Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εύκολα μάλλον η Μπαρθελόνα όπως πάει.

 

Μάλλον το είχε παίξει διπλό και πρόκριση της Μπαρθελόνα. Ή δεν ήθελε/άντεχε να είναι μέσα σε όσα θα ακολουθούσαν.

 

Τες πα. Μονόλογος ήταν, μονόλογος μένει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είχαμε πει... Μετά το πρώτο παιχνίδι. Ένα γκολ και τύχη ήθελε η Τσέλσι. Σήμερα είχε περισσότερα και από τα δύο.

 

Άσχημο παιχνίδι "στο μάτι". Πρέπει να έσπασε πολλές καρδιές πάντως. Ιδιαίτερα λόγο της διαφαινόμενης "τσόντας" μέχρι πριν λίγο το τέλος του 1ου ημιχρόνου.

 

Ένα τεράστιο μπράβο στην Τσέλσι.

 

Κρίμα που δεν θα δούμε Ρεαλ-Μπαρθελόνα στον τελικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βασικό είναι ότι αποκλείστηκε η Μπάρτσα... τώρα με απασχολεί μόνο τι πίτσες θα φάω στον τελικό :mrgreen:

χαχαχαχ

Μίσος ε?

Ούτε κρύο ούτε ζέστη για μένα. (Παραδοσιακά Μίλγουολ ειμαι:-P:-P)

 

Είναι ομως ομαδάρα οι άτιμοι εκει...Άτυχοι σήμερα νομίζω, ικανότατη άμυνα η Τσέλσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαααχα, κλαίω! Αν νόμιζα ότι δεν έχεις απάντηση θα έλεγα "γ@ματον τον μ@λακα" και θα έπαιζα angry birds στο fb". :mrgreen: Μιλάμε, πάντως, ότι έχεις τρομερό μπέρδεμα. Τετάρτη βράδυ θέλω να μπεις να εκφράσεις τα συναισθήματά σου ελεύθερα! :-D

 

Εντάξει, μετά από αυτό τι περιμένεις να σχολιάσω;! Έχω πέσει στο πάτωμα, έχω λιώσει στα γέλια και κοιτάω με ανοιχτό το στόμα και τα μάτια διάπλατα την οθόνη, χωρίς να μπορώ να πιστέψω αυτό που έγινε!

 

Πραγματικά, άμα το έβλεπες σε ταινία θα έλεγες "τι βλακείες, δε γίνονται αυτά"!

 

Α, δε νομίζω πως χρειάζεται να αναφέρω πως το ένστικτο του "υποστηρίζω τον αδύναμο" υπερίσχυσε πανηγυρικά, σε βαθμό που εδώ και 70-80 (?) λεπτά δεν έχω ηρεμήσει καθόλου από το άγχος και την αγωνία! Τρέλα!

 

Φανταστικό παιχνίδι. Εμένα πραγματικά αυτά μου αρέσουν. Προτιμώ να βλέπω χίλιες φορές κάτι τέτοιο, παρά μια Μπαρτσελόνα να κάνει πλάκα σε μια αδύναμη άμυνα ή σε μια ομάδα που δεν έχει την εξυπνάδα να παίξει όσο πιο γερή άμυνα μπορεί.

 

Άντε Μπάγερν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...