Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

crying-baby-thumb.jpg

Ποσταρε με το κανονικο σου account εσυ, αγαπητε μπεκατσα.

Και περα απο τα κωμικα σου jpeg, αν εχεις να απαντησεις κατι πανω στα πραγματικα και πολυ συγκεκριμενα γεγονοτα που γραφω, γραψτο. Διαφορετικα αρκεσου στα κωμικα jpeg σου απο alt accounts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποσταρε με το κανονικο σου account εσυ, αγαπητε μπεκατσα.

Και περα απο τα κωμικα σου jpeg, αν εχεις να απαντησεις κατι πανω στα πραγματικα και πολυ συγκεκριμενα γεγονοτα που γραφω, γραψτο. Διαφορετικα αρκεσου στα κωμικα jpeg σου απο alt accounts.

 

σου εχει γινει εφιαλτης ο καημενος ο ερωδιος :mrgreen:

οσο για το 'σεναριο' scifi που μας ποσταρες αυτο που εχω να πω ειναι οτι χαραμιζεσαι

στο χολιγουντ θα εκανες χρυσες δουλειες :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου εχει γινει εφιαλτης ο καημενος ο ερωδιος :mrgreen:

οσο για το 'σεναριο' scifi που μας ποσταρες αυτο που εχω να πω ειναι οτι χαραμιζεσαι

στο χολιγουντ θα εκανες χρυσες δουλειες :devil:

Δεδομενου οτι logares για να τρολαρεις καλα ολα αυτα που λες. Ομως, οσα εχω γραψει ειναι γεγονοτα, δεν ειναι σεναρια. Αμφισβητησε ενα απο ολα αυτα. Πχ πες στην ταδε φαση δεν εγινε ετσι, εγινε αλλιως. Μπορεις ? Δεν.

 

Οσο για την αναφορα σου σε συγκεκριμενο nick, καρφωνεσαι περαστικε πρωτοεμφανιζομενε στο αθλητικο section, user.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω ειναι Πειραιας.........ΑΝΤΕ ΣΤΑ ΛΑΓΟΥΜΙΑ ΣΑΣ ΠΑΛΙ ΟΛΟΙ

 

Δεν νομίζω πως είναι σωστό να αφήνεις υπονοούμενα για τους φίλους του Ο.Σ.Φ.Π. Μπορεί να έχουν για υποκοριστικό (συμπαθούς για μερικούς) ένα τρωκτικό, που απέκτησαν λόγο τις εξόδου των παικτών από το έδαφος, αλλά δεν είναι λόγος να δυναμιτίζεις το κλήμα με λαγούμια κ.τ.λ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς για πολλές φάσεις δεν έχω άποψη γιατί σε όλες τις κρίσιμες στιγμές, ειδικά του τελευταίου 10λέπτου, το έβλεπα με 5-6 frames ... το λεπτό. Εμπάση περιπτώσει, είμαι ευχαριστημένος από τη μπάλα που έπαιξε η ομάδα, μπορούσαμε και παραπάνω από 8! :mrgreen: :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεδομενου οτι logares για να τρολαρεις καλα ολα αυτα που λες. Ομως, οσα εχω γραψει ειναι γεγονοτα, δεν ειναι σεναρια. Αμφισβητησε ενα απο ολα αυτα. Πχ πες στην ταδε φαση δεν εγινε ετσι, εγινε αλλιως. Μπορεις ? Δεν.

 

Οσο για την αναφορα σου σε συγκεκριμενο nick, καρφωνεσαι περαστικε πρωτοεμφανιζομενε στο αθλητικο section, user.

 

 

 

πρωτοεμφανιζομενoς απο το 2007 :mrgreen:

ναι ειμαι και rookie of the year

 

οσο για τις υποθεσεις σου, σου ειπα στειλε κανενα σεναριο στον jj abrams τωρα που τελειωσε το λοστ να παρει ιδεες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω πως είναι σωστό να αφήνεις υπονοούμενα για τους φίλους του Ο.Σ.Φ.Π. Μπορεί να έχουν για υποκοριστικό (συμπαθούς για μερικούς) ένα τρωκτικό, που απέκτησαν λόγο τις εξόδου των παικτών από το έδαφος, αλλά δεν είναι λόγος να δυναμιτίζεις το κλήμα με λαγούμια κ.τ.λ.

καλα ενταξει ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ....(δεν δυναμιτιζω κανενα κλιμα, πιο πολυ τουλαχιστον απο αυτους που ποσταρουν σε ερυθρολευκο topic )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα τι εγεινε μας την πεσανε τα βαζελια?ρε ουστ!!!!!!!

μπραβο για την νικη,που το παλεψαμε μεχρι τελος αλλα θελουμε δουλεια πολυ δουλεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαπα μπαλα παιξαμε, δεν μου λεει κατι το "ψυχαρες", "πάλεψαν μέχρι τελους" κλπ...

Ας τα ειχαν βάλει απο την αρχη για να μην παλεύουν στο τελος!

 

Κατα τα αλλα για τους αλλους, αυτο:

0889618_1_zm.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον παντελιτς τον κραζετε πολλοι, αλλα ο ανθρωπος ξερει να βαζει γκολ. Ο Αριελ παλι πολυ καλος

 

ο τζιμπουρ σημερα ειχε μια ασιστ και ενα γκολ

 

297651_10150397630980185_117418060184_10509433_578100609_n.jpg

 

 

ο Ορμπαιθ δεν ηταν κακος στο ντεμπουτο του, αν και εκανε μια βλακεια που μπορουσε να κοστισει. ο Μαρκανο ουτε κρυο ουτε ζεστη, ο Αμπντουν θεωρω πως ηταν καλος. Καλη μπαλα δεν παιξαμε, αλλα δεδομενων και τον τοσων απουσιων, ηταν ενα πολυ καλο αποτελεσμα.

 

Καλα για τον τροχονομο στο τερμα δε μιλαω καν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...