Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην κοροϊδεύεις, τον Μπαλάφα εννοώ :(

 

Βέβαια υπάρχει κι αυτός αλλά δεν πιστεύω να τον βάλει...

 

Κατά τ'άλλα, εγώ πιστεύω αν φάμε κάνα δυο, έχουμε κάτι αμυδρές ελπίδες, αν βάλουμε κιόλας (και φάμε μέχρι 2) θα θεωρώ τον ΠΑΟΚ φαβορί !

 

Δύσκολο το ματς κυπέλλου. Εσείς λογικά θα παίξετε αντιποδόσφαιρο με γιουρούσια και θα μας δυσκολέψετε πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κοροϊδεύεις, τον Μπαλάφα εννοώ :(

 

Απλά τον Μπαλάφα δεν τον έχω σε εκτίμηση.Προσωπική μου άποψη αυτή.Για αυτό η πρώτη μου ερώτηση ήταν για τον Βιτόλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολο το ματς κυπέλλου. Εσείς λογικά θα παίξετε αντιποδόσφαιρο με γιουρούσια και θα μας δυσκολέψετε πολύ.

 

Ναι αυτό θα κάνουμε και μακάρι να πιάσει γιατί αν το πάμε στα ίσια θα γράψει πολλά το κοντέρ...

 

 

Απλά τον Μπαλάφα δεν τον έχω σε εκτίμηση.Προσωπική μου άποψη αυτή.

 

Ούτε εγώ τον έχω, κανείς δεν τον έχει...

 

Βασικά παιδιά, άκυρα όλα, θα παίξουμε χωρίς κόσμο στον επαναληπτικό, άντε με το καλό στον ημιτελικό σας εύχομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτό θα κάνουμε και μακάρι να πιάσει γιατί αν το πάμε στα ίσια θα γράψει πολλά το κοντέρ...

 

Όχι μόνο αυτό, αλλά και γιατί είναι διπλά τα ματς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμ δε φταει κανεις αλλος, τα καμαρια σας φταινε...

 

χωρίς να θέλω να τους καλύψω καθόλου, ειλικρινά, τα καμάρια δεν θα κάνανε τίποτα αν δεν τους πετάγανε δακρυγόνα... Η δικαιολογία για τα δακρυγόνα ήταν ότι σπρωχνόντουσαν και έσπρωχναν όταν έμπαιναν στο γήπεδο.. Και μπήκαν όλοι, και οι 6000 από μια μικρή σιδερόπορτα.. Τι να πεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BTW, γουστάρουμε Αντελίνο στα κόκκινα...

 

Μια χαρά του πάνε τα ασπρόμαυρα και να τον αφήσετε ήσυχο, ΦΑΤΑΟΥΛΕΣ !!!

 

όσο για το κύπελλο, να παίξουν για την φανέλα, και ό,τι θέλει ας γίνει...

 

Πάει και το κύπελλο φέτος, πάμε δυνατά για το europa league !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς να θέλω να τους καλύψω καθόλου, ειλικρινά, τα καμάρια δεν θα κάνανε τίποτα αν δεν τους πετάγανε δακρυγόνα... Η δικαιολογία για τα δακρυγόνα ήταν ότι σπρωχνόντουσαν και έσπρωχναν όταν έμπαιναν στο γήπεδο.. Και μπήκαν όλοι, και οι 6000 από μια μικρή σιδερόπορτα.. Τι να πεις..

 

διαβασα οτι το θεμα ξεκινησε οταν αρκετοι προσαθησαν να μπουν χωρις εισιτηριο. ε κι αλλοι με τα ληγμενα δε θελουν πολυ να τα ριξουν. ενα παιδι παντως απο Βολο(ειμαι απο Πηλιο) ειπε οτι εγινε μπαχαλο..περα απ αυτα που διαβασα στα sites δηλαδη. Μου λεει παλι καλα που δεν εχω αυτοκινητο σταθμευμενο :-( Παντως να σου πω, η Τουμπα θα βοηθουσε πολυ αλλα και παλι δε μπορεις να σαι σιγουρος. Δεν ειδες σημερα τι πηγε να γινει? ενα τσαφ θελει το ματς να στραβωσει

 

http://www.youtube.com/watch?v=aBjGaMThobE&feature=player_embedded#!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβασα οτι το θεμα ξεκινησε οταν αρκετοι προσαθησαν να μπουν χωρις εισιτηριο. ε κι αλλοι με τα ληγμενα δε θελουν πολυ να τα ριξουν. ενα παιδι παντως απο Βολο(ειμαι απο Πηλιο) ειπε οτι εγινε μπαχαλο..περα απ αυτα που διαβασα στα sites δηλαδη. Μου λεει παλι καλα που δεν εχω αυτοκινητο σταθμευμενο :-( Παντως να σου πω, η Τουμπα θα βοηθουσε πολυ αλλα και παλι δε μπορεις να σαι σιγουρος. Δεν ειδες σημερα τι πηγε να γινει? ενα τσαφ θελει το ματς να στραβωσει

 

http://www.youtube.c...layer_embedded#!

 

το πιστεύω ακράδαντα αυτό με τα εισητήρια, στάνταρ το 1/4 δεν είχε εισητήριο... Και για το μπάχαλο το πιστεύω, εν ολίγοις καλά να πάθουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Μην προδικάζεται την αποφαση σχετικά με άδεια Τουμπα

2.Επειδη υπαρχει και ο επαναληπτικός μπορει να κάτσει ενα γκολ απο Σαλπι ας πούμε να ανοιχτουμε για να ισοφαρίσουμε και να πέσει και δεύτερο και τεζα η πρόκριση.Γενικότερα στον πρωτο αγωνα πας για διάφορα αποτελέσματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παλι θα υπαρξει αποφαση (αν υπαρξει) σιγουρα άδικη.

 

Μη ξεχνάμε πως ο παοκ τιμωρηθηκε με αδεια τουμπα λογω επεισοδίων ΕΞΩ απο αυτην αναμεσα στους οπαδους της και ο παο οχι.

Αντιθετα τιμωρηθηκε για τα ματια του κοσμου για τα τελευταια επεισοδια,δε θυμαμαι ακριβώς πια.

 

Γενικα και φετος οι τιμωρίες δεν ειναι ισάξιες...τι περίεργο.

 

Θεωρώ παντως πως επειδη παιζουμε κυπελλο με τον ολυμπιακο θα τιμωρηθούμε.Ξερω κλαψιάρικο ακούγεται,αλλα αυτό νομιζω πως θα γινει.

αν παλι οχι, μακαρι στα ματς να κερδισει ο καλυτερος και τα φωτα ναναι στραμμενα σε 22 παικτες κι οχι σε τριο διαιτητων/βοηθών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O ξοφλημένος Βελγος εχει 9 γκολακια,το Σερβικο κατσίκι 7 το Ισπανικο παλτό που οι προβλεψεις λενε πως θα φυγει νυχτα 6 γκολ και 5 ασιστ και ο νεος Οσκαρ 5.....Το σύνολο 27.Καλά είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...