Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας μας πει επιτέλους ο κύριος Καλοπουλος γιατί σήκωσε το σημαιάκι στο γκολ του Κατσουρανη και δεν θα τον ξαναδείρουμε! :mad:

 

Ειδες τι γινεται τωρα τελευταια? Κατι λαμογια πολιτικους και διαιτητες τους κυνηγαγε..Γιατι αραγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και η πολιτεία τι κάνει για αυτό? Ντροπή τους!

 

Εγω παλι προτεινω να τους καταργησουμε τους διαιτητες

Παιρνουνε και 2 χιλιαρικα μισθο...Ποιος παιρνει τοσα λεφτα την σημερινη ημερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνει ο Πατέρας τόσα και δωρίζει που και που και γιλέκα στην ΕΛ.ΑΣ. Φιλάνθρωπος.

 

Ετσι ειναι αυτα..Οι καλες πραξεις ανταμειβονται απο το θεο..Γι'αυτο πες του προεδρα να προσεχει μην παθει οτι και ο μπεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ειναι αυτα..Οι καλες πραξεις ανταμειβονται απο το θεο..Γι'αυτο πες του προεδρα να προσεχει μην παθει οτι και ο μπεος.

 

Πράγματι ανταμειβονται από τον θεό. Γι αυτό και η ιστορία να επαναλαμβάνεται εξάλλου, απλά οπου Κοκκαλης βαλε Μαρινακης. Εγώ σηκώνω κούπες και εσύ δέρνεις διαιτητές.

Δεν σε χάλασε. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι ανταμειβονται από τον θεό. Γι αυτό και η ιστορία να επαναλαμβάνεται εξάλλου, απλά οπου Κοκκαλης βαλε Μαρινακης. Εγώ σηκώνω κούπες και εσύ δέρνεις διαιτητές.

Δεν σε χάλασε. :lol:

 

Βεβαια τελικα αντι να φτιαχνεις ομαδα σου φευγουν κατι παραπανω στους γκρι αλλα wtf αφου εισαι πρωτος στο χωριο ολα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια τελικα αντι να φτιαχνεις ομαδα σου φευγουν κατι παραπανω στους γκρι αλλα wtf αφου εισαι πρωτος στο χωριο ολα καλα.

 

Κατάλαβα καλά η πας να επαναφέρεις πάλι ως επιχείρημα την παλιά καραμέλα της Ευρώπης?

Hello? 2012 είμαστε. Εγώ προκρίνομαι στους 16 και ρίχνω τριάρες και εσύ αποκλείεσαι από τον Αύγουστο. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα καλά η πας να επαναφέρεις πάλι ως επιχείρημα την παλιά καραμέλα της Ευρώπης?

Hello? 2012 είμαστε. Εγώ προκρίνομαι στους 16 και ρίχνω τριάρες και εσύ αποκλείεσαι από τον Αύγουστο. :lol:

 

Ετσι οπως τα λες. αλλωστε εγω το εχω πει..μονο και μονο που εισαι ολυμπιακος εισαι ανωτερο ον απορω πως καθεσαι και μου απαντας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα καλά η πας να επαναφέρεις πάλι ως επιχείρημα την παλιά καραμέλα της Ευρώπης?

Hello? 2012 είμαστε. Εγώ προκρίνομαι στους 16 και ρίχνω τριάρες και εσύ αποκλείεσαι από τον Αύγουστο. :lol:

Καταρχην ο Anubis φταιει για ολα. Κανει quote τα ποστ και θελοντας και μη δεν τα αποφευγω παρα το ignore. Συνεπως το εβγαλα για να σου απευθυνω την εξης ερωτηση, διοτι υπαρχει ακαταπαυστη ροη ακυρων πληροφοριων εδω και μερες (και να δουμε μεχρι ποτε θα συνεχιστει αυτο το πραγμα στο section)...

 

Σε ποιους 16 προκριθηκες? Του Ελληνικου κυπελλου? Της Ευρωλιγκας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...