Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ελπιζω να μην ισχυει αυτο που διαβασα σε σαιτ περι πωλησης/μεταγραφης (οτι μαλιστα εχει ηδη κλεισει το θεμα) του μελμπεργκ στην ιταλια και την τσεζενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sport-fm.gr/article/454709

 

''...η Τσεζένα έχει κάνει ήδη πρόταση για τον αμυντικό του Ολυμπιακού και η συμφωνία αναμένεται μάλιστα να ολοκληρωθεί εντός της ημέρας! ...''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, το διαβασα αλλα δεν παιζει, ειναι αρδια τελειως!!

Σκεψου λιγο, θα δωσουν τετοιο αμυντικο ΤΩΡΑ?? το καλοκαιρι εγω το πιστευω εδω και καιρο οτι μπορει να φυγει, αλλα τωρα μες τη σεζον δε παιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα ο μπουλης ο Μαρινακης, ο Κοβασεβιτς που ειναι και αθλητης δεν ντρεπεται να εχει ... ομπρελοκρατορα;

 

τι κανει ρε το χρημα στους ανθρωπους

 

Η προσωπική φρουρά του Μαρινάκη είναι ρε συ, αλλά όντως είναι ξεφτίλα να σου κρατάνε ομπρέλα. Κάτσε να φας τη βρόχα, όπως ο απλός οπαδός, να το παίξεις και μούρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι ρε παιδι μου, αυτο λεω χτυπαει ασχημα στο ματι, ειδικα για αθλητη οπως ο Νταρκο.

 

Και για τον μπούλη χτυπάει. Αφού θέλει να περάσει προφιλ, "είμαι ένας από εσάς" τι μου έχεις τα παλληκάρια από δίπλα να σου κρατάνε ομπρέλες λες και είσαι η Mary Poppins?

 

PS Ο Ντάρκο έχει και μια δικαιολογία, ότι έχει την καρδιά του, ο άλλος τι θα πάθει, θα τον πονέσουν τα λαιμά του? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν λεφτα ....

Τι αλλη δικιολογια θελετε .. ???

 

Και γω να μουν παμπλουτος θα χα εναν να μου κραταει την ομπρελα και εναν για την τσαντα ξερω γω....

Δε το βλεπω περιεργο ...

 

Επιμένει για Πάντελιτς η Βόλφσμπουργκ !!!!

 

Εγω θελω να πουληθει σε μια καλη τιμη και να κρατησουμε Μιραλας , Τζεμπουρ , Μητρογκολ και Νεμεθ για επιθετικη τετραδα ...

Ολοι οι αλλοι λοιποι επιθετικοι ( Ντιογκο , Νταρμπι κτλ ) να μεινουν εκει που ειναι ...

Αυτη η τετραδα ειναι μια χαρα για πρωταθλημα και Τσ.Λ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε διαδικτυακό πόλεμο. Δεν έχει άδικο σ' αυτά που γράφει, αλλά να τα γράψω εγώ που είμαι απ' έξω από τη μασαμπούκα ναι, να τα γράφει ο Μπάμπης που είναι μέρος και μάλιστα στην κορυφή της μασαμπούκας, παραπάει:

 

http://bam.gr/page.ashx?pid=2&aid=194539

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Άδικο έχει ο Μπάμπης. Και λίγα γράψανε. Σιγά τον "πόλεμο". Κι αν υπάρχει "πόλεμος" (από πότε το να λες την αλήθεια συνιστά "πόλεμο" είναι μια άλλη κουβέντα), τον κερδίζει ο Ολυμπιακός, χαλαρά. Και, τέλος πάντων, να ζητάει τα ρέστα ο τριπλοθεσίτης και να κάνει υποδείξεις στους αναγνώστες για το πού θα πρέπει να ενημερώνονται, είναι ανέκδοτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...