Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατι δεν εβαλε Μιραλας κορυφη και απο εξω Τζεμπουρ? Στην αλλαγη του Παντελιτς επρεπε να το δοκιμασει.. Αφου αυτη η θεση του παει, γιατι επιμενει να τον αλλαξει δε καταλαβαινω.. Τι κολληματα ειναι αυτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τα στο Σπανούλη αυτά ;)

Τι να του πω εγω? :Ο Απο πρωτο χερι ξερει πως ειναι να σπας πλεονεκτημα εδρας του αντιπαλου στα πλειοφ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φτουυυυυυ.....

Και νομιζα πως γλυτωσαμε τωρα που πηγε στην Ντεπορτιβο ....grin.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδια... Οπου πατε σερνετε ολη την ΕΛΑΣ απο πισω?

 

Θα φερετε ματ απτην Αθηνα,το ελικοπτερο θα πεταει διαρκως απο πανω, τι πράματα ειναι αυτα? :-D , ο γιωργάκης θα ρθει να δει το ματς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.paokmania.gr/articles/football/rest-news/12411-anakoinwsh-syndlesmvn-5-.html

 

αντε να δουμε τη θα γινει πανω.

 

Ξερεις φιλε μου τι φοβαμαι? φοβαμαι πως θα παρεισφρήσουν μεσα στο κοσμο διαφορα στοιχεια (ολοι γνωριζουμε τι και πως) και θα γινουν μλκς...

Διοτι παοκτσης,δε θα σπασει το αυτ/το του "γειτονα" του, ούτε το μαγαζι...

Το κακο ειναι πως οπως στις πορειες,επειδη ο κοσμάκης ειναι προβατα ακολουθει τους 50-100 αυτους τενεκεδες.

Φυσικα υπαρχουν και πορειες οπου τους ξυλοφορτώνουν,αλλα ειναι η εξαίρεση.

 

Εγώ πάντως δε θα παω τη τεταρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ξερεις ποιο ειναι? οτι στο τελος λεει ' η εμεις η κανεις'. Διαβαζωντας αυτη την φραση πλεον δεν μιλας για απλα επεισοδια ετσι.Τουλαχιστον ετσι το παιρνω εγω.Απο οτι ακουω μεχρι και ο Ψωμιαδης εκανε δηλωσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδια... Οπου πατε σερνετε ολη την ΕΛΑΣ απο πισω?

 

Θα φερετε ματ απτην Αθηνα,το ελικοπτερο θα πεταει διαρκως απο πανω, τι πράματα ειναι αυτα? :-D , ο γιωργάκης θα ρθει να δει το ματς?

Έλα ντε,γιατί άραγε?Γιατί ο ίδιος ο συνδεσμος δυναμιτίζει το κλίμα με τις ανακοινώσεις του?Γιατι ο άλλος, ο Ψ***ιαδης ντε κάνει όμορφες δηλώσεις?Γιατι άρχισαν τα όργανα για ενδεχόμενους αντιεξουσιαστές που ίσως μπουν στην ειρηνική πορεία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλη καφριλιστικη σαπίλα η ανακοινωση των οργανωμένων. Ακγαουγκαγκα σαπιλα μπανανίας 100%. Μιλάμε οτι στην Αίγυπτο αποκλείεται να κάλουν τον κόσμο να βγεί στους δρόμους με τέτοιες αναφορές μίσους εναντίων του μουμπάρακ. Μα καλα, αυτοι οι ανθρωποι νομίζουν αν πάρει ο ΠΑΟΚ το κύπελλο θα βρέξει € στον κήπο τους και απο την άλλη μέρα θα έχουν και μια στάση ΜΕΤΡΟ έξω απο το σπίτι τους? Ελα χριστε και πανάγια. Εν τω μεταξύ ο ΠΑΟΚ έχει πάρει 2 πρωταθλήματα, έχει μια ζωή απιστευτα διοικητικά προβλήματα και του φταίει ο ολυμπιακος που ακομα και κάθε χρονο να τον κερδιζει μεσα έξω με τη διαιτησία, δεν δικαιολογεί αυτο τα πλασαρίσματα του στη βαθμολογια. Δεν κρίνονται στα ντέρμπι τα πρωταθλήματα.

Θα μου πεις, εδω δεν έχουν καταλάβει τόσα χρόνια οτι η Αθηνα μαζί με τους μετανάστες εχει 6.000.000 κόσμο και έχει εκταση υπερπολλαπλάσια της Θεσσαλονίκης οπότε και χρειάζεται σαφώς περισσότερα έργα και μεγαλύτερη προσοχή, αυτο θα καταλάβουν?

Πραγματικά ώρες ώρες νομίζει κανεις οτι ζουνε σε άλλο κόσμο. Εν τω μεταξυ αν ρωτήσεις Αθηναίους για τη Θεσσαλονική θα σου πουν τα καλύτερα λόγια (μεταξύ αυτών και γω). Γιατι μας μισούν τόσο, ουτε οι ιδιοι μάλλον δεν ξέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...