Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογικο να μας ζωνουν τα φιδια οσον αφορα την ανανεωση του Μιραλας.Ελπιζω να μη γινει το εγκλημα και δεν τον αγορασει ο Μαρινακης....Κατα τα αλλα ο Τζιμπουρ πιστευω πως θα βοηθησει αν και ισως προτιμουσα το Μπλανκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικο να μας ζωνουν τα φιδια οσον αφορα την ανανεωση του Μιραλας.Ελπιζω να μη γινει το εγκλημα και δεν τον αγορασει ο Μαρινακης....Κατα τα αλλα ο Τζιμπουρ πιστευω πως θα βοηθησει αν και ισως προτιμουσα το Μπλανκο.

 

Ντάξει κάνεις πλάκα για τον Μπλάνκο ετσι?

 

Δεν μπορεί να τριπλάρει κομόλα ρε μάστορα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα τα αλλα ο Τζιμπουρ πιστευω πως θα βοηθησει αν και ισως προτιμουσα το Μπλανκο.

 

 

Πλακα κανεις ετσι?? καμια σχεση, ο τζεμπουρ ξερει μπαλα, ο μπλανκο ειναι ενας μητρογλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O τζιμπουρ είναι παιχταράς, το θέμα είναι οτι είναι ανώμαλος στα μυαλά!!!! Δεν πρόκειται να γίνει καλά με τίποτα. Και μονο που βγήκε ο μανατζερ του και είπε αυτά τα πράματα μπορείτε να καταλάβετε τί μυαλό έχει. Μέχρι και εμείς είχαμε πιστέψει οτι τελικά το πρόβλημα είναι απο την διοίκηση που δεν υπογράφει και τους βρίζαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εμενα ο Τζεμπουρ μαρεσει πολυ σαν παιχτης ...

Αλλα σκεφτομαι οτι με τον χαρακτηρα που κουβαλαει θα μας κανει τα αποδυτηρια κ#λο ......

 

Ενα θεμα που με προβληματιζει ειναι πως γινεται να παιρνουμε επιθετικο απο τη στιγμη που δε προλαβαινει να παιζει ουτε ο Νεμεθ ..

Μη πω για τον Μητρο που τον δωσαμε δανεικο αφου δε χωραγε ουτε στις 18αδες....shock.png

 

Κατι μου λεει οτι ο Μιραλας θα κουνησει μαντηλι ...rolleyes.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εμενα ο Τζεμπουρ μαρεσει πολυ σαν παιχτης ...

Αλλα σκεφτομαι οτι με τον χαρακτηρα που κουβαλαει θα μας κανει τα αποδυτηρια κ#λο ......

 

Ενα θεμα που με προβληματιζει ειναι πως γινεται να παιρνουμε επιθετικο απο τη στιγμη που δε προλαβαινει να παιζει ουτε ο Νεμεθ ..

Μη πω για τον Μητρο που τον δωσαμε δανεικο αφου δε χωραγε ουτε στις 18αδες....shock.png

 

Κατι μου λεει οτι ο Μιραλας θα κουνησει μαντηλι ...rolleyes.gif

για τον Μιραλα μαλλον εχεις δικαιο!

οσο για τον Τζιμπουρ ο πιστολερο ειναι καλυτερος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον πανιωνιο ηταν μια χαρα απ οσο θυμαμαι, στην αεκ ειχε θεμα..και βασικα το τελευταιο "επεισοδιο" μαλλον δεν υπηρξε ποτε. Επισης, αλλος συλλογος ο ενας, αλλος ο αλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον πανιωνιο ηταν μια χαρα απ οσο θυμαμαι, στην αεκ ειχε θεμα..και βασικα το τελευταιο "επεισοδιο" μαλλον δεν υπηρξε ποτε. Επισης, αλλος συλλογος ο ενας, αλλος ο αλλος.

 

Κοίτα που σε λίγο θα τον βγάλεις και το καλύτερο παιδί. Στον Πανιώνιο έκανε τα χειρότερα και πάλι τσακωμένος έφυγε. Τα ίδια και στον Ατρόμητο. Το τελευταίο επεισόδιο το έκανε ο ίδιος για να φύγει ελεύθερος απο την ομάδα και να έρθει σε εσάς. Το είπε και ο μάνατζέρ του. Θα μου λείψει όμως γιατί εμένα μου άρεσε που ήταν θεότρελος και μέσα στο παιχνίδι. Αλλα κόβω το πουλί μου οτι θα κάνει τα ίδια και στον γαύρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα που σε λίγο θα τον βγάλεις και το καλύτερο παιδί. Στον Πανιώνιο έκανε τα χειρότερα και πάλι τσακωμένος έφυγε. Τα ίδια και στον Ατρόμητο. Το τελευταίο επεισόδιο το έκανε ο ίδιος για να φύγει ελεύθερος απο την ομάδα και να έρθει σε εσάς. Το είπε και ο μάνατζέρ του. Θα μου λείψει όμως γιατί εμένα μου άρεσε που ήταν θεότρελος και μέσα στο παιχνίδι. Αλλα κόβω το πουλί μου οτι θα κάνει τα ίδια και στον γαύρο.

 

Κοιτα το περιβαλον μπορει να σου αλλαξει το χαρακτηρα εως ενα βαθμο ...

Αλλα εχεις μεσα σου την τρελα ε δε σου φευγει με τπτ ....

Θα μεινεις τρελος για μια ζωη ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα το περιβαλον μπορει να σου αλλαξει το χαρακτηρα εως ενα βαθμο ...

Αλλα εχεις μεσα σου την τρελα ε δε σου φευγει με τπτ ....

Θα μεινεις τρελος για μια ζωη ..

 

Απο τις δηλώσεις του είδα οτι θέλει να παίξει C.L για να φανεί και να κάνει το βήμα παραπάνω. Άν του κόψει και μείνει ήρεμος και να δουλέψει θα κερδίσει και ο Ολυμπιακός και αυτός! Απλά εγω τον φοβάμαι στο οτι δεν θα έχει σίγουρα φανέλα βασικού και μπορεί να θολώσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τελευταιο επεισοδιο εγω ακουγα οτι ηταν τελειως φτιαχτο απο Χιμενεθ-Αδαμιδη(οπως ειπε κ ο ιδιος) γιατι δε μπορουσαν να ανανεωσουν και στους 3. Οποτε σου λεει ας το κανουμε ετσι, να μη φαμε και κραξιμο που αφηνουμε τον παιχτη να φυγει.

 

Στη τελικη και να μην ισχυει αυτο, ο,τι κι αν εκανε στην αεκ, εμενα με νοιαζει τι θα γινει εδω.. Για 6 μηνες υπεγραψε, αν κανει λαλακια φευγει το καλοκαιρι και δατς ολ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τελευταιο επεισοδιο εγω ακουγα οτι ηταν τελειως φτιαχτο απο Χιμενεθ-Αδαμιδη(οπως ειπε κ ο ιδιος) γιατι δε μπορουσαν να ανανεωσουν και στους 3. Οποτε σου λεει ας το κανουμε ετσι, να μη φαμε και κραξιμο που αφηνουμε τον παιχτη να φυγει.

 

Στη τελικη και να μην ισχυει αυτο, ο,τι κι αν εκανε στην αεκ, εμενα με νοιαζει τι θα γινει εδω.. Για 6 μηνες υπεγραψε, αν κανει λαλακια φευγει το καλοκαιρι και δατς ολ.

 

Και εγώ έτσι πίστευα οτι έγινε, αλλα βγήκε ο Λυπημένος και είπε τι έγινε πραγματικά. Εγώ σου λέω οτι 6 μήνες θα είναι αγγελούδι για να υπογράψει. Μετά να φοβάσαι!!!!

 

http://www.sportdog.gr/article/7958/paizotan-paihnidi-kai-me-exethese

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...