Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγώ νομίζω πως δεν έχει ασχοληθεί με τον Ο.Σ.Φ.Π. και ποιο ειδικά με τον Μαριδάκη.

 

Όσες φορές τον είδα για τον Τσάκα, για υπουργούς και παράνομο στοιχηματισμό μιλάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσες φορές τον είδα για τον Τσάκα, για υπουργούς και παράνομο στοιχηματισμό μιλάει.

Δηλαδη για τον ΟΣΦΠ :mrgreen:

 

Τελος παντων, πειτε οτι τα ΜΜΕ κανουν προπαγανδα κατα του γαυρου να τελειωνουμε γιατι μεχρι τη δευτερα παρουσια δε θα εχουμε αλλο θεμα συζητησης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι... μέχρι να βγει ο αγαπούλας από την στενή :mrgreen:

 

Ο Μπέος στον Βόλο έτσι λέει. Μετά το νέο έτος θα βγω, θα πάρω νέο Α.Φ.Μ. και του χρόνου στην S.L. θα είμαι.

 

 

Γιατί σε πρασίνισαν ρε; Σε ποιο section; Πως σε ξεγέλασαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Παναθηναϊκός πρέπει να είναι η μοναδική ομάδα στον πλανήτη που παράγοντες του και οπαδοί του ξυλοκοπούν κατ'επανάληψη διαιτητές ακόμα και μπροστά στις κάμερες και στο τέλος δεν κουνιέται ούτε φύλλο.

Απίστευτα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ο.Σ.Φ.Π. πρέπει να είναι η μοναδική ομάδα στον πλανήτη που παράγοντες του και οπαδοί του ξυλοκοπούν κατ'επανάληψη παίκτες ακόμα και μπροστά στις κάμερες και στο τέλος δεν κουνιέται ούτε φύλλο.

Απίστευτα πράγματα.

 

FKS9K.jpg

 

EA2nb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουθενά, dont worry about it. Eιπαμε ούτε φύλλο...

 

eythimiadis.jpg

 

Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω τι σχέση έχει αυτό με το σχόλιο σου στις 20-12-2011 αλλά όπως πάντα, κάτι έπρεπε να βρεις να πεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...