Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενω χαρηκα οσο τπτ που αποκλειστηκε ο συμπαθεστατος μουρινιο, λυπαμε που χασαμε ενα μεγαλειωδη τελικο ρεαλ - τσελσυ. Με τους δυο γκουρου του.. πουλμαν, θα βλεπαμε το καλυτερο παιχνιδι.. μηλων ολων των εποχων.. εντεκα απο την μια, εντεκα απο την αλλη και οποιος ακουμπησει την μπαλα εξω :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε το πα καλά μάλλον,εννοώ μετράει το αποτέλεσμα,άμυνα-επίθεση,όποιος βάλει τα περισσότερα και φάει τα λιγότερα,όχι το 80% κατοχή,39 σουτ στο τέρμα και 657 πάσες

Α οκ, παρεξήγησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω χαρηκα οσο τπτ που αποκλειστηκε ο συμπαθεστατος μουρινιο, λυπαμε που χασαμε ενα μεγαλειωδη τελικο ρεαλ - τσελσυ. Με τους δυο γκουρου του.. πουλμαν, θα βλεπαμε το καλυτερο παιχνιδι.. μηλων ολων των εποχων.. εντεκα απο την μια, εντεκα απο την αλλη και οποιος ακουμπησει την μπαλα εξω :mrgreen:

Στα ζαρια θα το παιζαν ρε. Φαρδος εναντιον φαρδους. Να μη ταλαιπωρειται ο Μουρινιο και ο καραφλας να επινοουν τακτικες πουλμαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά, γιατί χθες οι της Ρεάλ ήταν έξω βόλτα, ούτε μπήκαν μετά στο φόρουμ να τρολάρουν...

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!!!!!!

 

Στην καφετέρια που ήμουν κάτω έπεσαν σαν σίδερα στην δεύτερη απόκρουση... Χθες δεν ξέρω τι έγινε. Το είδα στο σπίτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως μη γενόμενο, να πούμε το φετινό. Και του χρόνου πάλι η Μπάρτσα με 4άρα στη Μάρκετιγνκ. Αυτό μόνο, τίποτα άλλο!!!!

 

Στην καφετέρια που ήμουν κάτω έπεσαν σαν σίδερα στην δεύτερη απόκρουση... Χθες δεν ξέρω τι έγινε. Το είδα στο σπίτι.

Ούτε μπήκες στο φόρουμ, ούτε διάβασες εφημερίδες σήμερα, πχ την Πράσινη, το Ντέρμπυ, κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι επιμένω ότι πέρασε πανάξια,με 10 παίχτες,χάνει 2-0 και το κάνει 2-2 σε εκτός έδρας αγώνα και με την Μπαρτσελόνα,όχι τον Αθηναικό,τι άλλο έπρεπε να κάνει;Να έχει κατοχή,περισσότερες πάσες και περισσότερα σουτ στο τέρμα;Είπαμε η άμυνα είναι μέρος του ποδοσφαίρου,και όποιος παίζει καλή άμυνα είναι το ίδιο άξιος με αυτόν που παίζει καλά επιθετικά,αυτό

 

Nαι γι'αυτο αξιζουν συγχαρητηρια αλλα ο κωλος τους ηταν μεγαλυτερος απο του Ρεχαγκελ και στα 2 ματς.Χαμενες κλασσικες ευκαιριες,χαμενο πεναλτι και δοκαρια απο τη Μπαρτσα και η Τσελσι με 5(μηπως λεω πολλα) σουτ on target τα 3 μπηκαν μεσα.Επισης ισως το λεω επειδη δεν ειναι ομαδα μου,αλλα αυτο που ειδα ηταν βιασμος ποδοσφαιρου απο τη μερια τους.Και η Ρεαλ επαιζε την Μπαρτσα αμυντικα αλλα εβγαινε εξυπνα στη κοντρα.Αυτοι λες και αρνιουνταν να περασουν τη σεντρα.Δεν τους κατηγορω,με τη Μπαρτσα επαιζαν και ειπα μαγκια τους που περασαν αλλα μονο δικαιο δεν το βλεπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε μπήκες στο φόρουμ, ούτε διάβασες εφημερίδες σήμερα, πχ την Πράσινη, το Ντέρμπυ, κλπ κλπ

 

Κάτι σε εμποδίζει να κατανοήσεις μάλλον τι "λέει" κάποιος άλλος. Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι σε εμποδίζει να κατανοήσεις μάλλον τι "λέει" κάποιος άλλος. Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς.

Η χαρά!!! :mrgreen:

 

Έγραψες.

Παραλίγο να μας μείνουν στα χέρια οι της Μπαρθελόνα όταν έπιασε το δεύτερο ο Κασίγιας. Δεν κατάλαβα την "κόψιμο" που είχαν.

Το ίδιο "κόψιμο" που είχαν οι οπαδοί της Ρεάλ όταν έχανε πέναλτι ο Μέσι, όταν έσπαγαν τα δοκάρια κλπ

 

Πες μου τώρα τί δεν κατάλαβες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το site της Uefa θα τα βρούμε;

 

Θα σε γελάσω. Κάνε και μια ερώτηση στα thread των Ρεάλ/Μπαρθελόνα. Μπορεί να είχε κλείσει κάποιος και να μην το θέλει τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια!!!ευτυχως που μας το ειπαν σημερα!!η ερτ εφερε το champions league στην ελλαδα!!!

με τα 10.000.000 που δινει μας προσφερει το champions league που ειναι δικαιωμα μας να το βλεπουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...