Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από τη Ρεαλ εξαρτάται βασικά, αν καταφέρει να βάλει γκολ στη Μπάγερν, για να είναι συνεπής στο ραντεβού της.

 

 

To θεορω αδιανοητο να μην περασει η Ρεαλ την Μπαγερν,θελεις το εκτος εδρας γκολ

θελεις η καλη ψυχολογια μετα το Clasico,πιστευω οτι θα το καθαρισει το σκορ και θα παει τελικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φοβερό σκηνικό σήμερα στο Skoda Ξάνθη Arena... όλο το γήπεδο πανηγύριζε κάθε γκολ που έμπαινε, είτε της Skoda είτε του Εργοτέλη. Κάποια στιγμή όλο το γήπεδο φώναζε "Εργοτέλης" και όλοι παροτρύναμε τον Εργοτέλη να παίξει και να κερδίσει. Οι παίκτες της Skoda δεν στήθηκαν, ο διαιτητής δεν τσίμπησε και δίκαια νομίζω έπεσαν τελικά οι Κρητικοί. Μακράν η χειρότερη ομάδα που έχει περάσει φέτος από το Skoda Ξάνθη Arena.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερό σκηνικό σήμερα στο Skoda Ξάνθη Arena... όλο το γήπεδο πανηγύριζε κάθε γκολ που έμπαινε, είτε της Skoda είτε του Εργοτέλη. Κάποια στιγμή όλο το γήπεδο φώναζε "Εργοτέλης" και όλοι παροτρύναμε τον Εργοτέλη να παίξει και να κερδίσει. Οι παίκτες της Skoda δεν στήθηκαν, ο διαιτητής δεν τσίμπησε και δίκαια νομίζω έπεσαν τελικά οι Κρητικοί. Μακράν η χειρότερη ομάδα που έχει περάσει φέτος από το Skoda Ξάνθη Arena.

 

Απ' έξω γράφει όντως Skoda Ξάνθη Arena;

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φετος ειμασταν τραγικοι, ισχυει. Αδιαφορια απο την διοικηση, ειδικα στις γιορτες για καμια μεταγραφη, ο προπονητης κουραστηκε και δεν βοηθησε, γιναν και κατι κουλα αποτελεσματα στο τελος και πεσαμε.

 

Σε μια υγιη χωρα και ενα υγιες πρωταθλημα θα ελεγα οτι μια ομαδα σαν την δικη μου που δεν χρωσταει εχει θεση μονο στην πρωτη εθνικη.

 

Στο Ελληνικο πρωταθλημα που 7 ομαδες δεν περνουν πιστοποιητικο, και χρωστανε εκατομμυρια, αλλα παρ ολα αυτα παιζουν κανονικοτατα και θεωρουνται και εκπληξεις, τοτε τι να πω, ελπιζω μονο να γυρισουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μ' αρεσει που εβγαλαν μια διαφημιση σπορ φμ για το ποσο καθαρο ηταν το πρωταθλημα μας,

του στυλ "στημενα εε;;; ναααααααααα",

αφου ρε ταγαρια ειναι κουλος ο εργο κ δεν παιρνει το ματς που του δινει η ξανθη,

ουσα φιλικα προσκειμενη διαβασα στον εργο,

τι θελατε να βγει μετα; στα παπακια της η κερκυρα,

αραξε εκει στο 1-1 κ σου λεει αμα κανει καμια μαγκια ο εργο κ ισοφαρισει/προηγηθει,

πεταω κι εγω το δευτερο, να πως βγαινουν τα ματσακια,

για αυτο κ θελει μεγαλη προσοχη οταν υπαρχουν ταυτοχρονα ματσακια.... συγκοινωνουντα δοχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...