Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κιτρινη στον Μελμπεργκ, γκουχ γκουχ.... :rolleyes: :rolleyes:

 

Καλυτερα που δεν κοκκινιστηκε βασικα, μπας και παρω τα λεφτα μου πισω. Τζαμπα νομιζα οτι η Ξανθη ηταν δορυφορος. Τελικα τζαμπα η καχυποψια. Τι τζαμπα δηλαδη 100 ευρω ισως μου στοιχισει. :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο offside εεε?

Οχι απο φαντασμα. Δεν επρεπε να υπαρχει Μελμπεργκ μεσα στο γηπεδο τωρα. Δεν του εδωσαν καθαρη κοκκινη καρτα.

Τεσπα εμενα με βολεψε. 66 ευρουλακια. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακυρωσε γκολ στον γαυρο?Κατι δεν παει καλα...

 

Ποσο κοσμο εχετε σημερα ?

Oλα κατ'ευχην πανε.

Στο 85 οι αμυντικοι της Ξανθης "κοιμουνται" και στη σεντρα που γινεται, ο μονος αμυντικος που βρισκοταν κοντα στον Παντελιτς ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΤΑΙ απο κοντα του. Μενει αμαρκαριστος ο Παντελιτς τραβαει κεφαλια, 1-1.

Καπακια ο αμυντικος της Ξανθης χαριζει κοκκινη καρτα σε μια φαση που ακομα και το φαουλ ηταν σχεδον αχρειαστο. Παρ'ολα αυτα το ζουμι ειναι οτι παει και κανει ΣΚΛΗΡΟ φαουλ, δεν μαρκαρει, δεν σταματαει τον παιχτη, παει να τον ΧΤΥΠΗΣΕΙ ενω εχει ηδη κιτρινη καρτα. Με 10 παιχτες η Ξανθη.

Καπακια φαση που ο Μελμπεργκ κανει επελαση α λα Ντανι Αλβες απο αριστερα και τον χαζευουν ολοι μεχρι που του εκανε φαουλ+κιτρινη καρτα ενας αμυντικος οταν πια ο Μελμπεργκ ηταν σε καλο σημειο για να βγει στημενη φαση με προοπτικες.

Καπακια αμυντικος της Ξανθης κανει 2 ντριπλες μεσα στη περιοχη του αναμεσα σε 2 παιχτες του ΟΣΦΠ, χωρις να τολμησει να διωξει. Απο τυχη δεν του εκλεψαν την μπαλα, την οποια ηταν ΠΟΛΥ δυσκολο να διωξει εξαρχης...

Καπακια 5 λεπτα καθυστερησεις.

Καπακια ξανακοιμουνται οι αμυντικοι και χαριζουν φαση στον Μιραλας που ομως το χανει.

Και τελος μετα απο πολλες προσπαθειες του παραρτηματος ο Μελμπεργκ μαζι με αλλους 2 παιχτες του ΟΣΦΠ εντελως αμαρκαριστος απο κορνερ μεσα στη μικρη περιοχη στελνει τη μπαλα στα διχτυα. 2-1, νικη τελος.

 

Ασχολιαστο το γεγονος οτι ο σκορερ του νικητηριου γκολ εβγαλε 95 λεπτα στο συγκεκριμενο παιχνιδι με μονο μια κιτρινη.

 

Ειπε κανεις οτι η Ξανθη ειναι παραρτημα? Τα τελευταια 10 λεπτα του παιχνιδιου οποιος τα δει σε μαγνητοσκοπηση χωρις παρωπιδες θα καταλαβει. Οι υπολοιποι ας πανηγυρισουν τη νικη τους. Πειραιωτικη και λιμανισια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανελπιστο!

 

Α...και πλιζ...μην μιλάνε για παράρτημα τα βαζελάκια, που χτες ο δώνης έκανε ότι μπορούσε μπας και βάλει κανα γκολ η αγαπημένη ομάδα του! Έλεος! Αν είχε ελεύθερες αλλαγές θα είχε βάλει από την ομάδα νέων να συνεχίσει!

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικα πραγαμτα.Μεχρι το 80 ευκολα η ξανθη μετα κατι εγινε και εγινε το 2-1.Πολυ εμφανες ειναι ρε γαμωτο ,τον εχουν καταλαβει ολοι..

 

Δε ξέρω για τι πράγμα μιλάς.

λεω μιλησεες γαι ηττα?αφου τα ελεγα με το που ειδα το 0-1.Τισ περισσοτερες φορες το γυρνανε στο 70-80 ,τωρα το δυσκολεψαν λιγο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε καντε καθυστερησεις τωρα ρε, αντε!!! Μπραβο στην ομαδα για τη νικη και την ψυχη που εδειξε ΕΣΤΩ και στο τελος. Καρδια πρωταθλητη και γεια σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στοιχιμα οτι το ματς μπορει να παει και 0-2 αλλα θα γυρισει ευκολα.....

Ρε πειτε μου,μαγος ειμαι???Πως τα μαντευω ρε ,πρεπει να γινω μεντιουμ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...