Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να έκλειναν σχολεία και να κλαίνε βουλευτές δεν νομίζω. Λίγο γκρίνια παραπάνω θα είχαμε.

 

Ε βάλε και εσυ κατι παραπάνω.

Και τις ανακοινωσούλες μας θα τις ειχαμε και τις εκπομπούλες μας θα τις ειχαμε και τα κατεβατά μας για τον Μαρινάκη εδώ στο ινσομνια θα τα είχαμε. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς. Και ήταν ανένδοτοι. Δεν του επέτρεψαν καν να αμφισβητήσει την απόφαση.

Πόσο μπουρδέλο είμαστε τελικά;

 

και μια πλαστογραφια αν δεν απατωμαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μια πλαστογραφια αν δεν απατωμαι...

 

Η πλαστογραφία υπήρχε στα δικαιολογητικά της αδειοδότησης.

Και για τέτοιου τύπου πλαστογραφία θα μπορούσαν να κατηγορήσουν την πλειοψηφία της "σούπερ" λίγκας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλαστογραφία υπήρχε στα δικαιολογητικά της αδειοδότησης.

Και για τέτοιου τύπου πλαστογραφία θα μπορούσαν να κατηγορήσουν την πλειοψηφία της "σούπερ" λίγκας.

 

αρα δεν ειναι πλαστογραφια??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα πει ρε παιδιά δεν μπορεί να γίνει πρωτάθλημα χωρίς Παναθηναϊκό, A.E.K.;

 

Κόβει ράβει μόνος του ο Μαριδάκης. Ότι του φανεί του Λολοστεφανή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα πει ρε παιδιά δεν μπορεί να γίνει πρωτάθλημα χωρίς Παναθηναϊκό, A.E.K.;

 

Κόβει ράβει μόνος του ο Μαριδάκης. Ότι του φανεί του Λολοστεφανή.

Έχει δίκιο.

Σε ενδεχόμενο υποβιβασμό τέτοιων ομάδων το πρωτάθλημα δε θα έχει κανένα απολύτως ενδιαφέρον. Αυτό θα έχει ως αποτέλεσμα να μην υπάρχει κόσμος στα ντέρμπι, να μην δίδονται χρήματα για τηλεοπτικά κτλ κτλ.

 

Καταστροφή για όλους θα ήταν αν έπεφτε ο ΠΑΟ ή η ΑΕΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταστροφή για την τσέπη του θα ήταν βασικά.

 

Κατά τ'άλλα ξέρω πολλούς που θα έκαναν μέχρι και συλλαλητήρια για να πέσει ο Ολυμπιακός, συνεπώς δεν μου καίγεται καρφί, ότι βρέξει ας κατεβάσει γι' αυτούς τους δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταστροφή για την τσέπη του θα ήταν βασικά.

 

Κατά τ'άλλα ξέρω πολλούς που θα έκαναν μέχρι και συλλαλητήρια για να πέσει ο Ολυμπιακός, συνεπώς δεν μου καίγεται καρφί, ότι βρέξει ας κατεβάσει γι' αυτούς τους δύο.

 

Εγκέφαλοι χωρίς μυαλό φίλε μου.

Ποδόσφαιρο χωρίς Ολυμπιακό, Παναθηναιό ή ΑΕΚ θα ήταν ανύπαρκτο.

Πρέπει να υπάρχει ανταγωνισμός αν θέλεις να κερδίζεις απ τον αθλητισμό αλλά και για να μπορέσεις να κάνεις μελλοντικά ένα βήμα στην Ευρώπη.

 

Το ποδόσφαιρο δεν είναι μπάσκετ που από τη μια μέρα στην άλλη μπορείς να πάρεις ένα καλό προπονητή και 3 παίχτες και να κάνεις ομάδα.

 

Ακόμα και στο μπάσκετ για να δημιουργήσει ο ΠΑΟ την αυτοκρατορία του πέρασαν 9 χρόνια φαγούρας. Με έναν ΠΑΟ που επένδυε συνέχεια στο μπάσκετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κανόνες είναι για να τηρούνται. Όχι για να αλλάζουν όποτε δεν βολεύει.

 

Ποδόσφαιρο με ομάδες που δεν μπορούν να κάνουν μεταγραφές και έπρεπε να είναι στην Β' είναι party για έναν. Να έχει να λέει μόνο "έριξα 5 μέσα έξω στον Παναθηναϊκό και την Α.Ε.Κ.".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω πως έχετε πάρει πολύ στα σοβαρά το ελληνικό ποδόσφαιρο. Και να ξέρατε μόνο την εντύπωση των Ευρωπαίων, για το ειδικό βάρος... της σούπερ μπάλας.

 

Οι ομάδες εδώ, είναι επιχειρήσεις. Όταν υποστήριζετε μια ομάδα, που η σημασία της λέξης, όσον αφορά την σούπερ μπάλα, έχει χάσει εδώ και μερικές δεκαετίες το πραγματικό της νόημα, στην ουσία, υποστήριζετε περισσότερο τον πρόεδρο (που σε τεράστιο ποσοστό, δεν έχει κλωτσήσει ποτέ του την στρογγυλή θεά, και που σχεδόν πάντα το πρωτάθλημα, καταλήγει στον πιο "μη καθαρό"), και πολύ λιγότερο την ομάδα.

 

Επομένως, σαφώς και ο πρόεδρος με την σειρά του, θα κοιτάξει πρώτα αυτό που θέλουν οι οπαδοί, δηλαδή... την τσέπη του. Εκτός αν υπάρχει κάποιος να υποστηρίξει πως περισσότερα εισιτήρια θα κόψει ο Ολυμπιακός κόντρα στους (οποιεσδήποτε 2 ομάδες), παρά στους αγώνες κόντρα σε ΑΕΚ και ΠΑΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γίνεται να πέσετε και οι τρεις?

και αφήστε το ενδιαφέρον σε εμάς ....

βεβαια έχουμε καλομάθει τώρα με τα διπλα στο οακα, δε μας χαλάει και να μείνετε. mrgreen.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...