Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μην χαλιεσαι ρε,γιατι εισαι ετσι?

κλασικο παραδειγμα βαζελου που ηταν σιγουρος για την νικη κ εφαγε τα μουτρα του κ απτην αλλη βρε γιγαντα τι ειπα κ εβγαλες αυτα τα συμπερασματα?

 

marin.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πιστευεις οτι υπηρχε σοβαρος Παναθηναικος που ηταν σιγουρος για τη νικη, η απλα επιβεβαιωνεις οσα σου ειπαν ? Δειξε μου 1 ποστ οποιουδηποτε μεσα σε αυτο το φορουμ που να στηριζει αυτο που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευεις οτι υπηρχε σοβαρος Παναθηναικος που ηταν σιγουρος για τη νικη, η απλα επιβεβαιωνεις οσα σου ειπαν ? Δειξε μου 1 ποστ οποιουδηποτε μεσα σε αυτο το φορουμ που να στηριζει αυτο που λες.

Αντε ντε....με προλαβες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

#8784 στο φορουμ της ομαδας σας.

ετσι για να λεμε...

Και τον θεωρεις σοβαρο που μπηκε μεσα εδω με μονο 2 σχολια και το ενα ηταν το συγκεκριμενο?

Κατ'αρχας ειδες ποσοι Παναθηναικοι δωσαμε συγχαρητηρια στον Ολυμπιακο ή αυτα τα προσπερνας?

Πες μου λιγο τωρα ποιος ειναι σοβαρος και ποιος οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ο παο πηγε στο f4 ως πρωταθλητης ευρωπης,εχει πολυ καλο συνολο κ εχει δειξει τοσα χρονια οτι με τον Ομπραντοβιτς λιγο να ιδρωσουν οι παικτες θα πατησουν καθε αντιπαλο...γιατι να μην ειναι το φαβορι για την κουπα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην χαλιεσαι ρε,γιατι εισαι ετσι?

κλασικο παραδειγμα βαζελου που ηταν σιγουρος για την νικη κ εφαγε τα μουτρα του κ απτην αλλη βρε γιγαντα τι ειπα κ εβγαλες αυτα τα συμπερασματα?

 

marin.gif

 

 

Έγραψε κάποιος με σύνολο 5 μηνύματα στο φόρουμ (3 στα αθλητικά) πως είναι σίγουρος για την νίκη, και η απάντηση σου στο σχόλιο μου

 

«Πως είναι τυχερός ο Ο.Σ.Φ.Π. που δεν θα έχει τον Παναθηναϊκό αντίπαλο αν περάσει»

 

ήταν

 

«k κλαμα το παιδι... κατσε να περασουμε,εσεις στο 1ο δεκαλεπτο πανηγυριζατε για την κουπα...».

 

Όταν μάλιστα στο πρώτο τέταρτο έχω γράψει

 

«Καλούτσικο πρώτο τέταρτο. Αν τους βγει σε νεύρα στους Ρώσους έχουμε πιθανότητες. Αν και κάποια στιγμή θα ισορροπήσει η ζυγαριά.»

 

«Καλούτσικο διότι περισσότερο δεν έπαιζαν αυτοί καλά. 3 πόντοι στο δεύτερο τέταρτο. Αυτό που έλεγα. Από το +14 στο +5.»

 

 

 

Αυτά από εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ο παο πηγε στο f4 ως πρωταθλητης ευρωπης,εχει πολυ καλο συνολο κ εχει δειξει τοσα χρονια οτι με τον Ομπραντοβιτς λιγο να ιδρωσουν οι παικτες θα πατησουν καθε αντιπαλο...γιατι να μην ειναι το φαβορι για την κουπα?

Γιατι ειχε να αντιμετωπισει την καλυτερη ομαδα της Ευρωλιγκας?

Γιατι φετος ειναι ενα κλικ κατω απο περυσι κατα τη διαρκεια της σεζον?

 

Ο φετινος ΠΑΟ δεν ειχε εικονα φαβορι αρα καθε λογικος ανθρωπος που βλεπει λιγο μπασκετ δεν προκειται να ελεγε "θα αποκλεισουμε την ΤΣΣΚΑ".

 

ΥΓ. Το ποστ που αναφερεσαι δεν ηταν πριν το παιχνιδι, αλλα κατα τη διαρκεια του παινχιδιου που η διαφορα στην εικονα των 2 ομαδων εδειχνε χαοτικη. Εκεινη τη στιγμη και ο πιο απαισιοδοξος Παναθηναικος θα μπορουσε να γραψει ενα τετοιο σχολιο.

Πριν το παιχνιδι, δεν νομιζω να υπηρχε Παναθηναικος που να πονταρε σε 100% προκριση κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγραψε κάποιος με σύνολο 5 μηνύματα στο φόρουμ (3 στα αθλητικά) πως είναι σίγουρος για την νίκη, και η απάντηση σου στο σχόλιο μου

 

«Πως είναι τυχερός ο Ο.Σ.Φ.Π. που δεν θα έχει τον Παναθηναϊκό αντίπαλο αν περάσει»

 

ήταν

 

«k κλαμα το παιδι... κατσε να περασουμε,εσεις στο 1ο δεκαλεπτο πανηγυριζατε για την κουπα...».

 

Όταν μάλιστα στο πρώτο τέταρτο έχω γράψει

 

«Καλούτσικο πρώτο τέταρτο. Αν τους βγει σε νεύρα στους Ρώσους έχουμε πιθανότητες. Αν και κάποια στιγμή θα ισορροπήσει η ζυγαριά.»

 

«Καλούτσικο διότι περισσότερο δεν έπαιζαν αυτοί καλά. 3 πόντοι στο δεύτερο τέταρτο. Αυτό που έλεγα. Από το +14 στο +5.»

 

 

 

Αυτά από εμένα.

+1

Καλα τα ειπες πες και μια καληνυχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγραψε κάποιος με σύνολο 5 μηνύματα στο φόρουμ (3 στα αθλητικά) πως είναι σίγουρος για την νίκη, και η απάντηση σου στο σχόλιο μου

 

[οfftopic]Δε ξέρω αν έγραψε χαζάδα αυτός που έγραψε (βασικά δεν ειδα καν αλλά στέκομαι μονο σε αυτο) αλλά το ότι κάποιος έχει μονο 5 μνματα δε σημαίνει πως είναι και καινούργιος στο φόρουμ ούτε πως δεν ειναι σεβαστή η άποψή του. Και εγώ απ το 2005 ειμαι γραμμένος στο φορουμ και απλά έχω αλλάξει λογαριασμό. Δεν αντιλαμβάνομαι αυτή τη νοοτροπία που έχουν μερικοί και κρίνουν τον συμφορουμιτης τους από το πόσο παλιός ειναι ή πόσα ποστ έχει.

Δε λέει κάτι το πόσα έχεις γράψει. Το θέμα είναι τι γράφεις. [/οfftopic]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[οfftopic]Δε ξέρω αν έγραψε χαζάδα αυτός που έγραψε (βασικά δεν ειδα καν αλλά στέκομαι μονο σε αυτο) αλλά το ότι κάποιος έχει μονο 5 μνματα δε σημαίνει πως είναι και καινούργιος στο φόρουμ ούτε πως δεν ειναι σεβαστή η άποψή του. Και εγώ απ το 2005 ειμαι γραμμένος στο φορουμ και απλά έχω αλλάξει λογαριασμό. Δεν αντιλαμβάνομαι αυτή τη νοοτροπία που έχουν μερικοί και κρίνουν τον συμφορουμιτης τους από το πόσο παλιός ειναι ή πόσα ποστ έχει.

Δε λέει κάτι το πόσα έχεις γράψει. Το θέμα είναι τι γράφεις. [/οfftopic]

 

Το θέμα είναι να μην κρίνεις/αντιμετωπίζεις κάποιον από τα λεγόμενα κάποιου άλλου. Και ναι, δεν μπορείς να κρίνεις ένα σύνολο από το ποιο νέο μέρος του συνόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Της εταίρας το καγκελο εγινε στο ματς της Φενερμπαχτσε με τη Γαλατασαραι ...

Οι οπαδοι της Φενερ δεν αντεξαν το οτι οι αντιπαλοι πανηγυρισαν τον τιτλο στην εδρα τους και μπηκαν να τα κανουν ...ρδελο !!!mrgreen.png

 

 

http://www.gazzetta....ogloy%C2%BB-vid

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...