Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως το ματς διαιτητικά πιστεύω ήταν πολύ ΟΚ.

Δεν είδα να αδικείτε κάποιος.

Ειδικά στην κόκκινη που έφαγε ο Τερρι μου έκανε μεγάλη εντύπωση που δεν φάγανε 3 ώρες στα παράπονα.

Ξεκάθαρη κόκκινη ήταν και δεν το σκέφτηκε και πολύ.

Στο πέναλτι επίσης πιστεύω άνετα θα μπορούσε κάποιος να ξεγελαστεί.

 

chelseabarca.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μόνος που δεν φταίει απόψε είναι ο Μέσι. Αν και φέτος έχει χάσει 5-6 πέναλντι σε όλες τις διοργανώσεις. Θα έπρεπε να τα χτυπάει ο Σέσκ που τα χτυπούσε και στην Άρσεναλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Αργεντινος Γκαρφιλντ ολα ΟΚ?

ΝΙΑΟΥ ΡΕ, ΝΙΑΟΥ

 

τον μεσι εννοεις??

 

θυμαμαι μετα το ματς μας στο Μοναχο, που καποιοι ελεγαν γατακι τον Κριστιανο και κοροιδευαν. Και η συνεχεια? λαθος του Μεσι, γκολ η Τσελσι στο λονδινο. Γκολ ο Κριστιανο στο κλασικο, χαμενο πεναλντι ο Μεσι σημερα

 

B) :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω αυτον που σας φταινε μονο οι συμπαικτες που στην Αργεντινη δεν σηκωνει κεφαλι

Λεω αυτον που χωρις Τσαβι-Ινιεστα χανεται

Λεω αυτον που εχασε σημερα το πεναλτυ-προκριση

 

Ο Μεσσι ειναι μια τεραστια υπερπαικτουρα η οποια ομως πριν του παρουμε τσιμπου...και επειδη δενει τα κορδονια του οπως θελουν τα ΜΜΕ, πρεπει να αποδειξει οτι εχει δικαιωμα να συγκρινεται με Ντιεγκο, Πελε κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά στην κόκκινη που έφαγε ο Τερρι μου έκανε μεγάλη εντύπωση που δεν φάγανε 3 ώρες στα παράπονα.

 

Εγώ κατά κανόνα βλέπω οι ξένοι να μην παραπονιούνται. Τα καραγκιοζιλίκια αυτά μόνο στην Ελλάδα τα βλέπω ως κανόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τσεχ εκπληκτικός τερματοφύλακας, και είναι η ευκαιρία για τον Ρονάλντο αν πάει τελικό να πάρει τη χρυσή μπάλα φέτος, με ένα γκολ και μια πρόκριση αύριο, νομίζω θα τη πάρει.

Ο Μέσι δεν είχε την υποστήριξη που είχε άλλες χρονιές, μόνος του προσπάθησε σήμερα και ήταν ο καλύτερος της Μπαρτσελόνα σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λες βρε....

 

Τι λέω; Σύγκρινε αντιδράσεις: Στο δέκατο δευτερόλεπτο του βίντεο βγαίνει η κάρτα.

http://www.youtube.com/watch?v=B3UtkB7G7vM

Στο δευτερόλεπτο 40 βγαίνει η κάρτα:

http://www.youtube.com/watch?v=0Rsc-7TZ9T8

 

ΟΚ, απλώς δύο βίντεο είναι, αλλά εγώ αυτό βλέπω να είναι ο κανόνας σε κάθε περίπτωση. Μου είναι πολύ δύσκολο να βρω στο youtube πιο απλές καταστάσεις, γιατί κανείς δεν ανεβάζει τέτοια πράγματα.

 

By the way, εγώ δεν καταλαβαίνω τι τόσο τρομερό έκανε ο Τέρι. Ξέρω ότι δε θα βρω ενδεχομένως ούτε έναν υποστηρικτή σε αυτό, αλλά τολμώ να πω ότι η κόκκινη μου φαίνεται πολύ αυστηρή. Κατ' αρχάς, άμα δεν έκανε τόσο θέατρο ο Μπαρτσελόνιος, δε θα γινόταν τίποτα και κανείς δε θα είχε ασχοληθεί με αυτή τη φάση. Τώρα συζητάμε για το τρομερό λάθος του Τέρι, λες και είναι ο Ζιντάν του 2006. Και θα το πάω κι ακόμη παραπέρα: έχω την εντύπωση ότι μπορεί να μην προσπαθεί καν να τον χτυπήσει (σίγουρα δεν τα καταφέρνει). Δηλαδή άμα ήθελε να του ρίξει γονατιά, να τον "πονέσει", έτσι θα το έκανε;

 

Δεν ξέρω, μπορεί να λέω βλακείες, αλλά έχω μείνει άναυδος από τις αντίδραση που έχουν όλοι σε σχέση με αυτό που βλέπω. Έχω δει πολύ χειρότερα τα οποία ούτε κάρτες βγήκαν, ούτε συζητήθηκαν ποτέ, ούτε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...