Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλα ντε.

 

Από την στιγμή που βγαίνει η ομάδα του παίκτη που έφαγε ξύλο και λέει ήταν "ξένα" στοιχεία μόνο και μόνο για να μην τιμωρηθεί η έδρα και πάει ο βασικός αντίπαλος σε γήπεδο χωρίς κόσμο...

 

εγω εννοουσα την αγκωνια :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Α και για την μπηχτή για το ρόστερ του ΑΠΟΕΛ, να φανταστώ δε βλέπετε Ολυμπιακό όταν έχει τον Αβράμη μόνο στην ενδεκάδα;

Ε ωραια και? Τι με νοιαζει τι κανει ο Ολυμπιακος?

Εγω ξερω οτι πηρα διπλο μεσα στην Τοτεναμ με 7 παικτες Ελληνες και 0-0 μεσα στην Ουντινεζε με 7 Ελληνες παικτες επισης.

 

Επισης και τον Ολυμπιακο φυσικα και τον κριτικαρω γιατι εχει πηξει στους ξενους παικτες και απο Ελληνες ελαχιστα πραγματα 1-3 συνηθως. Αισχος! :mad:

Αλλά δεν φανταστηκα οτι για να κριτικαρω τους πολλους ξενους του ΑΠΟΕΛ(τι πολλους? ολοι σχεδον οι παικτες ξενοι ειναι) θα επρεπε να συνοδευεται αυτο και με κριτικη προς τους πολλους ξενους του Ολυμπιακου. :fear:

 

Θα ήθελα πολύ, κάποιος που υπερασπίζεται την επιλογή της ΝΕΤ, να κράξει την επιλογή του MEGA. :mrgreen:

Για αυτο κλαιω την μοιρα μου που η Μπαρτσελονα παιζει αυριο και οχι σημερα να την δειξει το MEGA. Οι ανθρωποι ξερουν τι κανουν. Πανε με την τηλεθεαση.

Οπαδοι της Μιλαν >>>>>>>>>>>>>>>>>> Οπαδοι της Ζενιτ ή Μπενφικα

Οπαδοι της Αρσεναλ >>>>>>>>>>>> Οπαδοι της Ζενιτ ή Μπενφικα

 

 

Κακη επιλογη βεβαια γιατι ο ενας αγωνας μαλλον ειναι αδιαφορος ενω ο αλλος προβλεπεται συναρπαστικοτατος. Αλλά αυτοι πανε με την δημοτικοτητα.

 

Βεβαια ο απλος φιλαθλος που θελει να δει μπαλα δεν ξερω τι θα ηθελε να δει. Εγω παντως θα ηθελα να δω την Αρσεναλ να παιζει με 4 επιθετικους. :-D Και αν και πιστευω οτι θα βαλει 3-4 γκολ(really) φοβαμαι οτι θα φαει τουλαχιστον ενα. Το μόνο που ελπιζω ειναι να το φαει στο τελος του αγωνα γιατι αν το φαει στην αρχη αντιο ματς. :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να γουστάρω Μπάρτσα, αλλά καταλαβαίνω το λόγο που επέλεξαν στη ΝΕΤ το ματς του ΑΠΟΕΛ, θεωρώ ότι απευθύνεται σε μεγαλύτερη μερίδα Ελλήνων ποδοσφαιρόφιλων, ενώ δεν παύει να είναι ανοιχτή και η πρόκριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι άλλο λόγο μπορεί να είχε η ΝΕΤ εκτός απ'το οικονομικό ρε σεις ;;; αν έβρισε περισσότερα λεφτά για να δείξει τις 3 χάριτες την ώρα του τσ λ, 3 χάριτες θα έδειχνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...