Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο Μαρσελο προς το τελος της παρατασης εκανε μαγικη κουρσα. Εντωμεταξυ και τα 3 τακλιν που του γινανε παρακαλαγα να τον κλαδεψουν καλα (τον εχω αχτι απτα αντιστοιχα δικα του) αλλα ελιχθηκε σαν χελι ο ατιμος.

 

Βεβαια εβγαλε εγκληματικη πασα στον Χιγκουαιν και πουλησε φθηνα ολη αυτην την προσπαθεια.

 

Δε θα μας πει κανεις αυτα που σπαμαρατε για τη Μπαρτσελονα ρε? Αγωνιστικη πτωση, ηρθε η ωρα να φυγει ο ταδε, ο δεινα, ο παραδεινα που εχασε το πεναλτι..Τι μονο οταν κοιμουνται οι θεοι και μενει εξω η Μπαρτσελονα θα εχει τετοιο τρολλοπανηγυρακι?

 

Ο "ειμαι πιο Ρεαλ κι απτον Μουρινιο" οποτε βολευει, αλλιως ειμαι Μαντσεστερ που ειναι?

 

Εγώ θέλώ να δώ άρθρα για το "τέλος εποχής" της Ρεάλ Μαδρίτης του Μουρίνιο, όπως είδαμε χθές για την Μπαρτσελόνα. Γιατί ξέρετε έ; Περισσότερες πιθανότητες έχει να διαλυθεί η τωρινή Ρεάλ Μαδρίτης, παρά η Μπαρτσελόνα που του χρόνου με 2-3 σοβαρές προσθήκες θα γίνει ξανά το ακλόνητο φαβορί για όλα τα τρόπαια, όταν στην Μαδρίτη θα ψάξουν να δούν τι έφταιξε που ενώ είχαν ήδη Ρονάλντο-Κακά-Οζίλ-Μπενζεμά-Ντι Μαρία κλπ, κάποιοι μικροί Γερμανοί τους έκλεισαν στα καρέ τους και τους απέκλεισαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η Μπαρτσελόνα που του χρόνου με 2-3 σοβαρές προσθήκες θα γίνει ξανά το ακλόνητο φαβορί για όλα τα τρόπαια

 

Δηλαδή τώρα θέλεις να πεις ότι αν δεν κάνει μεταγραφές η Μπαρτσελόνα, του χρόνου δε θα είναι το ακλόνητο φαβορί; dry.gif Έγινε κάτι και οι παίχτες έχασαν σε ποιότητα και δεν το κατάλαβα; Ή μήπως απλά παίζουν ένα άθλημα που λέγεται ποδόσφαιρο και απ' ότι φαίνεται όσα χρόνια και αν ασχολούμαστε μαζί του, δε θα καταλάβουμε ποτέ ποια στο καλό είναι η ουσία του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν επέστρεφαν Βίγια και Αμπιντάλ (δε ξέρω αν θα ξαναπαίξει ο δεύτερος), μάλλον δε θα χρειαζόντουσαν πολλές μεταγραφές. Από την άλλη, πάντα χρειάζεται νέο αίμα και βεβαίως, υπάρχει το κλισέ "ο εχθρός του καλού είναι το καλύτερο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο λάθος έχει γίνει και το έχουν ονομάσει Europa League!!

 

 

Το αποψινό έπρεπε να είναι ΤΕΛΙΚΟΣ CHAMPIONS LEAGUE, το 1ο ημίχρονο κάνει τα τελευταία παιχνίδια του CL να μοιάζουν με ΣΟΥΠΕΣ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΩς μπορείτε και βλέπετε την άθλια ποιότητα του αντ1? χοχο ΟΣο για το ματσαρα στο san mames το 2ο ημιχρονο είναι το χειρότερο ματς που έχω δει στην ευρώπη έως τώρα

Γιατί δε βάζετε νοβα να βλέπετε HD?

Ευτυχώς εγώ έχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΩς μπορείτε και βλέπετε την άθλια ποιότητα του αντ1? χοχο ΟΣο για το ματσαρα στο san mames το 2ο ημιχρονο είναι το χειρότερο ματς που έχω δει στην ευρώπη έως τώρα

Γιατί δε βάζετε νοβα να βλέπετε HD?

Ευτυχώς εγώ έχω

 

Ειμαστε μ@λ@κες εμεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...