Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε παιζει να κερδισει ο αποελ. Μακαρι δηλ αλλα δε το κοβω

 

Ετσι νομιζω και εγω,εξαλλου στοιχηματισα να κερδισει η Λυον σε live bet με 8.00 αποδοση!:shock:

 

Απλα ρωταω απο περιεργεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι νομιζω και εγω,εξαλλου στοιχηματισα να κερδισει η Λυον σε live bet με 8.00 αποδοση!:shock:

 

Απλα ρωταω απο περιεργεια.

 

Μενει εκτος.. Θελει 3-1 ή να μη φαει γκολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε παιζει να κερδισει ο αποελ. Μακαρι δηλ αλλα δε το κοβω

Aυτο πιστευει και η Λυον και παιζει γυρω-γυρω ολοι χωρις ουσια και τρωει κατι ωραιες αντεπιθεσουλες με 2-3 γρηγορες σωστες πασουλες απτο ΑΠΟΕΛ. Μια του κλεφτη, δυο του κλεφτη, εγω βλεπω να τρωει και 2ο τεμαχιο η Λυον αν παει ετσι το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον καλά έκανε η ΝΕΤ που δεν έδειξε το άλλο παιχνίδι. Ποιο ενδιαφέρον αυτό του ΑΠΟΕΛ.

Αυτο που το πας? Ρε τους αλητες στη ΝΕΤ που δε μας δειχνουν το παιχνιδι με τεραστιο ενδιαφερον της Μπαρτσελονα με τη Λεβερκουζεν (ηδη 2-0).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο πιστευει και η Λυον και παιζει γυρω-γυρω ολοι χωρις ουσια και τρωει κατι ωραιες αντεπιθεσουλες με 2-3 γρηγορες σωστες πασουλες απτο ΑΠΟΕΛ. Μια του κλεφτη, δυο του κλεφτη, εγω βλεπω να τρωει και 2ο τεμαχιο η Λυον αν παει ετσι το παιχνιδι.

 

 

βρε μακαρι να γινει ετσι, το γκολ σα τρελλη το χαρηκα. Απλα οι αλλοι λογικα θα δουν οτι πρεπει να παιξουν καλυτερα και με την ποιοτητα τους θα το παρουν, ηδη εχουν κανει τις φασουλες τους. Και τωρα βλεπεις τον αποελ να πιεζει και να τρεχει στην αντεπιθεση, δε θα χουν τις ιδιες δυναμεις στο 70'

 

 

(παρε και το +1 σου για το παραπνω ποστ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να εχει φτασει κοντα στην ισοφαριση η λυων αλλα αλλο τοσο κοντα εχει φτασει και ο αποελ στο 2-0. ωραιο παιχνιδακι, μακαρι να προχωρησουν στην επομενη φαση!! αλλα 45 λεπτα τους μεινανε, ας τα δωσουν ολα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω να κληρωθούν στους 8 καμία Μπάρτσα-Ρεάλ και η ΝΕΤ και το Μέγκα να δείχνει τον ΑΠΟΕΛ, να δώ τι θα λέτε μετά...

Προσωπικά θεωρώ πολύ πιό ενδιαφέρον ένα ματς στους 8 με τον ΑΠΟΕΛ παρά με τη Μπάρτσα και τη Ρεαλ που τους βλέπουμε συνεχώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μιας που το συνεχιζετε, 5-0 στο 58 το πολυ ενδιαφερον παιχνιδι της Μπαρτσελονα με τη Λεβερκουζεν που μας στερει η ΝΕΤ για χαρη της αμπαλοσυνης του ΑΠΟΕΛ...

 

ΑΝ εχει ελ κλασικο στους 8 και ΑΝ περασει το ΑΠΟΕΛ και ΑΝ παιζουν την ιδια μερα ΑΠΟΕΛ και ελ κλασικο και ΑΝ η ΝΕΤ δειξει ΑΠΟΕΛ το ξανασυζηταμε.

 

Προς το παρον ευτυχως η ΝΕΤ επελεξε τον σοβαρο αγωνα να δειξει και οχι το pro evolution soccer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...