Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aν ο Γιοβανοβιτς αποφασισει να βγαλει το ταγαρι τον Σολαρι και βαλει τον τρισκοφσκι θα απειλησει σοβαροτερα.

 

edit: Με το που το εγραψα ειπε ο ρεπορτερ της ΕΡΤ για την αλλαγη που ετοιμαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πω να ειχαν τσιμπησει το παιχνιδι τωρα στο τελευταιο δευτερολεπτο!!!

 

τα εχουν δωσει ολα τα παιδια! μακαρι να αντεξουν λιγο ακομα, αν βαλουν και το γκολ θα ναι τεραστια νικη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

 

BUFFON o χιώτης

 

εγω στο γκαλοπ που κανει το contra.gr τον εχω απο προχτες επιλεξει σαν εναν απο τους τερματοφυλακες της εθνικης στο euro!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε Αποελαραααααα ΠΑΝΑΞΙΑ προκριση, μπραβο στα αδερφια!

Στο Καναβατσο και οι Γαλλοι που χαζοχαιροντουσαν με την κληρωση, αντε γεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Also placed in the fourth position among the historical scorers after Raul (71), Van Nistelrooy (56) and Henry (50). With its 49 goals, Messi has overtaken Shevchenko (48) and Inzaghi (46).

 

http://translate.google.gr/translate?sl=es&tl=en&js=n&prev=_t&hl=el&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.marca.com%2F

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη νετ τον παιζουν για ακομα μια φορα.. Καθυστερηση ηχου? τι ειναι αυτο?

 

Εγώ απόρησα, που μετά το ματς, στις δηλώσεις του Χιώτη, ήταν όλα συγχρονισμένα τέλεια. Τόσο δύσκολο ήταν αυτός που έπαιρνε την συνέντευξη, να περιέγραφε και το ματς; :mrgreen:

 

 

Εγώ θέλω να κληρωθούν στους 8 καμία Μπάρτσα-Ρεάλ και η ΝΕΤ και το Μέγκα να δείχνει τον ΑΠΟΕΛ, να δώ τι θα λέτε μετά...

 

Σε αυτή την περίπτωση, δεν ξέρω τι θα λένε οι γνωστοί άγνωστοι, αλλά ένας εξ αυτών, θα θέλει να προηγηθεί η Ρεάλ με "αρκετά"-0 στο ημίχρονο, για να δει ωραίο θέαμα στο δεύτερο ημίχρονο. :eek:

 

Προσωπικά θεωρώ πολύ πιό ενδιαφέρον ένα ματς στους 8 με τον ΑΠΟΕΛ παρά με τη Μπάρτσα και τη Ρεαλ που τους βλέπουμε συνεχώς...

 

Ωραία λογική. Δεν ειρωνεύομαι καθόλου. Και τα λόγια αυτά σε τιμάνε. Εφόσον παρακολουθείς ποδόσφαιρο, θα ήθελα πολύ, να γράψεις ανάλυση για τον αυριανό αγώνα μεταξύ Σταντάρ Λιέγης και Αννόβερο. Μιας και τα υπόλοιπα ματς, έχουν ομάδες που τις βλέπουμε πιο συχνά! :mrgreen:

 

------------------------------

 

Συγχαρητήρια στον Α.Π.Ο.Ε.Λ. για την πρόκριση.

 

Θα ήθελα να φτάσουν στους 4 οι Νάπολι - Α.Π.Ο.Ε.Λ. και ΤΣΣΚΑ - Μπαρτσελόνα, ώστε σε περίπτωση που περάσει είτε η Νάπολι είτε ο Α.Π.Ο.Ε.Λ. , να έχουμε την χαρά είτε ως φίλαθλοι είτε ως Έλληνες, να απολαύσουμε τον τελικό απέναντι στην πρωταθλήτρια κόσμου :-) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...