Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι αλλα λεει οπαδοι του ατρομητου που σε λιγες μερες πανε τελικο κυπελλου

δεν λεω μακαρι να βλεπουμε παντα τετοια...

 

 

Σιγα μην μας χειροκροτησουν οταν σηκωνουμε την κουπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

φετος ειμασταν τραγικοι, ισχυει. Αδιαφορια απο την διοικηση, ειδικα στις γιορτες για καμια μεταγραφη, ο προπονητης κουραστηκε και δεν βοηθησε, γιναν και κατι κουλα αποτελεσματα στο τελος και πεσαμε.

 

Σε μια υγιη χωρα και ενα υγιες πρωταθλημα θα ελεγα οτι μια ομαδα σαν την δικη μου που δεν χρωσταει εχει θεση μονο στην πρωτη εθνικη.

 

Στο Ελληνικο πρωταθλημα που 7 ομαδες δεν περνουν πιστοποιητικο, και χρωστανε εκατομμυρια, αλλα παρ ολα αυτα παιζουν κανονικοτατα και θεωρουνται και εκπληξεις, τοτε τι να πω, ελπιζω μονο να γυρισουμε..

 

Και ο πρόεδρός σας ήταν απογοήτευση. Ειδηκά τον τελευταίο μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλος ο κόσμος φανατικά Μπαρθελόνα απόψε! Και αύριο Ρεάλ!

 

Όχι. δέκα χαρακτήρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λέει γιατί θέλει Μπαρτσα-Ρεαλ τελικό, ειδικά μετα το κλασσικο.

 

Α, OK.

 

Τότε όχι.

 

 

:P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, OK.

 

Τότε όχι.

 

 

:P

 

 

Γιατί ρε συ; Πότε θα το ξαναδούμε; Ποτέ δεν έχει τύχει τέτοιο παιχνίδι. Ακόμη και το Λίβερπουλ-Μάντσεστερ δεν έκατσε πριν μερικά χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ρε συ; Πότε θα το ξαναδούμε; Ποτέ δεν έχει τύχει τέτοιο παιχνίδι. Ακόμη και το Λίβερπουλ-Μάντσεστερ δεν έκατσε πριν μερικά χρόνια.

 

Δε με καίει. Με το ίδιο ενδιαφέρον θα δω Μπάγερν - Τσέλσι. Αν και λόγω Αμπράμοβιτς, μάλλον προτιμώ την Μπαρτσελόνα στον τελικό, αλλά γενικότερα θέλω Μπάγερν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε με καίει. Με το ίδιο ενδιαφέρον θα δω Μπάγερν - Τσέλσι. Αν και λόγω Αμπράμοβιτς, μάλλον προτιμώ την Μπαρτσελόνα στον τελικό, αλλά γενικότερα θέλω Μπάγερν.

Ειδικότερα τι θες; :mrgreen:

Ο fire ως κρυφοΡεάλ θέλει Μπάρτσα στον τελικό. Ποιός ο λόγος, θα μου πεις, να διακινδυνέψει μια ήττα από τη Μπάρτσα στον τελικό και γιατί να μη θέλει την πολύ πιο αδύναμη Τσέλσι; Κανένας, αν με ρωτάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι αντι-Μπάρτσα απλά και μόνο επειδή την υποστηρίζουν όλοι... για αυτό θέλω να αποκλειστεί και επίσης για να μην πάρει 2 χρονιές συνεχόμενα το ΤσουΛου. Κατά τα άλλα δεν μπορώ να υποστηρίξω καμία από τις ομάδες που είναι στους 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικότερα τι θες; :mrgreen:

 

Νομίζεις ότι δεν έχω απάντηση, ε; Κάνεις λάθος. Ειδικότερα θέλω να μην το πάρει η Ρεάλ! Μετά δε θέλω να το πάρει η Τσέλσι. Από την άλλη, για τον ίδιο λόγο που αναφέρει ο alexzzz, δε θέλω την Μπαρτσελόνα και εδώ είναι το πρόβλημά μου. Δε μου πάει καθόλου να υποστηρίζω το φαβορί (Τσέλσι-Μπαρτσελόνα). Χαλιέμαι. Οπότε σε εκείνον τον αγώνα πανηγύρισα το γκολ της Τσέλσι και ακόμη τα συναισθήματά μου δεν είναι ξεκάθαρα. Θα αποφασίσω βλέποντας τον αγώνα, πχ αν δω διαιτησία υπέρ της Μπαρτσελόνα όπως μια άλλη χρονιά, θα αγοράσω επιτόπου φανέλα της Τσέλσι και θα αρχίσω να βρίζω στα Καταλανικά!

 

Πάντως στον τελικό θα έχω σίγουρα ομάδα να υποστηρίξω (την Μπάγερν ή την αντίπαλο της Ρεάλ). Γι' αυτό άλλωστε όπως έγραψα, δε με καίει το ζευγάρι που θα βγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζεις ότι δεν έχω απάντηση, ε; Κάνεις λάθος. Ειδικότερα θέλω να μην το πάρει η Ρεάλ! Μετά δε θέλω να το πάρει η Τσέλσι. Από την άλλη, για τον ίδιο λόγο που αναφέρει ο alexzzz, δε θέλω την Μπαρτσελόνα και εδώ είναι το πρόβλημά μου. Δε μου πάει καθόλου να υποστηρίζω το φαβορί (Τσέλσι-Μπαρτσελόνα). Χαλιέμαι. Οπότε σε εκείνον τον αγώνα πανηγύρισα το γκολ της Τσέλσι και ακόμη τα συναισθήματά μου δεν είναι ξεκάθαρα. Θα αποφασίσω βλέποντας τον αγώνα, πχ αν δω διαιτησία υπέρ της Μπαρτσελόνα όπως μια άλλη χρονιά, θα αγοράσω επιτόπου φανέλα της Τσέλσι και θα αρχίσω να βρίζω στα Καταλανικά!

 

Πάντως στον τελικό θα έχω σίγουρα ομάδα να υποστηρίξω (την Μπάγερν ή την αντίπαλο της Ρεάλ). Γι' αυτό άλλωστε όπως έγραψα, δε με καίει το ζευγάρι που θα βγει.

Χαααχα, κλαίω! Αν νόμιζα ότι δεν έχεις απάντηση θα έλεγα "γ@ματον τον μ@λακα" και θα έπαιζα angry birds στο fb". :mrgreen: Μιλάμε, πάντως, ότι έχεις τρομερό μπέρδεμα. Τετάρτη βράδυ θέλω να μπεις να εκφράσεις τα συναισθήματά σου ελεύθερα! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε, πάντως, ότι έχεις τρομερό μπέρδεμα. Τετάρτη βράδυ θέλω να μπεις να εκφράσεις τα συναισθήματά σου ελεύθερα! :-D

 

Χαχα, μα δεν καταλαβαίνω τι μπορεί να είναι αυτό που σε μπέρδεψε. :-) Ελπίζω να θυμηθώ Τετάρτη βράδυ να γράψω. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...