Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα σου απαντήσω εγώ

1ον:Το πρόβλημα της διαιτησίας είναι γενικό,έχουμε κακούς διαιτητές.

2ον:Αυτά τα έκαναν όλοι κ ο Ολυμπιακός στοχοποιείται μόνο και μόνο επειδή έχει πήξει στα πρωταθλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χωρίς το παραμικρό είδος ειρωνίας ή ενόχλησης, θα ήθελα να ακούσω από τους Ολυμπιακούς του φόρουμ πως νιώθουν βλέποντας το video...

Nαι θα παρεις απαντηση for sure...Θα σου πουν οτι τα κανε και ο ΠΑΟ.

 

Στο βιντεο αυτο ενας τιτλος ταιριαιζει: Η Πειραιωτικη Μαγκια.

 

Μετα απο τετοια βιντεο καταλαβαινεις γιατι μερικοι βγαζουν σπυρακια στο 50-50 και τα βαζουνε με Κωνσταντινεες κλπ με το που θα εντοπισουν μισο κοντρα-σφυριγμα:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου απαντήσω εγώ

1ον:Το πρόβλημα της διαιτησίας είναι γενικό,έχουμε κακούς διαιτητές.

2ον:Αυτά τα έκαναν όλοι κ ο Ολυμπιακός στοχοποιείται μόνο και μόνο επειδή έχει πήξει στα πρωταθλήματα.

 

1ον, ισχύει

2ον, πιστεύω ότι ο ολυμπιακός έχει 85% προς 15% τα υπέρ προς τα εναντίον σφυρίγματα. Οι άλλοι ποικίλουμε από 60-40 σε 40-60... Με διαφορετικές αναλογίες, ίσως και να μην είχε πήξει στα πρωταθλήματα.... Υπογράμμισα το ίσως, γιατί δεν θέλω να αμφισβητήσω ότι αρκετά απ'τα πρωταθλήματα τα πήρε έχοντας καλύτερη ομάδα

 

Είμαι λάθος;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαμια 70ρια και βαλε νεκροι. Κατα τη γνωμη μου δεν ειμαστε και πολυ μακρια απο τετοια σκηνικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oταν πριν λιγο καιρο προσπαθουσα να εξηγησω σε καποιον οτι οι γραφικοτητες παραγοντων ειναι επικινδυνες γιατι οδηγουν σε απιστευτη βια, καποιου του φαινοταν τρελο ο κυρΣαββας να μπορει να οδηγησει σε επεισοδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oταν πριν λιγο καιρο προσπαθουσα να εξηγησω σε καποιον οτι οι γραφικοτητες παραγοντων ειναι επικινδυνες γιατι οδηγουν σε απιστευτη βια, καποιου του φαινοταν τρελο ο κυρΣαββας να μπορει να οδηγησει σε επεισοδια...

 

Ω θεέ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι, να βλεπω επιφωνηματα και ελλειψη αντεπιχειρηματων :devil:

Δεν πειραζει, θα ωριμασετε καποτε και θα φτασετε στην ηλικια που το να παραδεχτεις οτι ο αλλος εχει δικιο δεν σε μειωνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω άνθρωπε μου.

Τόσοι νεκροί και κάθεσαι και μου συγκρίνεις το τι γίνεται εκεί με τις γραφικότητες του κυρ Σάββα, τι να σου πω.

Συνέχισε έτσι, δίκιο έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιοι ανακαλυψαν την Αμερικη

Πρωτη φορα βριζονται στα αποδυτηρια ειναι γεγονος

Εγω προχτες ακουσε κι εναν που ειπε μαλακα στο δρομο και σοκαριστηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λέτε ρε?

ποτε έχετε δει να γίνεται αυτό εκτος έδρας?το βλέπετε και συχνά... ας μην ήταν η ομάδα του δημοσιου και ας ήταν σε κάνα άλλο γήπεδο .... και όχι στου πανοπουλου το σπίτι....και θα σου έλεγα φάπες..

καλομάθατε τόσα χρονια, τώρα σας κακοφαίνεται είναι τόσο προφανές πλέον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...