Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή τις μέρες του τελικού στο μπασκετ έλειπα στα εξωτερικά, μπορεί κάποιος να μου πει πως έχει προκύψει αυτό με τις πίτσες?

Κάθε μέρα κάτι για πίτσες διαβάζω, τι έπαιξε?

 

Αν δεν είναι κάτι που δεν πιάνω, νομίζω εννοεί πίτσα πάλι πίτσα πάλι από ριμανια και βιλγαρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Με κάθε επιφύλαξη, καθώς η συνεδρίαση βρίσκεται σε εξέλιξη (άρα μπορεί να μην είναι πληροφορία αλλά εικασία, πάντως έχει ενδιαφέρον):

 

Αναστολή όλων των λειτουργιών της ΕΠΟ αναμένεται να ζητήσει ο Πιλάβιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάθε επιφύλαξη, καθώς η συνεδρίαση βρίσκεται σε εξέλιξη (άρα μπορεί να μην είναι πληροφορία αλλά εικασία, πάντως έχει ενδιαφέρον):

 

Αναστολή όλων των λειτουργιών της ΕΠΟ αναμένεται να ζητήσει ο Πιλάβιος.

 

 

Ο Πιλαβιος έπραξε σωστά!

Αν εμμείνει στην απόφασή του και δεν ειναι φωτοβολίδα ισα ισα για να ταράξει τα νερά ή για να κανει μια ηρωική έξοδο... Εγω είμαι μαζι του! Μπορει σαν οπαδός του Ολυμπιακού να εχω "συμφέρον" να δω την ομάδα μου στο Τσ.Λ. , αλλα η κατάσταση εχει παρά γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχα τπτ δεν αλλαζει ...

Μη το σκεφτεστε αδικως ..

 

Σ αυτη τη χωρα ποτε δε θ αλλαξουν καποια πραγματα ...

Μα ποτε ..

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ - Συμφωνία με Λοριάν για Γκαμεϊρό!

 

 

Μπορεί η Βαλένθια και η Παρί Σεν Ζερμέν να ήταν τα μεγάλα φαβορί για να αποκτήσουν τον 23χρονο στράικερ, ο οποίος έβγαλε... μάτια φέτος με τα 22 γκολ που σημείωσε, όμως η Νιούκαστλ τις πρόλαβε στη...γωνία. Με αστραπιαίες κινήσεις ήρθε σε αρχική συμφωνία με τη διοίκηση της Λοριάν, η οποία δεν θα μπορούσε να πει όχι στην προσφορά που ξεπέρασε τα 11 εκ ευρώ, 11,3 για την ακρίβεια.

 

 

Ρε , κανονι που πηρε η Νιουκαστλ .... !!!!!!!!!!!!!!!!

Το θεμα ειναι να δουμε αν θα ανταπεξελθει στις συνθηκες του Αγγλικου Πρωταθληματος ...

http://www.youtube.com/watch?v=68xcS1a9Lsk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναστολή της λειτουργίας της ΕΠΟ πρότεινε ο Πιλάβιος.

 

Βόμβα στα θεμέλια του ελληνικού ποδοσφαίρου βάζει η πρόταση του προέδρου της ΕΠΟ, Σοφοκλή Πιλάβιου για αναστολή της λειτουργίας της Ομοσπονδίας. Με αυτόν τον τρόπο επιχειρεί να φέρει τους επικεφαλής των συλλόγων προ των ευθυνών τους. Για ποδόσφαιρο των μπράβων, των στημένων αγώνων και των χουλιγκάνων έκανε λόγο ο κ. Πιλάβιος. Ο Γιάννης Ντάλλας μεταδίδει LIVE όλα όσα διαδραματίζονται στα γραφεία της ΕΠΟ....

 

http://www.kontra.gr/Soccer/Hellas/326540.html

 

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10770&subid=2&pubid=128675591

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγνωστος γρονθοκόπησε τον Μέσι σε εστιατόριο της Αργεντινής

 

Μπουένος Αϊρες, Αργεντινή

Επίθεση με γροθιές δέχθηκε ο Λιονέλ Μέσι σε μπαρ-εστιατόριο στο Ροζάριο. Ο Αργεντινός σούπερ σταρ και πολυτιμότερος παίκτης του τελικού του Champions League, σύμφωνα με τα ΜΜΕ της Αργεντινής, υπέγραφε αυτόγραφα και έβγαινε φωτογραφίες με θαυμαστές του όταν ένας άνδρας τον πλησίασε και τον γρονθοκόπησε στο πρόσωπο.

 

Μετά το αρχικό σοκ ο σταρ της Μπαρτσελόνα αγκάλιαζε τα παρευρισκόμενα παιδάκια που έκλαιγαν προκειμένου να τα καθησυχάσει.

 

Οι πληροφορίες αναφέρουν ότι ο δράστης είναι γνωστός οπαδός της ομάδας Ροζάριο Σεντράλ και πιθανότατα επιτέθηκε στον Μέσι επειδή δηλώνει φίλαθλος της Νιούελς Ολντ Μπόις.

 

http://sports.in.gr/football/international/article/?aid=1231111688

 

Υποκλίνομαι στο boldαρισμένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 μέρες διακοπές η ΕΠΟ. Μια χαρά ο μήνας προσφέρεται για μπανάκια. Ασε μας ρε πιλάβιε ξερόλα. Σε είδαμε και στον τελικό κυπέλλου με τα φοβερά μέτρα ασφαλείας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι πάντως να ανασταλεί η λειτουργία και να μην συμμετέχουν Ελληνικές ομάδες στις Ευρωπαϊκές Διοργανώσεις.

 

Έτσι θα μπορούμε και Τρίτες και Τετάρτες να βλέπουμε το τόπι που γουστάρουμε και υπερομάδες από την Γηραιά Ήπειρο. Αν μετέχουν οι Ελληνικές ομάδες σημαίνει πως αναγκαστικά μια Τρίτη/Τετάρτη θα βλέπουμε τον Ολυμπιακό :devil:. Δυστυχία.......

 

Και μην αρχίσουν οι γαύροι το QQ τώρα, έλα φέτος μπορείτε να πάτε σχολείο να μάθετε πως γράφεται σωστα ο ΕΒΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ και οι ΖΩΓΡΑΦΙΟΤΕΣ :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μην αρχίσουν οι γαύροι το QQ τώρα, έλα φέτος μπορείτε να πάτε σχολείο να μάθετε πως γράφεται σωστα ο ΕΒΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ και οι ΖΩΓΡΑΦΙΟΤΕΣ :lol:

 

Εσύ, πολύ Λαχανί διαβάζεις :lol:

 

Και BTW, αφιερωμένο:

 

http://www.youtube.com/watch?v=AtnzrEND1Fw&feature=related

 

Όσο και να χτυπιέσαι, γαύρο θα βλέπεις Τρίτη/Τετάρτη και φέτος. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ "αστείο" το βλέπω το παιχνίδι. Όλα γελάκια και κ.τ.λ. Ιδέα μου είναι;

 

Έπρεπε να είναι κανονικό το γκολ τους για να ανέβει λίγο ο ρυθμός.

 

Να μην ξεχάσω να αποθεώσω Αλέξανδρο Τζιόλη που είχα καιρό να τον δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...