Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο που σε μια σειρα επιχειρηματων δεν εχετε τι να πειτε και απαντατε "αστο δε το σωζεις" ειναι η σοβαροτητα που επικαλουσασταν παραπανω, νουθετωντας και τους υπολοιπους να ακολουθησουν εσας; Ας γελασω.

Η μηπως ειναι κανα κολπο να αυτοικανοποιηστε οτι απαντησατε;

 

Ας μην ξεχναμε πως στην Ελλαδα οτι δηλωσεις εισαι. Καποιοι δηλωνουν τραγουδιστες, πχ Μπεζαντακου, αλλοι δηλωνουν σοβαροι και παει λεγοντας!

 

Υγ. Ουτε στην νεα android version δουλευει το ignore...Δεν γλυτωνω τα tons of trolling τελικα

 

Για σου ρε midi αντικειμενικέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για σου ρε midi αντικειμενικέ.

Aλλη μια απαντηση στα πλαισια του "αστο δε το σωζεις".

Ασχετα που δεν εχω πει ποτε οτι ειμαι αντικειμενικος.

Αντιθετως εσενα σε βλεπω συχνα πυκνα να μιλας για την αντικειμενικοτητα των συνομιλητων σου. Γιατι ετσι?

 

"Κράζω" αυτούς που θεωρούν τους εαυτούς τους αντικειμενικούς.

 

Εδω εσυ θεωρεις οτι εγραφες σοβαρα πραγματα και σε αναγκασαν να ριξεις το επιπεδο σου οι αλλοι. Το τι θεωρουν οι αλλοι για τους εαυτους τους σε μαρανε και αρχισες την κοινωνικη κριτικη στα υπολοιπα μελη; Ας γελασω χ 2

 

Κοιτα να δεις που μας βγηκες και ναρκισιστης...

 

ΥΓ. Μην κανεις ριπορτ δεν ειναι βρισια το απο πανω, ουτε εχει σχεση με ναρκωτικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω εσυ θεωρεις οτι εγραφες σοβαρα πραγματα και σε αναγκασαν να ριξεις το επιπεδο σου οι αλλοι. Το τι θεωρουν οι αλλοι για τους εαυτους τους σε μαρανε και αρχισες την κοινωνικη κριτικη στα υπολοιπα μελη; Ας γελασω χ 2

 

Κοιτα να δεις που μας βγηκες και ναρκισιστης...

 

ΥΓ. Μην κανεις ριπορτ δεν ειναι βρισια το απο πανω, ουτε εχει σχεση με ναρκωτικα...

 

Για μπάλα μιλάμε φίλε μου, τι είναι αυτά που λες?

 

Δεν θα το συνεχίσω γιατί μια κουβέντα με εσένα δεν οδηγεί πουθενά. Μια απλή παρατήρηση να κάνω μόνο, αυτά που γράφεις-απαντάς στους άλλους τα διαβάζεις μια δεύτερη φορά? Έχεις αντίληψη του τι γράφεις? Μιλάω πάντα για ποδόσφαιρο ε, για να μην παρεξηγούμαστε. :-D

 

Κατά τα άλλα καλή σας επιτυχία σήμερα. :)

16k0u1s.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μπάλα μιλάμε φίλε μου, τι είναι αυτά που λες?

 

 

Δεν θα το συνεχίσω γιατί μια κουβέντα με εσένα δεν οδηγεί πουθενά. Μια απλή παρατήρηση να κάνω μόνο, αυτά που γράφεις-απαντάς στους άλλους τα διαβάζεις μια δεύτερη φορά? Έχεις αντίληψη του τι γράφεις?

Το ξερω οτι μιλας για μπαλα και πανω στο ιδιο επιπεδο σου απαντω. Τι σε παραξενευει?

 

ΥΓ. Αλλη μια απαντηση στα πλαισια του "Αστο δε το σωζεις".

Συνεχιζε να γραφεις πραγματα που δεν κολανε στα ποστ στα οποια απαντας :mrgreen:

 

ΥΓ2. Μην μιλας για το που οδηγει η συζητηση μαζι μου ειδικα οταν εχεις φτασει στο επιπεδο να τρολαρεις μεχρι και τους γαυρους στο τοπικ σας, με αποτελεμσα να σου απαντουν αναλογως. Εκτος αν και αυτοι σου ριξανε το επιπεδο.

 

ΥΓ3. Καποτε εγραφες και ξαναεγραφες οτι ασχολεισαι μονο με ΟΣΦΠ και γραφεις μονο σε εκεινο το τοπικ και οχι σε αλλων ομαδων κλπ... Πλεον που εχεις κατακλυσει ολα τα τοπικ του section φανταζομαι ειναι απορροια του οτι σου ριξαμε το επιπεδο σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κατά τα άλλα καλή σας επιτυχία σήμερα. :)

16k0u1s.jpg

 

Είσαι μικρός ακόμη. Έχεις πολλά να μάθεις για την τέχνη αυτή. Πάρα πολλά...

 

 

Ααααα. Καλή επιτυχία για αύριο.

 

YRkgl.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ3. Καποτε εγραφες και ξαναεγραφες οτι ασχολεισαι μονο με ΟΣΦΠ και γραφεις μονο σε εκεινο το τοπικ και οχι σε αλλων ομαδων κλπ... Πλεον που εχεις κατακλυσει ολα τα τοπικ του section φανταζομαι ειναι απορροια του οτι σου ριξαμε το επιπεδο σου...

 

Είπα να μην το συνεχίσω αλλά οι ανακρίβειες και τα ψέματα δεν μου αρέσουν.

Επιβεβαίωσε το παραπάνω που έγραψες με quote, η σβήστο σε παρακαλώ.

 

 

 

Είσαι μικρός ακόμη. Έχεις πολλά να μάθεις για την τέχνη αυτή. Πάρα πολλά...

 

 

Ααααα. Καλή επιτυχία για αύριο.

 

YRkgl.jpg

 

Το χοντραίνεις το πράγμα. :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Εβαλα να δω το super bowl σήμερα μπας και καταλαβω πως παίζεται το αμερικάνικο ποδόσφαιρο.Βλέπω μία ώρα και δεν έχω κατλάβει το χριστό μου.Το μόνο που έχω καταλάβει είναι ότι έχει 2 ημίχρονα me δύο 15άλεπτες περιόδους το καθένα και το ρολόι σταματάει όταν δεν παίζουν.

Ξέρει κανένας τι σκατά προσπαθούν να κάνουν;Πολύ ακαταλαβίστικο παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...