Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμα βγεί Eurocup είμαι ευχαριστημένος.

Αν βγεί 3ος ή 4ος ή 5ος μπορεί να βγεί στο eurocup ,έστω στα προκριματικά?

Εψαξα στο google αλλα δε το βρήκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eυχαριστες εκπληξεις μεχρι στιγμης ο Κολοσσος και ο ΑΓΟΡ.

 

Αλλα η συμμετοχη στην ευρωλιγκα για αυτες τις ομαδες οπως και για τις υπολοιπες ελληνικες πλην των 2, ειναι ονειρο απατηλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστες εκπληξεις μεχρι στιγμης ο Κολοσσος και ο ΑΓΟΡ.

 

Αλλα η συμμετοχη στην ευρωλιγκα για αυτες τις ομαδες οπως και για τις υπολοιπες ελληνικες πλην των 2, ειναι ονειρο απατηλο.

 

Απο του χρόνου αν σταματησουν να χώνουν και οι 2 οικογενειες θα ειναι ανεφικτο για ολες τις Ελληνικές ομαδες, αν και με τα χρέη των υπολοιπων ομαδων θα ερθουν πολύ μαυρα χρονια. Παμε για ερασιτεχνικό πρωταθλημα που ονειρευεται ο Βασιλακοπουλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΟΚ προκαλούν οι δηλώσεις του Νίκου Βασιλείου στον Ελεύθερο Τύπο, με τον αρχηγό του Θρασύβουλου να καταγγέλλει ανθρώπους του Ολυμπιακού για επίθεση, την ώρα που αυτός πήγαινε στα αποδυτήρια για να ζητήσει συγγνώμη από τον Μάρκο Πάντελιτς.

 

"Όταν αντικαταστάθηκα από τον προπονητή μου, θεώρησα καθήκον μου και πήγα στα αποδυτήρια του Ολυμπιακού για να ζητήσω συγγνώμη από τον Μάρκο Πάντελιτς. Μόλις βγήκα, δέχτηκα επίθεση από δύο άτομα που βρίσκονταν στον περιβάλλοντα χώρο, οι οποίοι με κλώτσησαν και με γρονθοκόπησαν.

 

Αμέσως μετά φώναξα και εκείνοι τράπηκαν σε φυγή. Αισθάνομαι απαίσια και τεράστια έκπληξη. Δεν περίμενα ποτέ ότι θα έχω μία τέτοια εμπειρία σε ένα γήπεδο μίας ομάδας, η οποία αποτελεί για μας πρότυπο και... όνειρο ζωής", ανέφερε ο Νίκος Βασιλείου.

 

Το περιστατικό περιγράφουν και παρασκηνιακά αθλητικές εφημερίδες και ελπίζουμε άμεσα να υπάρχει παρέμβαση από αθλητικό εισαγγελέα, μιας και δεν είναι η πρώτη φορά που στο Καραϊσκάκης "άγνωστοι" δίνουν ξύλο σε παίκτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περίμενα ποτέ ότι θα έχω μία τέτοια εμπειρία σε ένα γήπεδο μίας ομάδας, η οποία αποτελεί για μας πρότυπο και... όνειρο ζωής", ανέφερε ο Νίκος Βασιλείου.

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρουσιάστηκε ο «Ρίμπο» στην Αγκόλα!

 

Παίκτης της Καμπουσκόρπ με κάθε επισημότητα είναι από το Σάββατο ο Ριβάλντο, αφού παρουσιάστηκε από τη διοίκηση της ομάδας.

 

Η εκδήλωση έγινε σε κεντρικό ξενοδοχείο της Λουάντα, όπου ο 39χρονος πρώην παίκτης του Ολυμπιακού και της ΑΕΚ δήλωσε πολύ χαρούμενος με την επιλογή του, ενώ τόνισε πως επέλεξε την Αγκόλα λόγω του ότι κι εκεί η επίσημη γλώσσα είναι τα πορτογαλικά.

 

«Το συμβόλαιό μου με τη Σάο Πάολο τελείωσε και ένιωθα ότι μπορώ να συνεχίσω να αγωνίζομαι. Είχα προτάσεις από πολλές χώρες, αλλά τελικά διάλεξα την Αγκόλα λόγω της γλώσσας, αλλά και του πλάνου της ομάδας, για το οποίο είμαι πολύ χαρούμενος», ήταν αρχικά τα λόγια του «Ρίμπο», ο οποίος πήρε τη φανέλα με το νούμερο «9», ενώ στη συνέχεια συμπλήρωσε:

 

«Ήμουν πρωταθλητής σε όποια χώρα κι αν έπαιξα, έδινα τα πάντα για όλες τις ομάδες μου και για αυτό είμαι αισιόδοξος. Είμαι σίγουρος ότι θα είμαι χαρούμενος στην Καμπουσκόρπ και την Αγκόλα».

 

Έλα ρε Καμπουσκόρπ αρρώστια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aσχετο.

Αλλα ποσο να κοστιζει ενας παικτης σαν τον Οσκαρ Καρντοσο της Μπενφικα?

Δε λεω για ελληνικη ομαδα, αλλα ο τυπος ειναι σεντερ φορ μεγαλης κλασης και δεν ειναι κανα τρελο ονομα. Απορω γιατι τοσα χρονια ειναι "στην αφανεια" και δεν τον εχει τσιμπησει καμια μεγαλυτερη ομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aσχετο.

Αλλα ποσο να κοστιζει ενας παικτης σαν τον Οσκαρ Καρντοσο της Μπενφικα?

Δε λεω για ελληνικη ομαδα, αλλα ο τυπος ειναι σεντερ φορ μεγαλης κλασης και δεν ειναι κανα τρελο ονομα. Απορω γιατι τοσα χρονια ειναι "στην αφανεια" και δεν τον εχει τσιμπησει καμια μεγαλυτερη ομαδα.

 

Τον παρακολουθώ από πέρσι, άνετα παίζει AC Milan ας πούμε... Ψηλός, γεροδεμένος, σουτ φωτιά, πραγματικά αδικείται στην Benfica..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είπε ο Παράσχος μετά το παιχνίδι σήμερα; Ανέλυσε τίποτε για τις 11αδες;

μπορώ να το κρατήσω για υπογραφή το σχόλιο;

 

τελικά τί έγινε με αυτήν την υπόθεση; και γενικά δεν καταργήθηκε το κόλπο με τα ΑΦΜ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...