά μόνο εσύ και ο MiDi τα λέτε αυτά. Ούτε καν οι εφημερίδες του ΠΑΟ δεν τα πιστεύουν αυτά που λέτε. Αν δεν έχεις δει το ματς θα σε συμβούλευα να σταματήσεις γιατί εκτίθεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε φιλε αυτη η δικαιολογια με τις εφημεριδες..Τι γραφουν για επικη ανατροπη κλπ? Δες τι θα γραφουν σε μια βδομαδα λοιπον.

 

Οι εφημερίδες του ΠΑΟ φυσικά λένε για διαιτησία αλλά δεν γράφουν ότι η ξάνθη έδωσε το ματς, έχουν και μια κάποια λογική πέρα από τον οπαδισμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ προσωπικά δεν πιστεύω ότι έκατσε η ξάνθη να χάσει, γνώμη μου. Ο ρέφερις σας γλύτωσε σίγουρα μια κόκκινη στον μελμπεργκ, ακούω ότι ο μοντέστος έριξε και φάπα σε κάποιον στα επεισόδια. Αν ισχύει, δυο κόκκινες.

 

Σε ρωτάω όμως και απαντήσε μου ειλικρινά. Ξαναδες το γκολ της ισοφάρισης. Ο τυπάκος που μαρκάρει τον τζιμπουρ κάνει πίσω βήματα και τον αφήνει να φτάσει 3 μέτρα από την μικρή περιοχή. Την ίδια στιγμή στο δεύτερο δοκάρι δυο παίχτες σας είναι εντελώς αμαρκάριστοι. Απίστευτη αμυντική συμπεριφορά, συνολικά. Στην ομάδα μου στο ερασιτεχνικό αν το κάνουν αυτό οι αμυντικοί θα παίρνουν κάμψεις μέχρι την επόμενη αγωνιστική.... Δεν είναι περίεργο?

 

 

 

Στου Μελμπεργκ είδα την κλωτσιά αν εννοείς αυτή τη φάση ως δευτερη κίτρινη, συμφωνώ. (δεν μπορεσα να παω στο γηπεδο, τον αγώνα τον ειδα απο τηλεόραση, αλλα οπως φαντάζεσαι δεν ειχα βιδωθεί κατω 90 λεπτα :-D )

 

 

Οσο για τη φάση της ισοφάρισης, οι αμυντικοί τον έπαιξαν γενικώς. Αυτος που μάρκαρε τον Τζιμπουρ ισως φοβήθηκε το πέναλτι, οι αλλοι δυο ειχαν γυρίσει την πλατη στον Παντελιτς...Αλλα ειναι φάσεις που συμβαίνουν!

 

Βλεπε Ολυμπιακός - Μαρσειγ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Slimdata, δεν ξέρω αν το έχεις πάρει χαμπάρι αλλά μόνο εσύ και ο MiDi τα λέτε αυτά. Ούτε καν οι εφημερίδες του ΠΑΟ δεν τα πιστεύουν αυτά που λέτε. Αν δεν έχεις δει το ματς θα σε συμβούλευα να σταματήσεις γιατί εκτίθεσαι.

 

Αυτά, ποια?

 

Αν και είσαι ψιλοπρόσφατος ως μόνιμος στα αθλητικά έχεις ήδη καταντήσει γραφικός.

Στις τελευταίες 30 σελίδες παίζει να έχεις πει την ίδια ατάκα 10 φορές, "θα σε συμβούλευα να σταματήσεις γιατί εκτίθεσαι", γενικά σε όποιον γράφει κάτι που δε σου αρέσει. Μονίμως off όμως.

Και να πω ότι το κατέχεις κιόλας... Τέλος πάντο.

 

Στου Μελμπεργκ είδα την κλωτσιά αν εννοείς αυτή τη φάση ως δευτερη κίτρινη, συμφωνώ. (δεν μπορεσα να παω στο γηπεδο, τον αγώνα τον ειδα απο τηλεόραση, αλλα οπως φαντάζεσαι δεν ειχα βιδωθεί κατω 90 λεπτα :-D )

 

 

Οσο για τη φάση της ισοφάρισης, οι αμυντικοί τον έπαιξαν γενικώς. Αυτος που μάρκαρε τον Τζιμπουρ ισως φοβήθηκε το πέναλτι, οι αλλοι δυο ειχαν γυρίσει την πλατη στον Παντελιτς...Αλλα ειναι φάσεις που συμβαίνουν!

 

Βλεπε Ολυμπιακός - Μαρσειγ

 

Μα δεν λέω ότι δεν συμβαίνουν. Ειδικά από παίχτες στο αστείο ελληνικό πρωτάθλημα. Ο βύντρα έκανε πάσα του μπακαγιόκο τις προάλλες.

Αυτό που λέω είναι, άντε να αποδείξεις στον άλλον ότι κάνει λάθος. Ειδικά όταν σε αντίστοιχες περιπτώσεις ακούμε τα απίστευτα σενάρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχημη η γιουχα στον constanzo, δεν χρειαζοτανε..

Aσχετοι ολοι οι αθλητικοι δημοσιογραφοι (ο θεος να τους κανει) που λεγαν οτι εχει ευθυνη στο γκολ που ηταν απιαστο,

απ τα καλυτερα που εχω δει στα ελληνικα γηπεδα, πραγματικα δεν υπαρχει τερμας που να το επιανε..

Η δικαιολογια "απ την κλειστη γωνια" που ακουω ειναι για γελια..

Ας τον υποστιριξουμε λιγο, καλο θα κανει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι να αποδείξεις ρε φίλε και σε ποιον? Μόνο εσύ λες ότι η Ξάνθη έδωσε το ματς, δεν το καταλαβαίνεις?

 

P.S. Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι να αποδείξεις ρε φίλε και σε ποιον? Μόνο εσύ λες ότι η Ξάνθη έδωσε το ματς, δεν το καταλαβαίνεις?

 

P.S. Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. ^_^

 

Τι περιμένεις να ακούσεις τώρα..? Ήταν αποδεδειγμένα παράρτημά σου για πολλά πολλά χρόνια. Προσπάθησαν χθες αλλά άντε να πείσεις τους καχύποπτους ότι δεν είναι πια.

Με τον ίδιο τρόπο που κι εμείς χάσαμε αρκετές φορές βαθμούς από τον οφη αλλά για όλους σας ήταν παναθηναικός β'. Κανω λάθος?

 

Εγώ προσωπικά δεν πιστεύω ότι έκατσε η ξάνθη να χάσει, γνώμη μου. Ο ρέφερις σας γλύτωσε σίγουρα μια κόκκινη στον μελμπεργκ, ακούω ότι ο μοντέστος έριξε και φάπα σε κάποιον στα επεισόδια. Αν ισχύει, δυο κόκκινες.

 

Σε ρωτάω όμως και απαντήσε μου ειλικρινά. Ξαναδες το γκολ της ισοφάρισης. Ο τυπάκος που μαρκάρει τον τζιμπουρ κάνει πίσω βήματα και τον αφήνει να φτάσει 3 μέτρα από την μικρή περιοχή. Την ίδια στιγμή στο δεύτερο δοκάρι δυο παίχτες σας είναι εντελώς αμαρκάριστοι. Απίστευτη αμυντική συμπεριφορά, συνολικά. Στην ομάδα μου στο ερασιτεχνικό αν το κάνουν αυτό οι αμυντικοί θα παίρνουν κάμψεις μέχρι την επόμενη αγωνιστική.... Δεν είναι περίεργο?

 

Ο καχύποπτος το λέει παράρτημα, κι άντε να του πεις ότι κάνει λάθος.

Εγώ απλά σου λέω ότι το επίπεδο των περισσότερων παικτών της σουπερλιγκας είναι για περιφερειακό πρωτάθλημα.

 

 

WTFFFFFFFFF!!!

 

P.S: αναλαμβάνουμε και μαθήματα Ελληνικών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WTFFFFFFFFF!!!

 

P.S: αναλαμβάνουμε και μαθήματα Ελληνικών

 

Ε εντάξει τώρα, μου φαίνεται ότι μας κάνεις πλάκα.

 

 

 

Τι περιμένεις να ακούσεις τώρα..? Ήταν αποδεδειγμένα παράρτημά σου για πολλά πολλά χρόνια. Προσπάθησαν χθες αλλά άντε να πείσεις τους καχύποπτους ότι δεν είναι πια.

 

Σε ρωτάω όμως και απαντήσε μου ειλικρινά. Ξαναδες το γκολ της ισοφάρισης. Ο τυπάκος που μαρκάρει τον τζιμπουρ κάνει πίσω βήματα και τον αφήνει να φτάσει 3 μέτρα από την μικρή περιοχή. Την ίδια στιγμή στο δεύτερο δοκάρι δυο παίχτες σας είναι εντελώς αμαρκάριστοι. Απίστευτη αμυντική συμπεριφορά, συνολικά. Στην ομάδα μου στο ερασιτεχνικό αν το κάνουν αυτό οι αμυντικοί θα παίρνουν κάμψεις μέχρι την επόμενη αγωνιστική.... Δεν είναι περίεργο?

 

 

Αυτό που λέω είναι, άντε να αποδείξεις στον άλλον ότι κάνει λάθος. Ειδικά όταν σε αντίστοιχες περιπτώσεις ακούμε τα απίστευτα σενάρια

 

Και σε ξαναρωτάω σε ποιους να αποδείξεις?

Δεν είδα κανέναν από αυτούς τους καχύποπτους που λες να βγαίνουν σήμερα και να λένε για τυπακους που κάνουν βήματα πίσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε εντάξει τώρα, μου φαίνεται ότι μας κάνεις πλάκα.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Και σε ξαναρωτάω σε ποιους να αποδείξεις?

Δεν είδα κανέναν από αυτούς τους καχύποπτους που λες να βγαίνουν σήμερα και να λένε για τυπακους που κάνουν βήματα πίσω...

 

Στην αρχή νόμιζα ότι απλά τρολάρεις.

Αλήθεια δεν καταλαβαίνεις ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή νόμιζα ότι απλά τρολάρεις.

Αλήθεια δεν καταλαβαίνεις ε?

 

Φίλε μου, εγώ μια απλή ερώτηση κάνω. Μπορείς να μου απαντήσεις χωρίς ειρωνείες?

Είδες εσύ κανένα καχύποπτο για το χτεσινό ματς? Δείξε μου κάτι. Ένα site, μια εφημερίδα, κάποιον ρε παιδί μου που να λέει ότι η ξάνθη έδωσε το ματς στο ολυμπιακο η ότι ο τυπακος που μάρκαρε τον τζιμπουρ έκανε βήματα προς τα πίσω όπως λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να μου κάνεις πλάκα, δεν μπορεί.

 

Ξεκίνησε χθες μια συζήτηση ΣΕ ΑΥΤΟ το thread περί παραρτήματος, πολλές σελίδες όμως.

Εγώ έγραψα ότι ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΚΑΤΣΕ Η ΞΑΝΘΗ ΝΑ ΧΑΣΕΙ, αλλά με αυτή την τραγική αμυντική συμπεριφορά και τον πρότερο βίο της skoda απέναντί σου, άντε να αποδείξεις στον κάθε καχύποπτο ότι δεν είναι έτσι.

 

Πιο απλά δεν μπορώ να το πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να μου κάνεις πλάκα, δεν μπορεί.

 

Ξεκίνησε χθες μια συζήτηση ΣΕ ΑΥΤΟ το thread περί παραρτήματος, πολλές σελίδες όμως.

Εγώ έγραψα ότι ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΚΑΤΣΕ Η ΞΑΝΘΗ ΝΑ ΧΑΣΕΙ, αλλά με αυτή την τραγική αμυντική συμπεριφορά και τον πρότερο βίο της skoda απέναντί σου, άντε να αποδείξεις στον κάθε καχύποπτο ότι δεν είναι έτσι.

 

Πιο απλά δεν μπορώ να το πω

 

 

Δεν θέλω να μου εξηγήσεις τι γραφείς και γιατί. Δικαίωμα σου είναι και καλά κανείς.

 

Μιλάς για καχύποπτους. Ποιοι είναι αυτοί οι καχύποπτοι?

 

Επαναλαμβάνω λοιπόν.

Δείξε μου κάτι. Ένα site, μια εφημερίδα, κάποιον ρε παιδί μου που να λέει ότι η ξάνθη έδωσε το ματς στο ολυμπιακο η ότι ο τυπακος που μάρκαρε τον τζιμπουρ έκανε βήματα προς τα πίσω όπως λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...