Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντε καντε καθυστερησεις τωρα ρε, αντε!!! Μπραβο στην ομαδα για τη νικη και την ψυχη που εδειξε ΕΣΤΩ και στο τελος. Καρδια πρωταθλητη και γεια σας

 

Ετσι ειναι οταν παιζεις με 14 στο γηπεδο αυτο συμβαινει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικα πραγαμτα.Μεχρι το 80 ευκολα η ξανθη μετα κατι εγινε και εγινε το 2-1.Πολυ εμφανες ειναι ρε γαμωτο ,τον εχουν καταλαβει ολοι..

 

Με στοιχειωδη νοηση ,ξεχασες να προσθεσεις.:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, καλά δεν το γυρίσατε απέναντι στη Μπάρτσα για να χαίρεστε.

 

Αλλά ξέχασα. Σήμερα είναι η ψυχή του πρωταθλητή (κρα-κρα). Χθες ήταν οι γελοίοι πράσινοι παίκτες απέναντι σε κάποια ομάδα που δεν ήταν Μπάρτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε καντε καθυστερησεις τωρα ρε, αντε!!! Μπραβο στην ομαδα για τη νικη και την ψυχη που εδειξε ΕΣΤΩ και στο τελος. Καρδια πρωταθλητη και γεια σας

Πλεον δεν ασχολειτε σχεδον κανενας μαζι σου ..Κουραζεις πολυ.Ολοι ξερουν οτι θα το γυρισετε μεσα σε 5 λεπτα και πανυγιριζεις για το σιγουρο λεγοντας αντε γεια ,λες και ειμαστε κανας τσουκαλας ή οτι δεν περιμεναμε τετοια καταληξη,οταν στο 0-1 ελεγα οτι θα γυρισει πολυ ευκολα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε καντε καθυστερησεις τωρα ρε, αντε!!! Μπραβο στην ομαδα για τη νικη και την ψυχη που εδειξε ΕΣΤΩ και στο τελος. Καρδια πρωταθλητη και γεια σας

 

Παιζεις με την Ξανθη στο Καραισκακη.. Και χαιρεσαι οταν λες αυτο το πραγμα αντι να ντρεπεσαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι οι παίκτες της ξάνθης, τι ο κέβιν σπέισι στην επίδαυρο, ένα και το αυτό.

 

Η 1η φετινή ανατροπή του ολυμπιακού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζεις με την Ξανθη στο Καραισκακη.. Και χαιρεσαι οταν λες αυτο το πραγμα αντι να ντρεπεσαι?

 

 

ειδες για να θες να μου τη πεις πριν βγαλεις τα γυαλια?? στους παιχτες της ξανθης αναφερομουν προφανως. λες να λεω στους δικους μας να κανουν καθυστερησεις στο 94' με την ξανθουλα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oλα κατ'ευχην πανε.

Στο 85 οι αμυντικοι της Ξανθης "κοιμουνται" και στη σεντρα που γινεται, ο μονος αμυντικος που βρισκοταν κοντα στον Παντελιτς ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΤΑΙ απτον Παντελιτς στον οποιο παει καρφι η σεντρα. Κεφαλια Παντελιτς 1-1.

Καπακια δωρο η αχρειαστη κιτρινη-κοκκινη καρτα του αμυντικου της Ξανθης.

Καπακια φαση που ο Μελμπεργκ κανει επελαση α λα Ντανι Αλβες και τον χαζευουν ολοι μεχρι που του εκανε φαουλ ενας και πηρε κιτρινη.

Καπακια αμυντικος της Ξανθης κανει 2 ντριπλες μεσα στη περιοχη του αναμεσα σε 2 παιχτες του ΟΣΦΠ, χωρις να τολμησει να διωξει.

Καπακια 5 λεπτα καθυστερησεις.

Καπακια ξανακοιμουνται οι αμυντικοι και χαριζουν φαση στον Μιραλας που ομως το χανει.

Και τελος μετα απο πολλες προσπαθειες του παραρτηματος ο Μελμπεργκ μαζι με αλλους 2 παιχτες του ΟΣΦΠ εντελως αμαρκαριστος απο κορνερ στελνει τη μπαλα στα διχτυα. 2-1, νικη τελος.

 

Ειπε κανεις οτι η Ξανθη ειναι παραρτημα? Τα τελευταια 10 λεπτα του παιχνιδιου οποιος τα δει σε μαγνητοσκοπηση χωρις παρωπιδες θα καταλαβει. Οι υπολοιποι ας πανηγυρισουν τη νικη τους.

 

crying-baby-thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδες για να θες να μου τη πεις πριν βγαλεις τα γυαλια?? στους παιχτες της ξανθης αναφερομουν προφανως. λες να λεω στους δικους μας να κανουν καθυστερησεις στο 94' με την ξανθουλα??

 

 

Ολυμπιακος ειμαι..Σκεψου το ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανελπιστο!

 

Α...και πλιζ...μην μιλάνε για παράρτημα τα βαζελάκια, που χτες ο δώνης έκανε ότι μπορούσε μπας και βάλει κανα γκολ η αγαπημένη ομάδα του! Έλεος! Αν είχε ελεύθερες αλλαγές θα είχε βάλει από την ομάδα νέων να συνεχίσει

Εγω που ειμαι ΠΑΟΚ μπορω να μιλαω για παραρτημα?

Μιλησα για δορυφορο στην αρχη και τελικως 100% μεσα ημουν με αυτα που εγιναν στο τελευταιο 10λεπτο. Παραρτημα, δορυφορος το ιδιο ειναι.

Και νομιζα οτι διορθωθηκαν τα πραγματα λιγο.... :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα εμπλεξα τα usernames αλλα νταξει ποσο προφανες ειναι αυτο που γραφω??

 

 

κατα τα αλλα αρχισαν τα γνωστα γραφικα περι παραρτηματος. Συνεχιστε, εχετε γελιο. Εχουμε τη χαρα που κερδισαμε, μας φτιαχνετε κ εσεις το βραδυ καλυτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε καντε καθυστερησεις τωρα ρε, αντε!!! Μπραβο στην ομαδα για τη νικη και την ψυχη που εδειξε ΕΣΤΩ και στο τελος. Καρδια πρωταθλητη και γεια σας

Ναι, ναι, κοροιδευε και αλλο τον εαυτο σου.

Ετσι ετσι καρδια πρωταθλητη, θρυλος μεγαλος δεν υπαρχει αλλος, ψυχαρες κλπ....

 

Πόσο πια θα μας δουλευετε????? :mad: :mad: :mad: :mad:

ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ και ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που ειμαι ΠΑΟΚ μπορω να μιλαω για παραρτημα?

Μιλησα για δορυφορο στην αρχη και τελικως 100% μεσα ημουν με αυτα που εγιναν στο τελευταιο 10λεπτο. Παραρτημα, δορυφορος το ιδιο ειναι.

Και νομιζα οτι διορθωθηκαν τα πραγματα λιγο.... :eek:

 

 

Εσυ λεγε ότι θες...όταν φτιάξεις ομάδα θα σε πάρουμε σοβαρά :P

 

Ψιτ..για πλάκα το λέω ε, κοίτα μην παρεξηγηθεις.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κοσμος εχει ξυπνησει πλεον,ολοι ομως μετα απο αυτα που βγηκαν στην φορα με τα στημενα του μαρινακη.Αλλα τι να του κλασουν ,πολυ δυναμη ο τυπας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...