Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι αποκαλύφθηκε δηλαδή? Ότι ο Πατέρας όριζε διαιτητές με τον Che gue Maki?

Οτι στηνονται παιχνιδια στην Σουπερλιγκ ξερωγω? Μηπως? Ισως?

Που οσοι το λεγανε πριν βγουν στη φορα ηταν κλαμενα βαζελια κλπ ωριμα σχολια?

 

Εγώ πάντως που είδα το μάτς ανάμεσα σε καμιά δεκαριά Παναθηναϊκούς, δεν άκουσα κανέναν να μιλάει για άνοιγμα ποδιών και παραρτήματα. Εκτός του ότι το μόνο κοινώς αποδεκτό σοβαρό επιχείρημα ήταν το ότι ο Ολυμπιακός ήταν κακός αλλά και τυχερός συνάμα.

 

Η Ντόρτμουντ νικούσε 1-0 μέχρι το 86' χθές, και το Ανόβερο ανέτρεψε το αποτέλεσμα μέσα σε δύο λεπτά. Ή στημένο θα ήταν, ή απλά ολιγωρία των αμυντικών της Ντόρτμουντ. Πιο απο τα δύο συγκεντρώνει τις περισσότερες πιθανότητες;

Στη Μπουντεσλιγκα το δευτερο:>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η Μπαγερν είναι παράρτημα της Μαντσεστερ..Και ο Παοκ παράρτημα του Εργοτέλη.Και η Μίλαν παράρτημα της Λιβερπουλ.Όταν στο 85 το σκορ είναι 0-1 απαγορεύονται οι ανατροπές γιατί έτσι.

 

Παντελόνιασμα με ανατροπή και αγιος ο Θεός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι στηνονται παιχνιδια στην Σουπερλιγκ ξερωγω? Μηπως? Ισως?

Που οσοι το λεγανε πριν βγουν στη φορα ηταν κλαμενα βαζελια κλπ ωριμα σχολια?

 

Φυσικά και στήνονται παιχνίδια στη Σούπερλίγκα. Το γκολ του Καραγκούνη στην Τούμπα πριν 3 χρόνια ας πούμε επιβεβαιώνει του λόγου το αληθές. Να ρωτήσουμε τον Πατέρα πώς και τι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που δεν καταλαβαινεις εδω και 2 ποστ που αναφερεσαι στον Πατερα και στον ΠΑΟ, ειναι οτι δε θα μπω ποτε μου στη διαδικασια να σου πω οτι ο ΠΑΟ δεν εχει παρει ΣΤΗΜΕΝΑ παιχνιδια, οτι δεν ειχε την ΕΥΝΟΙΑ της διαιτησιας, οτι δε του φερθηκαν καποιες ομαδες σαν ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ του, γιατι πολυ απλα ΟΛΑ ΑΥΤΑ εχουν συμβει πολλακις ΚΑΙ με τον Παναθηναικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο Παοκ παράρτημα του Εργοτέλη.

 

πες τα πες τααααααα

 

 

φοβερος αγωνας, ειδικα στο τελος που επαιρναν συνεντευξη του βαλβερδε και εμφανιστηκε ο ξανθος αγγελος :wub:

 

οσο για το γκολ του παντελιτς, μιντι, αν ο τζεμπουρ δεν εκανε εκεινη την περιτεχνη ενεργεια, που περιμενε μεχρι το τελευταιο κλασμα να πεσει ο αμυντικος κατω και να κανει την σεντρα πριν βγει η γραμμη (2 προσποιησεις απανωτες) ολα τα επομενα δεν θα υπηρχαν μια και θα υπηρχε κορνερ. και εκεινος ο αμυντικος μου φανηκε μια χαρα πορωμενος.

 

αυτο με το μελμπεργκ το εχασα, εχετε κανενα στιγμιοτυπο??

 

και εσυ ρε μαρινακη, τι χοροπηδας στο τελος λες και σου εχουν βαλει καρβουνα στα καλαμπαλικια, αφου το ματσακιον ειναι στημενο.. μην μου χασεις καμια θερμιδα και τρεχουμε μετα :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη φαση του 1ου γκολ παρατηρησε την κινηση του αμυντικου πισω απτον Παντελιτς. Απο την αρχη της φασης ως το τελειωμα της.

Η φαση της κοκκινης του παιχτη της Ξανθης δεν υπαρχει στο βιντεο.

Στο 2ο γκολ παρατηρησε τους παιχτες του ΟΣΦΠ απο το πεναλτι ως τη μικρη περιοχη και πες μου ποσοι μαρκαρονται. Ασχετα αν το γκολ γινεται σε αλλο σημειο της μικρης περιοχης στο οποιο ο Μελμπεργκ επισης ειναι αμαρκαριστος.

Υπάρχουν όλες οι φάσεις στο 2ο βίντεο από newsbeast. Θα συμφωνήσω για τη φάση του Πάντελιτς, στην αρχή τον είχε από κοντά, μετά ο Πάντελιτς έμεινε πίσω του και αυτός πήγε λίγο μπροστά. Μπορεί κανείς να το εκλάβει ως ύποπτη ενέργεια.

Στη φάση που πήγε ο Μιραλάς να πετάξει τη μπάλα μπροστά και κόπηκε, μόνο αχρείαστο φάουλ δεν ήταν.

Στη φάση που στρώθηκε στον Μιραλάς και την έστειλε στα περιστέρια, νομίζω βλέπουμε όλοι πως του ήρθε η μπάλα.

Στο γκολ του Μέλμπεργκ, γίνεται χαμός, μαρκάρουν όσο μπορούν οι αμυντικοί και ο Μέλμπεργκ ξεφεύγει και πιάνει την κεφαλιά στην πλάτη συμπαίχτη του τον οποίο μάρκαρε άλλος ασφυκτικά.

Γενικά, είδα και ξαναείδα πολλές φορές το βίντεο, νομίζω ότι δε δικαιολογείται ο ντόρος περί στημένου και παραρτήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ειναι οτι ενω η Ξανθη το πηγαινε ανετα ως το 85, ξαφνικα πεσανε οι διακοπτες και ΠΑΡΑχαλαρωσανε. Ανεφερα συγκεκριμενες φασεις. Αλλος τις παιρνει ως λαθη των παιχτων της Ξανθης, αλλος τις παιρνει σαν κακη στιγμη, αλλος τις παιρνει σαν χαλαρωμα. Εγω που ειμαι καχυποπτος με τη Σουπερλιγκα (μπορει να χω και αδικο, μιας και ως διοργανωση μας εχει αποδειξει οτι βγηκε απο παρθεναγωγειο) μιλαω για παραρτημα οταν μεσα στα τελευταια 10λεπτα γινονται 3-4 κλασσικες φασεις για γκολ, μπαινουν 2 γκολ, παιρνουν 2 κιτρινες και 1 κοκκινη (σωστες απο πλευρας διαιτησιας) και δεν περνανε κεντρο, η εστω δεν αλλαζουν πανω απο 3-4 πασες. Και επαναλαμβανω ως το 85 το πηγαινε σχεδον ανετα η Ξανθη, αυτο ειναι το πιο εντυπωσιακο. Να πω οτι την ειχε κανει σουρωτηρι ο ΟΣΦΠ, πασσο...

 

εχεις παιξει ποτε 90' μπαλα?να τρεχεις πανωκατω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέτος και για οσο ειναι κοντα στην βαθμολογία ο ΠΑΟ, θα είναι η χρονιά με τα παραρτήματα . Οταν θα πανε παλυ στους μειον 13 θα λενε και καλά οτι δεν ασχολουντε με το ποταπό ελληνικό πρωτάθλημα, αν και όλη μέρα γι' αυτό θα μιλάνε. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...