Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τραυματίστηκε γιατί αν χρειαστεί, δεν θα μπορούσε το παιδί να έχει την ίδια απόδοση με πέρσι.

Θα λέγανε όλοι οι κακοπροαίρετοι πως υπάρχει δόλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Τραυματίστηκε" γιατί κύκλοι του Ο.Σ.Φ.Π. άρχισαν να λένε από προχθές πως τους έχει αδικήσει και έβγαζαν μία δυσαρέσκιά. Φοβούμενος τον Μαριδάκη ο Τρύφων και την πιθανότητα να του κάνει αυτά που έκανε στον Βασάρα, "τραυματίστηκε". Και καλά έκανε, που να παίζει με την ζωή του ο άνθρωπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιοι ανακαλυψαν την Αμερικη

Πρωτη φορα βριζονται στα αποδυτηρια ειναι γεγονος

Εγω προχτες ακουσε κι εναν που ειπε μαλακα στο δρομο και σοκαριστηκα

Καθε φορα που παραβιαζεις ΣΤΟΠ σε γραφουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι αρχισατε να απαντατε σε περσινα γεγονοτα με βιντεο του προηγουμενου αιωνα? Αδιορθωτοι... :mrgreen: Και πανω απ'ολα, ικανοι για επιχειρηματολογια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ απο τα τρια βιντεο το ενα ειδες μονο?

Εχω δει και τα τρια απο 4-5 φορες το καθενα (και να θελω δεν μπορω να το αποφυγω αφου ποσταρονται καθε 2η εβδομαδα εδω). Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι τι ακριβως προσπαθειτε να πειτε και ποια θεση προσπαθειτε να στηριξετε οσοι ποσταρετε βιντεο που εχουν μεγαλυτερη ηλικια απο πολλους εδω μεσα, ισως και απο αυτους που τα ποσταρουν σε καποιες περιπτωσεις.

 

Μπορεις να μας πεις το ποιντ σου στο τελευταιο βιντεο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει και τα τρια απο 4-5 φορες το καθενα (και να θελω δεν μπορω να το αποφυγω αφου ποσταρονται καθε 2η εβδομαδα εδω). Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι τι ακριβως προσπαθειτε να πειτε και ποια θεση προσπαθειτε να στηριξετε οσοι ποσταρετε βιντεο που εχουν μεγαλυτερη ηλικια απο πολλους εδω μεσα, ισως και απο αυτους που τα ποσταρουν σε καποιες περιπτωσεις.

 

Μπορεις να μας πεις το ποιντ σου στο τελευταιο βιντεο?

 

 

Τι σχεση εχει η ηλικια με το βιντεο?

Δηλαδη αμα σου πω οτι ειμαι 37αρης παει να πει οτι εχω αποψη?

 

Και τι σε πειραζει εσενα αμα ποσταρονται καθε εβδομαδα απο 4-5 φορες αφου απο τι καταλαβαινω

σε κουραζουν τοτε γιατι μπανεις στον κοπο να ποσταρεις?

 

το τελευταιο βιντεο ειναι απαντηση του προτελευταιου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχεση εχει η ηλικια με το βιντεο?

Δηλαδη αμα σου πω οτι ειμαι 37αρης παει να πει οτι εχω αποψη?

Που ειδες να λεω τετοιο πραγμα? Αυτο περι ηλικιας το ειπα για να δωσω εμφαση στο ΠΟΣΟ ΑΡΧΑΙΑ βιντεο μας ποσταρετε, για να νομιζετε οτι εχετε καποιο ποιντ.

 

Και τι σε πειραζει εσενα αμα ποσταρονται καθε εβδομαδα απο 4-5 φορες αφου απο τι καταλαβαινω

σε κουραζουν τοτε γιατι μπανεις στον κοπο να ποσταρεις?

Vol. II: Που ειδες να λεω τετοιο πραγμα (οτι με πειραζει να ποσταρονται) ?

 

το τελευταιο βιντεο ειναι απαντηση του προτελευταιου..

Και ξαναρωταω 2η συνεχομενη φορα, ποιο ειναι το ποιντ σου οταν για ενα περσινο σκηνικο απαντας με σκηνικο μιας 20ετιας πισω.

Μπορεις να το πεις με απλα και κατανοητα λογια? Και σου υποσχομαι οτι δε θα σου απαντησω για τον παππου μου στον πολεμο, αν με φερεις σε δυσκολη θεση...

 

ΥΓ. Εισαι κι εσυ απο αυτους που ξεσηκωναν τους τοπους για αδικημενο γαυρο απτη διαιτησια μετα την Ξανθη και που εξαφανιστηκε για κανα 7ημερο μετα την διαιτησια Κακου. Για να μη ξεχνιομαστε, γιατι μερικοι νομιζετε οτι με το να μη logarete για 7 μερες γλυτωνετε την κωλοτουμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάτι που ο μέσος γαύρος αδυνατεί να καταλάβει.

Ας το πούμε για μια ακόμη φορά.....

 

Εμείς φωνάζουμε ρε, α υ τ ό τ ο γ ί δ ι ε ί ν α ι ν τ ρ ο π ή γ ι α ε μ ά ς

Το είπα αργά και κατανοητά?

 

Εσείς απ'την άλλη, "κόκκαλη κόκκαλη σε παρακαλώ..." Ε, παρακαλάτε τον.

Και τώρα έχετε και καινούριο ήρωα. Τον μόνο Έλληνα με iq στην κατηγορία γαπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που ειδες να λεω τετοιο πραγμα? Αυτο περι ηλικιας το ειπα για να δωσω εμφαση στο ΠΟΣΟ ΑΡΧΑΙΑ βιντεο μας ποσταρετε, για να νομιζετε οτι εχετε καποιο ποιντ.

 

Και τι εγινε που για εσενα ειναι αρχαια?

και το πρωτο ευρωπαικο στο μπασκετ αρχαιο ειναι αλλα το πανηγυρίζεις ακομα.

 

Vol. II: Που ειδες να λεω τετοιο πραγμα (οτι με πειραζει να ποσταρονται) ?

 

Οταν λες οτι δεν μπορω να τα αποφυγω τι εννοεις?

Και σου απαντω οτι μπορεις να τα απφυγες και να μην ποσταρεις!

 

Και ξαναρωταω 2η συνεχομενη φορα, ποιο ειναι το ποιντ σου οταν για ενα περσινο σκηνικο απαντας με σκηνικο μιας 20ετιας πισω.

Μπορεις να το πεις με απλα και κατανοητα λογια? Και σου υποσχομαι οτι δε θα σου απαντησω για τον παππου μου στον πολεμο, αν με φερεις σε δυσκολη θεση...

 

Και τι εγινε που ειναι 20ετιας?Τα σκατα αλλαζουν χρωμα?

Αν δεν σου αρεσει το συγκεκριμενο μην το λαβεις υποψιν δες το πρωτο που ποσταρα που ειναι ποιο προσφατο μπας και σε καλυψει σε αυτο που ψαχνεις..και ασε το τελευταιο μου για αλλους που θα το λαβουν υποψιν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...